СТО Трак Сервис - Ремонт ходової, Ремонт редукторів, Ремонт компресорів, Ремонт КПП, Ремонт пневмообладнання, Електродіагностика, Ремонт та профілактика системи AdBlue, Зварювальні роботи, Реставрація гальмових валів, Реставрація рульових тяг, Реставраці
autoExpert » СТО » Черновицкая обл. » Трак Сервис

Трак Сервис

Трак Сервис
СТО «Трак Сервис»
м. Чернівці, вул. Миколаївська, 38
тел.: (0372) 54-37-22,
(095) 688-28-37 – механік,
(095) 033-03-09 – відділ запчастин,
(066) 077-92-12 – директор СТО

Режим роботи:
Пн.-Пт.: 09:00-18:00
Сб.: 09:00-18:00 (через тиждень)
Вс.: вихідний

Кожен власник або водій вантажного транспорту добре знає, як важливо підтримувати автомобіль у доброму стані. Знайти хороший автосервіс, де якість послуг буде відповідати витраченним коштам, не дуже легко. Але можливо.

Трак Сервис

СТО «Трак Сервіс» надає свої послуги водіям вантажного транспорту з 2002 року. За роки свого існування автосервіс заробив дуже добру репутацію. Якість роботи встигли оцінити тисячі приватних клієнтів та багато юридичних осіб, таких як компанія «Колос», ТОВ «ГріКо» та інші. Спеціалізація станціі полягає в обслуговуванні вантажного транспорту імпортного походження. Віддають перевагу європейським та американським маркам.

Водночас на СТО можуть обслуговувати до п’яти довгомірних вантажівок. Для цього тут є п’ять робочіх постів, обладнаних за останнім словом техніки. Тільки сканерів для діагностування стану автомобільних систем на станції в наявності 12 одиниць. Для кожної марки, що обслуговується на станції, майстри знайдуть універсальне чи спеціалізоване обладнання.

Трак Сервис

Персонал СТО «Трак Сервіс» також заслуговує на повагу завдяки високому рівню кваліфікації та багатому практичному досвіду. Майже всі співробітники підприємства працюють тут від часу заснування СТО. Кожен майстер має відповідну освіту та дипломи фахівця відповідно робочому профілю. Також майстри періодично відвідують різноманітні навчальні семінари для підвищення кваліфікації та отримують інформаційнну підтримку з боку виробників автозапчастин та витратних материалів.

Клієнти СТО «Трак Сервіс» з повагою відносяться до швидкості робот, що виконують на станції. Також до переваг СТО можна віднести безкоштовну заміну оливи, якщо вона придбана тут, наявність оперативного складу запчастин та власної автомийки. Кожна вантажівка, що заїжджає на ремонт, покидає терріторію автосервісу чистенькою та блискучою.

Трак Сервис

До кожного клієнта тут намагаються відноситись індивідуально, враховуючи його бажання та існуючі обставини. Якщо людина наполягає на бездоганній якості ремонту, їй пропонують оригінальні запчастини з Європи. Але якщо клієнтові потрібна максимальна економія, то майстри знайдуть задовольняючий варіант серед більш дешевих запчастин із Туреччини. Те саме стосується мастил. На СТО «Трак Сервіс» віддають перевагу оливам Addinol, вважаючи їх найкращими для вантажівок. Але за вимогою клієнта можуть використовувати й мастила інших марок, якщо вони відповідають вимогам автовиробників.

Трак Сервис

У найближчому часі керивніцтво СТО «Трак Сервіс» має намір відкрити на терріторіі автосервісу вантажний шиномонтаж та створити умови для відпочинку водіїв вантажних автомобілів. Стоянка для вантажівок тут вже є, а незабаром з’являться кімнати відпочинку та пункт харчування. Таким чином СТО стане ще привабливішою та зручнішою для клієнтів.

Перелік виконуваних робіт:
• Ремонт ходової
• Ремонт редукторів
• Ремонт компресорів
• Ремонт КПП
• Ремонт пневмообладнання
• Електродіагностика
• Ремонт та профілактика системи AdBlue
• Зварювальні роботи
• Реставрація гальмових валів
• Реставрація рульових тяг
• Реставрація маточин
• Реставрація турбін
• Планове ТО
• Шиномонтаж

СТО «Трак Сервис» на мапі:
.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое