програма LubeWatch від Chevron забезпечує моніторінг забруднення моторної оливи та ступеня зносу двигуна
autoExpert » СТАТЬИ » Масла, смазки » Програма LubeWatch від Chevron забезпечує моніторінг забруднення моторної оливи та ступінь зносу двигуна

Програма LubeWatch від Chevron забезпечує моніторінг забруднення моторної оливи та ступінь зносу двигуна

Бізнес-модель компанії Chevron – це поєднання якісної продукції, роботи грамотних фахівців і надання вузькоспеціалізованих, індивідуальних послуг, які допомагають знизити експлуатаційні витрати при подовженні часу безвідмовної роботи автомобіля або обладнання. У забезпеченні надійності роботи транспортного засобу важливу роль відіграють профілактичні заходи і своєчасний аналіз технічний характеристик. Програма аналізу відпрацьованої оливи LubeWatch може визначити рівень забруднення і ступінь зносу до того, як це призведе до поломки автомобіля або дорогої спеціалізованої техніки.

Програма LubeWatch від Chevron забезпечує моніторінг забруднення моторної оливи та ступінь зносу двигуна

Програма LubeWatch – це інструмент для діагностики та профілактичного обслуговування, в якому використовується аналіз мастила для моніторингу і оцінки стану використовуваних мастильних матеріалів і будь-якого типу мобільної техніки або промислового обладнання. Оцінка якості, аналіз продуктів і рекомендації щодо поліпшення продуктивності можуть істотно збільшити експлуатаційний термін і надійність роботи техніки, заощаджуючи час і гроші. Мова, як правило, йде про моторні оливи, але не можна також забувати про інші мастильні матеріали, що використовуються в сучасних вантажних агрегатах, спец техніці та промисловому обладнанні, такі як трансмісійні та гідравлічні рідини, турбінні оливи, антифриз.

Програма аналізу відпрацьованої оливи LubeWatch дає споживачу можливість відслідковувати робочі характеристики обладнання і транспортних засобів. Ці показники допомагають побудувати слушний графік сервісного обслуговування, що допоможе скоротити час простоїв та навіть виключити ризик катастрофічних пошкоджень.

Програма LubeWatch від Chevron забезпечує моніторінг забруднення моторної оливи та ступінь зносу двигунаПрограма аналізу оливи LubeWatch надає:

Точні результати за шістьма основними комплексними тестами, а також широкий спектр спеціальних тестових процедур
Надійні розшифровки результатів тестів і практичні рекомендації, засновані на отриманих даних
Сучасні технічні послуги, включаючи аналіз відмови деталей і / або аналіз зносу
Додаткову впевненість в якості оливи і цілісності системи при впровадженні програми по збільшенню міжсервісного інтервалу заміни оливи.

Дана послуга доступна для клієнтів компанії "НБК Україна" . Зразки відпрацьованої оливи відправляються в Polaris Laboratories, партнерську лабораторію компанії Chevron, яка базується в Польщі. Лабораторія має все необхідне автоматизоване обладнання, що дозволяє не тільки звести до мінімуму суб'єктивний фактор, а й прискорити час аналізу. Наприклад, віскозиметр ISL PAC за лічені хвилини дозволяє визначити такі параметри, як кінематична в'язкість і індекс в'язкості. Газовий хроматограф PerkinElmer здатний з високою точністю визначити ступінь розрідження моторної оливи паливом, а новітній атомно-емісійний спектрометр ICP може швидко розпізнати до десяти найважливіших елементів в присадках і оливах (кальцій, фосфор, магній, сірка і т. п.) і оперативно обчислити їх концентрацію.

Програма LubeWatch від Chevron забезпечує моніторінг забруднення моторної оливи та ступінь зносу двигуна

Більшість лабораторій оцінюють кількість індикаторів зносу, присадок і забруднень по 17 елементам, в Polaris Laboratories визначається 24 елемента для олив і дизпалива (17 елементів для антифризу). За наявності цих елементів можна точніше визначити ймовірність зношення деталей двигуна, вміст присадок і накопичення забруднень (Cd – забруднення із зовнішнього середовища; Ti – знос клапанів, поршневих пальців, підшипників і валів; Li – контакти з мастилом і т. д.). Ці випробування дозволяють клієнтам уточнити час заміни оливи і визначити надійність роботи обладнання.

Періодичність забору проб залежить від характеру роботи автомобільної і спеціальної техніки (середньодобовий пробіг, маршрут, манера водіння). Для чистоти експерименту рекомендується вести спостереження не за однією машиною в парку, а як мінімум за двома, за умови, що ці автомобілі виконують приблизно однакову роботу і мають ідентичні технічні характеристики.

Фахівці компанії «НБК Україна» звертають увагу споживачів на важливі нюанси процедури забору відпрацьованої оливи, від правильності виконання якої багато в чому залежить кінцевий результат. Наприклад, щоб зразок відображав характерні рівні забруднення, олива береться на прогрітому двигуні (якщо двигун в неробочому стані, брати зразок оливи для моніторингу марно – результат буде далекий від істини). При цьому використовуються одноразові ємності і спеціальне пристосування для відбору проб (зазвичай олива з двигуна забирається за допомогою вакуумного насоса через щуп). До проби, обсяг якої зазвичай не перевищує 120 мл, в обов'язковому порядку прикріплюється супровідна записка з описом, необхідним для правильної інтерпретації результатів випробувань. Цей опис містить дані по обладнанню (рівень фільтрації масляних фільтрів, загальний пробіг техніки, модель техніки і виробник) і по досліджуваному матеріалу (момент заміни оливи, кількість, яку доливали і момент забору проби). Повна і достовірна інформація значно спрощує інтерпретацію результатів і формування рекомендацій. За більш детальною інформацією щодо проведення таких аналізів та їх вартості можна звернутися до офісу «НБК Україна».

Більше інформації про компанію "НБК Україна" , авторизованого дистриб'ютора продукції корпорації Chevron в Україні, та її контакти дивіться за посиланням ...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое