Позитивні новини ринку мастильних матеріалів: світло в кінці тунелю?
autoExpert » СТАТЬИ » Масла, смазки » Позитивні новини ринку мастильних матеріалів: світло в кінці тунелю?

Позитивні новини ринку мастильних матеріалів: світло в кінці тунелю?

Ми продовжуємо стежити за динамікою розвитку глобального ринку базових олив та мастильних матеріалів разом з компанією "НБК Україна", яка є авторизованим дистриб’ютором продукції концерну Chevron. Левова частка моторних олив на ринку України імпортується з-за кордону, тож усі глобальні тренди так чи інакше відбиваються на ситуації всередині країни. Попередній огляд, оприлюднений у квітні, поставив реперну точку в самий розпал карантину. Як змінилась ситуація з того часу та чи відбувся злам тренду?

Позитивні новини ринку мастильних матеріалів: світло в кінці тунелю?

Одночасно з повторним відкриттям підприємств і ослабленням карантину, який було введено для боротьби з пандемією коронавірусу, можна сказати, що населення в більшості країн починає бачити трохи сонячного світла в кінці дуже довгого, темного і невизначеного тунелю. Covid-19 був не тільки джерелом величезних втрат, але і катастрофічних наслідків для більшості економік світу і, зокрема, для сфери виробництва базових олив і мастильних матеріалів.

Позитивні новини ринку мастильних матеріалів: світло в кінці тунелю?

Аналітики прогнозували, що попит на бензин і мастильні матеріали, що, за оцінками, впав як мінімум на 50%, покращиться після того, як люди повернуться на роботу і відновлять рутинну діяльність. Об’єми «замовлень додому», які ще користуються попитом, та зростаюча мобільність людей можуть привести до збільшення попиту на мастильні матеріали в автомобільному сегменті, проте, продажі нових автомобілів значно знизилися через погіршене фінансове становище багатьох сімей. Це зниження продажів автомобілів вплинуло на споживання моторної оливи на заводах-виробниках і попит на технічні оливи в сегменті виробництва шин на тлі уповільнення зростання в багатьох інших сегментах ринку. Різкий спад попиту на базову нафту і обвал ф'ючерсів на сиру нафту, які 20 квітня вперше в історії зареєстрували негативні показники, змусили як нафтенових, так і парафінових виробників пропонувати індивідуальні знижки і переглядати ціни вбік зменшення.

Позитивні новини ринку мастильних матеріалів: світло в кінці тунелю?

Нафтенові виробники Ergon і Calumet представили зниження вартості на 35 центів за галон, в той час як San Joaquin Refining знизила ціни на 20 центів, за винятком трансформаторних олив, в останній тиждень квітня. Cross Oil оцінює рахунки в кожному конкретному випадку для надання знижок. Серед парафінових виробників не було зареєстрованого значного перегляду цін, але спотові ціни різко впали через відсутність попиту в поєднанні зі зростаючими запасами на кількох заводах. Ряд постачальників надав значні тимчасові добровільні надбавки або корективи вартості для активізації замовлень.

І все ж таки у той час як ослаблення карантину відкрило позитивні перспективи для більшості виробничих ринків та ринків послуг, учасники автомобільного сегменту визнають, що може знадобитися багато часу, щоб повернутися до рівнів активності до пандемії – можливо, навіть роки.

Матеріал надано компанією "НБК Україна", фахівцем на ринку мастильних матеріалів та ексклюзивним імпортеррм продукції корпорації Chevron в Україні.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Январь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое