В'язкість моторних олив: огляд ринку з прицілом на майбунє
autoExpert » СТАТЬИ » Масла, смазки » В'язкість моторних олив: огляд ринку з прицілом на майбутнє. Частина 2

В'язкість моторних олив: огляд ринку з прицілом на майбутнє. Частина 2

Аналіз ринку та сучасних тенденцій галузі - важлива складова поліпшення якості продукції та задоволення запитів клієнтів. Стратегія розвитку ставить перед керівниками та спеціалістами питання, що вимагають відповіді: до чого слід готуватись вже зараз? Які зміни в'язкостних характеристик моторних олив очікуються в найближчому майбутньому? На що може вплинути зв'язок між необхідністю скорочення викидів парникових газів і зниженням в'язкості? Чи справді 5W-30 піде в минуле? І що посяде його місце? До вашої уваги пропонується друга частина статті, у якій аналітики компанії "НБК Україна", дистриб'ютори продукції Chevron в Україні, досліджують актуальні тренди глобальної зміни кон'юктури ринку мастильних матеріалів залежно від в'язкості.

В Європі оливи зниженої високотемпературної в'язкості (преміум 5W-40 і середній рівень 10W-40) були домінуючими типами до недавнього часу, коли оливи 5W-30 почали активно завойовувати ринок. У зв'язку з постійно зростаючими вимогами щодо скорочення викидів парникових газів, OEM-виробники поступово переходять на більш легкі мастильні матеріали. Звичайно, будь-яке моделювання попиту буде залежати від зростання кількості електромобілів. Зрушення попиту вбік більш низької в'язкості очікується, в основному, через появу на ринку нових автомобілів. Прогнози говорять про те, що лідирувати буде Північна Америка, і, згідно з останніми дослідженнями, SAE 0W-20 вже сьогодні становить близько 20% цього ринку, а до 2029 року складе всі 50%.

В'язкість моторних олив: огляд ринку з прицілом на майбутнє. Частина 2

Аналітики прогнозують зростання виробництва SAE 0W протягом наступних 10 років не менше ніж в три рази. Це означає, що постачальники мастильних матеріалів і кінцеві споживачі будуть використовувати більше синтетичних матеріалів, відчують переваги більш тривалих інтервалів заміни оливи. Що стосується ринку ЄС, то залишаються питання щодо термінів прийняття нових стандартів ACEA 2018, які були відкладені як мінімум до 2020 року: чи будуть вимоги ACEA Oil Sequences враховувати оливи із в’язкістю нижче за SAE 0W-20?

Зростання попиту на високоефективні моторні оливи з низькою в'язкістю 0W-XX, які не будуть погіршувати характеристики летючості, призведе до збільшення технічного попиту на високопродуктивні базові оливи IV групи. Використання високоякісних базових олив буде обов'язковою умовою для відповідності новим специфікаціям 0W-XX по всьому світу. Ці базові компоненти повинні відповідати віскозиметрії і мати правильну волатильність, довговічність і довготривалу стабільність по тесту Ноака (вимір втрати при випаровуванні), щоб відповідати специфікаціям продуктивності OEM і вимогам до низької температури.

Великі дизельні двигуни, особливо для неавтомобільного застосування, такого як будівництво, гірничодобувна промисловість і сільське господарство, як правило, мають великий термін служби, тому OEM потрібно стежити за новими тенденціями для поліпшення продуктивності. Безумовно, виробники надпотужних дизелів розглядають мастильні матеріали з низькою в'язкістю. Тим не менш, вони більш консервативні в підході, оскільки захист довговічності є їх головним завданням, а тривалі польові випробування є ключовою частиною їх діяльності. ACEA, без сумніву, будуть слідувати розробкам OEM, але проникнення на ринок мастильних матеріалів з низькою в'язкістю займе відчутно більше часу, ніж для PCMO (моторні оливи для легкових авто).

Матеріал надано компанією "НБК Україна" , фахівцем на ринку мастильних матеріалів та ексклюзивним імпортеррм продукції корпорації Chevron в Україні.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое