СТО Upgrade Auto,Львів,чіп-тюнінг,видалення сажевих фільтрів,каталізатора,відключення датчиків,комп’ютерна діагностика
autoExpert » СТО » Львовская обл. » Апгрейд Авто

Апгрейд Авто

СТО «Апгрейд Авто» / Upgrade Auto
м. Львів, вул. Пасічна, 156
тел.: (067) 731-38-44
e-mail: upgradeavtoservice@ya.ru
www.upgrade-auto.com.ua

Графік роботи:
понеділок-п’ятниця: 9:30-18:30
субота: 9:30-14:30
неділя – вихідний

Спеціалізація СТО Upgrade Auto – комп’ютерна діагностика, чіп-тюнінг, відключення датчиків сажевого фільтру, видалення сажевих фільтрів і каталізаторів, відключення лямбда-зондів, програмне видалення EGR, встановлення варіаторів кута випередження запалювання для автомобілів із ГБО, а також встановлення емуляторів сажевих фільтрів. Станція обслуговує автомобілі різного віку та із різних цінових категорій: усі європейські, японські, корейські, китайські автомобілі.

Апгрейд Авто

«За освітою я – механік, - розповідає директор та власник СТО Войтович Руслан Зеновійович, - закінчив навчальний заклад за спеціальністю «Механізація гідромеліоративних машин», потім навчався в університеті ім. Франка на економічному факультеті, спеціальність – «Менеджмент організацій».

Зайнятися електронікою вирішили, бо на обслуговуванні станції були автомобілі, яким була потрібна комп’ютерна діагностика. В 2003 році ми вже мали п’ятирічний досвід роботи нашої СТО, але технічні засоби, які були необхідні нам на той час (сканери, тестери, програми, інформація), були ще важкодоступні, та й взагалі обладнання це дорого коштує.

Конкуренти в місті, звичайно, є, і ми до них відносимося з належною повагою, але наші переваги – це досвід та гарантія, яку ми надаємо. Протягом вже 11 років ми займаємося діагностикою та чіп-тюнінгом, і тут ми знаходимося на перших місцях, враховуючи наше обладнання для зчитування та запису прошивки.

Якщо ми починаємо щось робити, то гарантуємо якісну роботу. Але якщо під час діагностики виявиться, що якусь несправність ліквідувати мені не вдасться, я відразу повідомляю про це клієнта і рекомендую йому іншого фахівця, який може це вирішити. Гроші за діагностику в такому випадку ми не беремо.

Планується розширення переліку послуг, хочемо поставити динаномометричний (роліковий) стенд для вимірювання потужності двигуна, щоб клієнт сам міг все побачити. Автомобіль заїжджає на нього колесами, фіксується і розганяється, а обладнання знімає покази. Спочатку знімаються стокові, рідні покази двигуна, зазвичай вони нижчі за ті, що були заявлені заводом-виробником (різниця може сягати 10% і більше). Але після чіп-тюнінгу клієнт бачить реальне збільшення потужності. Двигуну це не зашкодить, тому що автомобіль отримує комплексне навантаження, враховуючи трансмісію тощо. Сам стенд коштує дорого, але багато хто вже зараз питає про нього, тому що на Заході України його немає.

Апгрейд Авто
Апгрейд Авто

Чіп-тюнінг – це переналаштування роботи двигуна автомобіля шляхом корекції (модифікації) програмного забезпечення блока управління двигуном. Процедура займає від однієї години до цілого робочого дня. Блок управління в багатьох автомобілях потрібно знімати і «робити на столі» - так і швидше, і безпечніше. Ми використовуємо різне обладнання, яке найкраще підходить для роботи саме з цим типом автомобіля чи блока управління. Результатом такого втручання є підвищення потужності, еластичність ходу, покращена реакція на зміну положення педалі акселератора, економія палива, особливо в умовах руху за містом. Але слід зауважити, що прошивок, які встановлюються саме для економії, не буває. Економія можлива лише за рахунок зростання потужності двигуна і незмінної манери водіння.

Частенько в сучасних автомобілях виходить з ладу сажевий фільтр, і не кожен клієнт погоджується на його заміну. Вартість нового фільтру починається від тисячі євро. В такому випадку потрібно його «викидати» і фізично, і програмно. Видалення фільтру тільки фізично не змінить ситуацію в цілому – блок управління буде його «шукати», включаючи аварійний режим роботи двигуна і спонтанно проводячи регенерації. Якщо вчасно не зробити комплексне видалення або заміну сажевого фільтру, можна дочекатись більш серйозних проблем. Забитий фільтр перекриває випускний тракт, який, в свою чергу, перегрівається і веде до прогорання клапанів, завдяки чому збільшується навантаження на турбіну. Надлишкове паливо, яке впорскується для регенерації сажевого фільтра, попадає в масло, підіймає його рівень, розріджуючи його, що пришвидшує зношення підшипників (вкладишів) колінвала.

Апгрейд Авто
Апгрейд Авто

Видалення сажевих фільтрів для нас – це окремий напрямок роботи. Він поєднує діагностику, чип-тюнинг і механічні роботи одночасно. Робота сажевих фільтрів регулюється блоком управління двигуна, тому перед їх видаленням перепрограмується саме блок управління, а потім, якщо немає побічних ефектів від програмування, видаляються фільтри. Порядок програмування тут такий самий, як і для чіп-тюнінга: спочатку зчитується оригінальна прошивка з блоку управління двигуном, архівується для можливості бекапа (повернення), а потім модифікується і, вже оновлена, записується назад в блок управління. Ми використовуємо лише оригінальні та офіційні версії загружчиків (флешерів),а також різноманітні програматори мікросхем і процесорів виробництва України, країн СНД, Європи, Канади і США, що вагомо розширює список автомобілів і блоків управління, з якими ми можемо працювати. Офіційні обновлення програмного забезпечення до нашого обладнання ще раз розширюють наші можливості.

Гарантія на ПО у нас довічна, тому що інформація, записана в блок управління, сама по собі нікуди вже не дінеться, а все, що повинно поламатись, і так поламається. За механічні роботи ми теж несемо відповідальність, наші механіки мають великий досвід роботи.

Апгрейд Авто
Апгрейд Авто

І все ж таки будь-який ремонт автомобіля починається з діагностики. Від якості та правильності діагностики залежить успіх подальших дій по усуненню несправностей. Але тут важливо розуміти, що під час пошуку несправності досвід майстра-діагноста може зіграти важливішу роль, ніж обладнання, за допомогою якого проводиться діагностика. Діагностика – це не тільки стирання кодів несправностей, щоб згасла лампочка Chek engine, але й реальне вирішення проблеми. Діагностичне обладнання вказує майстру-діагносту напрямок, в якому необхідно рухатися, і поділяється на багато груп та видів.

Сьогодні, окрім досвіду, ми володіємо наступними способами діагностики автомобіля:
• Star Diagnosis 4 для Mercedes;
• VCDS, VAS PC для Volkswagen;
• Can Clip для Renault;
• DiagBox 7 (Lexia, Peugeot Planet) для Peugeot, Citroen;
• OP-COM для Opel;
• FiatECUScan для Fiat;
• ELM 327;
• AutoCom;
• Безліч K-Line адаптерів і перехідників, паяльників, тестерів, контрольок;
• експрес-діагностика (без розбирання) системи запалювання будь-яких бензинових автомобілів російської лабораторії AceLab;
• стенд перевірки свічок запалювання в умовах, близьких до реальних;
• діагностичний сканер на базі персонального компьютера «Сканматик», який дає можливість проводити діагностику автомобілів таких марок як ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, УАЗ, Daewoo, Shevrolet, китайських та інших автомобілів за всіма OBD-протоколами;
• діагностичний сканер на базі персонального компьютера EuroScan, покриття якого охоплює більшу частину марок автомобілів, що виготовлялись до 2000 року;
• автомобільний осцилограф;
• тестер системи запалення;
• імітатор вхідних та вихідних сигналів автомобільних датчиків;
• чорний ящик (автомобільний самописець);
• різноманітні бази даних та авто література;
• безліч інших діагностичних інтерфейсів та програм, які забезпечують діагностику електронних систем автомобіля на дилерському рівні.
Окрім вищезгаданого, в нашому користуванні є автономний діагностичний сканер Ultrascan PRO виробництва компанії Hanatech (Корея), який забезпечує проведення діагностики автомобіля за протоколами OBD, а також індивідуально по кожній моделі автомобіля усіх світових автовиробників».

Апгрейд Авто
Апгрейд Авто
Апгрейд Авто

Перелік робіт, що виконуються на станції:
• Чіп-тюнінг
• Видалення сажевих фільтрів
• Відключення датчиків сажевого фільтра
• Програмне відключення системи EGR
• Програмне відключення другого лямбда-зонду
• Видалення каталізатора
• Комп’ютерна діагностика електронних систем автомобіля
• Встановлення варіаторів кута випередження запалювання (вітчизняного виробництва) для автомобілів, обладнаних ГБО
• Встановлення емуляторів сажевих фільтрів
• Ремонт двигунів автомобілів українського та російського виробництва

СТО «Апгрейд Авто» на карте:
.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 3)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое