СТО «РомАвтоСервіс» Ромни - діагностика, ремонт ходової, рульового керування, двигуна, чистка форсунок
autoExpert » СТО » Сумская обл. » РомАвтоСервіс

РомАвтоСервіс

СТО «РомАвтоСервіс»
Сумська обл., м. Ромни, вул. Полтавська, 9/2
тел.: (05448) 7-98-18, (067) 235-76-05; (068) 062-53-39 - директор СТО Турко Эдуард Анатольевич
email: romavto@bk.ru, romavto@ukrpost.ua

Графік роботи:
понеділок-неділя: 7:30-20:00

РомАвтоСервіс

СТО «РомАвтоСервіс» розпочала виробничу діяльність в 1998 році з невеличкої станції на декілька робочих місць.
Сьогодні на підприємстві створені всі необхідні умови для оперативного та якісного обслуговування та ремонту автомобілів. Функціонують власний склад запасних частин з асортиментом понад 25 тис. найменувань, магазин роздрібної торгівлі, а також здійснюється широкий перелік послуг з технічного обслуговування автомобілів.
Як розвивати бізнес регіональних СТО, розповів власник станції Монько Микола Миколайович.

- Миколо Миколайовичу, що допомагає Вам успішно розвивати автосервіс?
- В сфері автосервісу я розпочав працювати за кордоном, у Німеччині, починаючи з 1987 року і аж до моменту падіння Берлінської стіни. З цього часу пішов відлік іншого рівня послуг та якості самого обслуговування. Рівень обладнання ГДР та підготовка фахівців, зі слів колег із ФРГ, знаходилась не на високому рівні. Працюючи в цій країні, я став свідком багатьох зрушень, побачив абсолютно інший підхід до організації роботи та управління виробництвом і зрозумів, що таке обслуговування на високому рівні.
По поверненню в Україну моєю мрією стало заснування власного бізнесу із сервісом європейського рівня. Власне, це була мрія дитинства. А на момент заснування я вже мав досвід - коли навчаєшся за кордоном, можна багато чого перейняти у веденні справ, роботі з клієнтами. Це й допомогло на початку, а потім вже пішов розвиток. Наразі наш «Ромавтосервіс» має 8 постів, одночасно функціонують 4 автомобільні підйомники, також введені в дію потужний прес, токарний та свердлильний станки, які дозволяють виконувати складні ремонти, та багато іншого устаткування та обладнання.

- Тож які послуги надає СТО зараз?
- Перелік послуг нашої СТО досить різноманітний. На початку був створений професійний пункт заміни оливи в двигунах та автоматичних КПП з повним циклом екологічно чистої утилізації відпрацьованих ПММ. Наступним кроком став ремонт ходової системи, заміна амортизаторів, ремонт кузова, хімчистка салону та багажного відділення, яка виконується з використанням надсучасних технологій (Tornador), що дозволяє проводити якісну та повну очистку. Особливу увагу приділяємо роботам з газобалонним обладнанням: встановлення, ремонт і післягарантійне обслуговування (відновлення), перевірка на герметичність. Виконання цих робіт потребують особливих знань, кваліфікації та обладнання. Слід зазначити, що якщо клієнт звертається до нас з проханням встановлення та налаштування обладнання, придбаного ним в іншому місці, то він отримує гарантію виключно на виконані роботи.
В разі коли встановлення виконується «під ключ», тобто з придбанням у нас обладнання, клієнт отримує гарантію виробника.

РомАвтоСервіс

- Обладнання яких марок ви пропонуєте для встановлення?
- Підготовка фахівців та технологічне оснащення нашої станції дозволяє встановити газобалонне обладнання відомих італійських виробників, таких як Tomasetto, Landi Renzo, Stag Zenit, AEB, турецького виробництва Atiker, а також Польші.

- Ви маєте таких фахівців чи готуєте їх, як це роблять за кордоном?
- Розрахунки показують, що підготовка, наприклад, професійного діагноста коштує приблизно 30-50 тис. грн. А тепер давайте уявимо, що компанія дійсно готова заплатити за навчання, натомість де гарантія, що підготовлений працівник після навчання залишиться працювати, а не піде геть. Повернути в такий спосіб затрачені кошти неможливо і бізнес втрачається. Ми пішли іншим шляхом: беремо щорічно до себе на стажування на період проходження практики 4-8 студентів. Це майбутні механіки, які навчаються в наших роменських спеціалізованих закладах освіти.
Щодо підготовки наших спеціалістів, то вони, маючи певний досвід роботи, систематично відвідують семінари на базі компаній, з якими ми співпрацюємо, цим самим підтримують високий рівень кваліфікації.
Та головне в діяльності ТОВ « Ромавтосервіс» - це забезпечення високого рівня сервісу та контролю якості виконаних робіт. Контроль на всіх етапах здійснює у нас майстер-приймальник високої кваліфікації, у якого, до речі, за плечима значний досвід роботи в Швейцарії. Ми дійсно багато уваги приділяємо рівню сервісу. Хочеться, щоб він був гідний.

- Як щодо цін на послуги, вони також європейські?
- Борони Боже, ціни встановлюємо за діючими нормами, це 85-120 грн. за нормо-годину. Заміна оливи, наприклад, коштує 16 грн. – все одно що купити філіжанку кави. Але ж розумієте, що кожен випадок вимагає індивідуального підходу. Було навіть так, що цілий день – 12 годин – займалися визначенням проблеми з автомобілем клієнта. Автівка втрачала оберти. Цікаво те, що діагностика геть нічого не виявила. Запропонували клієнту залишитися в місті – він був транзитом, - а ранком, вже котрий раз перевірили роботу двигуна, звернули увагу на різкий нехарактерний запах з глушника і виявили, що вийшов з ладу каталізатор, який і порушив роботу двигуна. Зробили чистку, завели автомобіль, і клієнт продовжив свій шлях. І яка тут ціна наданої послуги? Зрозуміло, що не за нормо-годиною.

- Сервіс європейського рівня – це добре, але що робить Вашу СТО ще кращою?
- По-перше, майже хірургічна чистота приміщень станції, ніякого бруду. В разі нескладного ремонту, заміни, клієнт може почекати в кімнаті відпочинку, гортаючи журнали.
По-друге, вигідне територіальне розміщення станції - повз нас просто не проїдеш.
По-третє, наявність власного складу запасних частин надає нам можливість оперативно і якісно обслуговувати клієнтів.
В-четверте, високий рівень обслуговування та гарантія високо ї якості робіт.
Оце власне основні наші переваги, до яких слід ще додати багатий досвід спеціалістів станції, спроможність виконати самий складний ремонт автомобіля

- Миколо Миколайовичу, якими Ви бачите перспективи розвитку сучасного автосервісу?
- Якщо говорити за перспективи, то моя давнішня мрія – створення потужного високотехнологічного технічного центру, спроможного якісно та своєчасно виконувати весь комплекс робіт з діагностики, обслуговування та ремонту автомобілів. Є також багато нових задумок щодо покращення рівня сервісу та створення додаткових зручностей клієнтам, які у нас обслуговуються. Це і запровадження заходів, які попереджують виникнення неполадок та спроможні забезпечувати безаварійну експлуатацію транспорту, це організація виїзної технічної допомоги або безпечна евакуація автомобіля з місця, де виникли неполадки.
Але не буду розкривати всі наші задумки, вважаю за доцільніше направити зусилля на їх практичну реалізацію.

РомАвтоСервіс

На закінчення нашої розмови хочу акцентувати увагу на переліку робіт,
які виконує ТОВ «Ром автосервіс»:

• Діагностика
• Ремонт ходової
• Ремонт рульового керування
• Заміна амортизаторів
• Ремонт двигуна
• Чистка форсунок
• Заміна ременів, роликів ГРМ
• Ремонт КПП
• Заміна зчеплення
• Ремонт трансмісії
• Ремонт електрообладнання
• Ремонт генератора
• Ремонт стартера
• Встановлення, ремонт, заміна ГБО
• Токарні роботи
• Ремонт кузова
• Заміна масла, фільтрів
• Автомагазин
• Ремонт гальмівної системи
• Кваліфікована консультація фахівця

СТО «РомАвтоСервіс» на мапі:
.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 5)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое