150 000 зарядних станцій по всій Європі в єдиному мобільному сервісі від Bosch
autoExpert » СТАТЬИ » Эксплуатация транспорта » 150 000 зарядних станцій по всій Європі в єдиному мобільному сервісі від Bosch

150 000 зарядних станцій по всій Європі в єдиному мобільному сервісі від Bosch

Просто, швидко й без зайвої метушні зарядити батарею – мрія водіїв електромобілів. Вони хочуть легко знаходити вільну станцію для підзарядки, отримувати до неї доступ без клопоту з авторизацією та паролями, швидко оплачувати, а ще з користю проводити час, очікуючи, поки автомобіль повністю зарядиться. Мрія власників електрокарів про просту та швидку зарядку має всі шанси втілитися в реальність.

150 000 зарядних станцій по всій Європі в єдиному мобільному сервісі від Bosch

Компанія Bosch розробляє єдиний сервіс підзарядки, який надасть водіям доступ до однієї з найбільших пан'європейських мереж зарядних станцій. Роботи над мобільним додатком від Bosch тривають вже давно, в в 2019 році компанія представила застосунок для смартфонів Clever Laden. Тепер концепція виходить на новий виток розвитку.

На сьогодні автовласники, використовуючи свої смартфони, можуть знайти більш як 150 000 зарядних станцій для електромобілів у 16 європейських країнах. Для реєстрації, поповнення рахунку та оплати потрібно всього кілька кліків, і це на тлі абсолютної прозорості витрат.

«Розробляючи рішення з підзарядки електромобілів, ми створюємо універсальний ключ до однієї з найбільших пан'європейських мереж зарядних станцій. Таким чином, ми робимо ідею електромобільності ще реалістичнішою», - відзначає доктор Елмар Прич (Elmar Pritsch), президент підрозділу «Рішення з підключеної мобільності» Robert Bosch GmbH.

150 000 зарядних станцій по всій Європі в єдиному мобільному сервісі від Bosch
Доктор Елмар Прич, президент підрозділу «Рішення з підключеної мобільності» Robert Bosch GmbH роз'янсює основні ідеї концепції об'єданання зарядних станції на одній мобільній платформі

Пошук пунктів зарядки через додаток

150 000 зарядних станцій по всій Європі в єдиному мобільному сервісі від BoschЩільність мережі точок для підзарядки вважається вирішальним фактором при прийнятті рішення про покупку електромобіля. У Німеччині, наприклад, за даними енергетичної асоціації BDEW налічується близько 27 730 точок зарядки (цифра на кінець березня 2020 року). При цьому карти доступу майже 200 провайдерів і операторів часто працюють лише в певних точках оплати. На додачу, існує безліч умов, типів вилок і рейтингів місць для підзарядки. Європейська мережа зарядних станцій Bosch сьогодні налічує понад 150 000 точок, доступ до яких водії можуть отримати з єдиної центральної платформи додатку. Компанія Bosch побудувала мережу, укладаючи контракти з операторами та використовуючи роумінг для підключення точок оплати. В результаті понад 27 500 пунктів зарядки в Німеччині тепер є частиною мережі. Для водіїв електромобілів це означає, що вони можуть використовувати фірмовий додаток Bosch «Charge My EV», щоб знаходити вільні місця для зарядки цілодобово – чи то по сусідству, чи під час подорожі. Крім того, мережа підзарядки Bosch постійно розширюється: до кінця 2020 року очікується, що в Європі буде близько 200 000 точок зарядки.

Зарядка без зайвого клопоту

150 000 зарядних станцій по всій Європі в єдиному мобільному сервісі від BoschУ травні тільки в одній Німеччині існувало 288 тарифів на зарядку електромобіля (джерело: дослідження EuPD, травень 2020). Для водіїв це плутанина і додатковий дискомфорт, особливо тепер, коли деякі провайдери переходять з фіксованої плати на виставлення рахунків за кіловат-годину. Bosch взяв на себе завдання порівнювати тарифи та надавати водіям чітку інформацію про вартість і умови зарядки в конкретних точках. Неприємні сюрпризи, наприклад, коли водій дізнається суму оплати вже після завершення зарядки, мають залишитися у минулому. Компанія також планує покласти край безлічі карт доступу для зарядки електромобілів. Майже кожен другий (45%) водій електромобіля використовує від двох до чотирьох різних карт доступу до точок зарядки, а 15% з них використовують як мінімум п'ять карт (джерело: NewMotion).

Для використання сервісів зарядки Bosch, досить один раз зайти в додаток на смартфоні. Це означає, що, нарешті, водії можуть заряджати свої електромобілі де і коли вони хочуть, без незручностей, пов'язаних з першою реєстрацією в новому місці зарядки, яким раніше не користувалися.

«Зарядка повинна бути простою і не клопіткою для всіх. І в цьому контексті розумні сервіси зарядки Bosch мають вирішальне значення для широкого поширення електромобільності»
, - пояснює ідею доктор Прич.
Рішення, запропоноване Bosch, також спрощує оплату: додаток оплачує зарядку, використовуючи дані кредитної картки та надає користувачам щомісячний звіт про витрати на поповнення рахунку.

Відчуйте різницю: більше, ніж просто підзарядка
«У майбутньому процес зарядки стане більше, ніж просто споживанням електрики. Ключовим моментом для нас є персоналізація всього процесу зарядки», — зазначає доктор Прич. Зберігаючи концепцію зручності зарядки, компанія розробляє інтегроване рішення, в якому інформаційно-розважальна система та електрична трансмісія йдуть поруч. Це дозволить автовиробникам і операторам парків електрокарів виокремитися серед конкурентів, запропонувавши користувачу новий досвід, що рятує від додаткових клопотів при зарядці. Завдяки розумній системі водій та автомобіль постійно отримують актуальні дані про рівень заряду та відстань, яку пройде автомобіль на наявному заряді. Якщо заплановане місце зарядки зайняте, система перебудує маршрут до вільної станції. Крім того, рекомендовані маршрути та місця збору платежів адаптовані до особистих вподобань власника авто. Водії також можуть доручити системі шукати місця підзарядки поруч з ресторанами або з безкоштовним Wi-Fi. Нова система зарядки дозволить водіям ефективніше використовувати час, необхідний на зарядку авто. Наприклад, вони можуть замовити доставку покупок до місця зарядки та отоварювати купони й ваучери в сусідніх ресторанах і торгових центрах. Ще один плюс – машинне навчання гарантує безперервне поліпшення системи навігації та зарядки. В результаті рекомендації та персоналізовані послуги будуть поліпшуватися з кожною зарядкою, а процес поповнення заряду батареї перестане бути просто рутиною.

150 000 зарядних станцій по всій Європі в єдиному мобільному сервісі від Bosch

Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...

Теги: Bosch, Бош, Bosch News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое