Продажі автомобілів залишаються низькими. Прогнози для автомобільної галузі
autoExpert » СТАТЬИ » Рынок автомобилей » Карантинні обмеження в Європі знімають, а продажі автомобілів низькі. Прогнози для автомобільної галузі

Карантинні обмеження в Європі знімають, а продажі автомобілів низькі. Прогнози для автомобільної галузі

Автомобілебудівна промисловість є не лише основою економіки деяких країн, але і локомотивом для супутніх галузей, таких як автосервіс та нафтохімічна промисловість. Адже саме від кількості автомобілів на дорогах залежить потреба у ПММ та попит на запчастини. Для виробників мастильних матеріалів автовиробництво зумовлює перш за все потребу на оливи першої заливки, але і для вторинного ринку воно теж є визначальним фактором. Адже щойно чим більше автомобілів вийде з дилерських центрів, тим більшим буде попит на оливи в майбутньому. Аналітики компанії "НБК Україна", що постачає до України мастильні матеріали Chevron, проаналізували ситуацію на авторинку Європи, щоб можна було зробити прогнози стосовно динаміки ринку мастильних матеріалів.

Карантинні обмеження в Європі знімають, а продажі автомобілів низькі. Прогнози для автомобільної галузі

За останніми даними Європейської асоціації автовиробників (АСЕА), в останні 2 місяці спостерігаються ознаки помірного відновлення реєстрації легкових автомобілів по всій Європі. Продажі зросли в порівнянні з катастрофічним зниженням в квітні, але тим не менш, триває тенденція до глобального зниження попиту. Реєстрація нових легкових автомобілів в Європі знизилася в річному численні на 52,3% до 581 161 в травні 2020 року з 1,2 млн в травні 2019 року. Наприклад, з 27 країн-членів ЄС в списку найбільш сильно постраждали Іспанія, продажі якої впали на 72,7%, і Франція, де вони скоротилися на 50,3%, потім Італія - 49,6% та Німеччина - 49,5 %.

Карантинні обмеження в Європі знімають, а продажі автомобілів низькі. Прогнози для автомобільної галузі«Хороші новини від ACEA – відкриття заводів з виробництва автомобілів по всій Європі і відновлення виробництва», - коментує генеральний директор Асоціації мастильних матеріалів Великобританії (UKLA) Девід Райт (David Wright). «Не дуже хороша новина полягає в тому, що продажі автомобілів «впали» на всьому континенті, і новий автомобільний ринок зустрічається з проблемою зупиненого споживчого попиту через невизначеності на ринку праці».

Підсумкові цифри говорять про те, що VW Group опинилася в найгіршій ситуації, продавши на 204 272 одиниці менше, ніж в травні 2019 року. Daimler Smart втратив найбільше в процентному вираженні, скоротившись на 90% у річному вирахуванні – до 928 одиниць. «По суті, падіння попиту сповільнюється, але виробники «просідають» в усіх напрямках без винятку», - коментує ситуацію Нік Августейн, автомобільний аналітик з Нідерландів. Згідно з даними Товариства виробників автомобілів і трейдерів, торгового органу Великобританії, може знадобитися до двох років, щоб попит повернувся до умовно нормального рівня.

Водночас новини з сегменту EV (електрокарів) були дещо менш похмурими для автовиробників і для компаній, що виробляють мастильні матеріали. Частка зареєстрованих електрифікованих транспортних засобів зросла до 6,8% в першому кварталі року, в порівнянні з 2,5% за той же період 2019 року.

ACEA представляє 16 великих європейських виробників автомобілів, фургонів, вантажівок та автобусів: BMW Group, CNH Industrial, DAF Trucks, Daimler, Ferrari, Fiat Chrysler Automobiles, Ford of Europe, Honda Motor Europe, Hyundai Motor Europe, Jaguar Land Rover, PSA Group, Renault Group, Toyota Motor Europe, Volkswagen Group, Volvo Cars і Volvo Group.


Матеріал надано компанією "НБК Україна", фахівцем на ринку мастильних матеріалів та ексклюзивним імпортеррм продукції корпорації Chevron в Україні.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое