autoExpert » СТАТЬИ » Масла, смазки » СПЕС Коалінга – один з інноваційних проектів Chevron

СПЕС Коалінга – один з інноваційних проектів Chevron

Не секрет, що діяльність компанії Chevron не обмежується процесами видобутку нафти, газу та виробництва мастильних матеріалів - одним із пріоритетних напрямків роботи є альтернативна енергетика, яка включає в себе проекти в геотермальній, сонячній, вітровій, біо та гідроенергетиці. Адже родовища викапних енергоносіїв зрештою вичерпуються. Одним із цікавих і глобальних проектів є СПЕС Коалінга.Одним із цікавих і глобальних проектів є СПЕС Коалінга. У чому його специфіка?

СПЕС Коалінга – один з інноваційних проектів Chevron

СПЕС Коалінга - це сонячно-паливна електростанція (або сонячно-термодинамічна електростанція) (СТЕС) баштового типу, розташована в чотирьох км на північ від Коалінга, штат Каліфорнія, США. Встановлена потужність 29 МВт.

Станція знаходиться в долині Сан-Хоакін на найстарішому в США нафтовому родовищі Коалінга. Побудована і експлуатується компанією BrightSource Energy спільно з Chevron.

Склад споруд станції:

Вежа-концентратор, висотою 100 м, на вершині якої знаходиться резервуар з водою. Цей резервуар пофарбований в чорний колір для поглинання теплового та видимого випромінювання. Також в цій вежі знаходиться насосна група, що доставляє воду в резервуар від турбогенератора, який знаходиться поряд з вежею.

По сектору під вежею на деякій відстані розташовуються геліостати. Геліостат - це дзеркало, площею в кілька квадратних метрів, закріплене на опорі та підключене до загальної системи позиціонування. Тобто, в залежності від положення сонця, дзеркало буде міняти свою орієнтацію в просторі. Площа ділянки геліостатів 41 га, число геліостатів на ділянках - 3 822 шт. (кожен складається з двох дзеркал по 7,7 м? загальною площею 15,5 м?).

Особливість сонячної електростанції полягає в тому, що вона не виробляє електроенергію для споживачів. Вона виробляє пару, яка під тиском закачується під землю, підвищуючи нафтовіддачу родовища.

СПЕС Коалінга – один з інноваційних проектів Chevron

Матеріал надано компанією "НБК Україна" , фахівцем на ринку мастильних матеріалів та ексклюзивним імпортеррм продукції корпорації Chevron в Україні.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое