Новітні технології корпорації Chevron: вперед до розвитку та екологічності
autoExpert » СТАТЬИ » Масла, смазки » Новітні технології корпорації Chevron: вперед до розвитку та екологічності

Новітні технології корпорації Chevron: вперед до розвитку та екологічності

Новітні технології корпорації Chevron: вперед до розвитку та екологічностіКомпанія Chevron, офіційним дистриб’ютором товарів якої є "НБК Україна", протягом більш ніж ста років займає провідні світові позиції серед найбільших нафтогазовидобувних компаній. Корпорація спеціалізується на виробництві високоякісних базових олив, синтетичних рідин і мастильних матеріалів для широкого спектру техніки та промислового устаткування. Окрім того, існує ще декілька важливих для екології та технічного прогресу напрямів, в яких Chevron здійснює масштабні наукові прориви.

Компанія активно використовує технології для підвищення безпеки і продуктивності профільної діяльності, а також інвестує в компанії, які впроваджують інновації за допомогою революційних технологій. Chevron активно досліджує способи зробити енергію більш доступною, надійною і екологічно чистою.

Новітні технології корпорації Chevron: вперед до розвитку та екологічності

Глобальні проекти Chevron:

Створення екологічно чистої енергії.
Chevron Technology Ventures (CTV) впроваджують нові інноваційні технології, інвестуючи в компанії (ChargePoint і Natron Energy), які можуть поліпшити спосіб виробництва і поставки недорогої, надійної та екологічно чистої енергії.

Новітні технології корпорації Chevron: вперед до розвитку та екологічності
Інвестування в компанію з уловлювання вуглецю прямо з повітря.

Це унікальна технологія, яка перетворює СО2 в низьковуглецеве паливо для локального споживання. Процес базується на розчепленні води на водень і кисень, а потім з'єднанні водню з CO2 для отримання дешевого палива.


Інвестування у виробництво електромобілів.
Chevron активно займається розробками новітніх акумуляторів і зарядних пристроїв для підвищення ефективності зарядки електрокарів.

Спеціалісти Chevron регулярно вимірюють екологічні показники, що дозволяє приймати обґрунтовані ділові рішення щодо захисту навколишнього середовища. Крім того, Chevron щорічно надають дані та добровільно звітують про безпеку та ефективність по 11 екологічних показниках в керівництва IPIECA / API / IOGP починаючи з 2015 року для впливу на сталий розвиток нафтогазової галузі.

Корпорація Chevron прагне постійно покращувати екологічні показники і зменшувати потенційний вплив виробничої діяльності за допомогою впровадження системи управління якістю виробництва.

Chevron розробили принципи, які дозволяють вести бізнес, зберігаючи навколишнє середовище:

Новітні технології корпорації Chevron: вперед до розвитку та екологічності
Турбота про екологію в процесі прийняття рішень
Ми всі, так чи інакше, приймаємо рішення, які можуть вплинути на навколишнє середовище. Від рутинних дій на виробництві до великих капіталовкладень, Chevron робить вибір на користь турботи про екологію.

Зменшення екологічного сліду
Chevron впроваджує бізнес-процеси, які дозволять мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище і знизять потенційний вплив на екологію планети.

Працювати відповідально
Команда Chevron застосовує екологічні принципи роботи, підвищуючи надійність і безпеку виробничого процесу, щоб запобігти випадковим викидам і, як наслідок, забрудненню навколишнього середовища.

Більше інформації про компанію "НБК Україна" , ексклюзивного імпортера продукції корпорації Chevron в Україні, та її контакти дивіться за посиланням ...

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.
autoExpert на Youtube: https://www.youtube.com/channel/autoExpert-consulting - відео, огляди, репортажі.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.
.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое