Близький Схід стає на шлях утилізації та переробки моторних олив
autoExpert » СТАТЬИ » Масла, смазки » Близький Схід стає на шлях утилізації та переробки моторних олив

Близький Схід стає на шлях утилізації та переробки моторних олив

Ми вже звикли до того, що проблеми екології та відповідального ставлення до навколишнього середовища обійняли важливе місце в стратегії компаній з країн першого ешелону: Західної Європи, Північної Америки та Японії. Щодо країн третього світу, поширений стереотип, що у філософії їх бізнесу економія для зниження собівартості продукції бере гору над екологічною безпекою виробництва. Тим часом тренд змінюється і схоже, що розвинені нафтовидобувні економіки Близького Сходу переглядають своє ставлення до безвідходного виробництва взагалі та повторної переробки нафтопродуктів зокрема. Цей матеріал підготовлено за сприяння компанії «Екоінтел», що ліцензовано займається утилізацією та відновленням використаних моторних олив та мастил в Україні.

Близький Схід стає на шлях утилізації та переробки моторних олив

Близький Схід, можливо, нарешті позбудеться від своєї залежності від масштабного виробництва нових моторних олив. Рішення проблеми утилізації низькоякісної відпрацьованої оливи може призвести до збільшення кількості переробних підприємств в регіоні, каже один з представників галузі. На Близькому Сході розкидано до 20 переробних заводів, і в зв'язку з тим, що цей район швидко наближається до екологічної катастрофи, посилюється тиск в пошуках вирішення даної проблеми. Всього один галон нафти, скинутий у водойму, здатний забруднити мільйон галонів води - це тривожна статистика, враховуючи, що пікові літні температури наближаються до 50 градусів Цельсія.

Близький Схід стає на шлях утилізації та переробки моторних оливПротягом багатьох років ринок моторних олив на Близькому Сході характеризувався упевненістю споживачів в необхідності частої заміни оливи, з огляду на жаркий та пильний клімат. Виступаючи на на конференції Petrosil Base Oil, Lubricant and Wax, яка відбулася в середені січня у Дубаї, Санджив Кале (Sanjeev Kale), генеральний менеджер компанії Thermopac Process Engineering з міста Мумбай, сказав, що альтернативи утилізації відпрацьованої оливи, такі як спалювання, більш не є прийнятними в жаркому кліматі через більш ретельне вивчення впливу на навколишнє середовище.

Нафтопереробні заводи на Близькому Сході також можуть розглядати переоснащення як спосіб розширення існуючого бізнесу в період, коли регіональні поставки базових олив Групи I стають все більш нестійкими. Хоча заводи Групи I закриваються по всьому світу, на основних африканських ринках, таких як Нігерія, попит все ще залишається. Зростаючий дефіцит Групи I пов'язаний з напруженістю між США та Іраном, а також звуженням цінових відмінностей з базовими оливами Групи II. В результаті, регіон став основним ринком для компанії Thermopac. «Ми переробляємо майже 400 тонн відпрацьованої нафтопродукції в день на Близькому Сході, і ми бачимо величезний потенціал в Африці», - коментує фахівець.

Технологія переробки нафти від Thermopac дозволяє витягувати до 77% базової оливи API групи I в нейтральних розчинниках 80, 150, 300 і 400-500 марок, залежно від вимог замовника. Це передбачає отримання змішаних вуглеводнів, що містять близько 5% води, 5-10% дизельного палива або гасу, 5-10% легких фракцій, таких як бензин або ароматичні вуглеводні, 65% довголанцюжкових вуглеводнів і 5-10% залишкових твердих речовин і асфальтенів. Процес може до деякої міри видалити сірку і поліпшити стійкість до окислення. Компанія вже встановила 22 заводи на п'яти різних континентах, оскільки шестиступеневий процес переобробки Thermopac розглядається як альтернатива системам вилучення кислої (водневої) глини і розчинників. Однак, економічні аспекти також важливі. Звичайні глиняні оздоблювальні системи мають експлуатаційні витрати в діапазоні близько 45-50 доларів США за тонну, але Thermopac стверджує, що їхня технологія коштує всього 18 доларів за тонну готового продукту. Такі відмінності можуть допомогти поліпшити маржу базової оливи, отриманої в результаті повторної переробки, особливо для базових запасів Групи I.

На Близькому Сході існує чудова можливість для переосмислення екологічної ситуації. Але в регіоні немає єдиної політики щодо збору та утилізації відпрацьованої оливи. Країни, в тому числі Саудівська Аравія і Об'єднані Арабські Емірати, підняли планку, але більш широке використання повторної переробки все ще не впроваджено, і, незважаючи на тиск на навколишнє середовище, його прийняття як і раніше пов'язано з цінами на нафту.

Близький Схід стає на шлях утилізації та переробки моторних оливThermopac – чи не єдина в світі компанія, яка займається розробкою, закупівлею та будівництвом «під ключ» цілого заводу з переробки або очищення використаного мастила. Підприємтсв будує монтажні, безперервні та повністю автоматизовані установки з повторного очищення для безвідходного виробництва. Займаючись виконанням справжніх проектів "під ключ", компанія спеціалізується на виготовленні всього типового обладнання для регенерації масла, тобто парових котлів, нагрівачів рідинних рідин, випаровувачів, колон для перегонки тощо тощо. Компанія зансована 1986 року в місті Рабалі біля Наві-Мумбай, Індія. З того часу вона збудувала та запустила 22 нафтоочисні та переробні заводи в таких країнах, як Еквадор, Колумбія, Польща, Алжир, Іран, Оман, Кувейт, ОАЕ, Катар, Австралія т.і. А її засновник пан Прасад Бхат є справжнім винахідником та власником кількох патентів, в тому числі в США.


Більше інформації про компанію «Екоінтел», ліцензованого фахівця з переробки та утилізації відпрацьованих мастильних матеріалів, читайте за посиланням…


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое