дослідження. Обсяги вирорбництва олив для двигунів на природному газі збільшуються
autoExpert » СТАТЬИ » Масла, смазки » Обсяги виробництва олив для двигунів на природному газі збільшуються - дослідження

Обсяги виробництва олив для двигунів на природному газі збільшуються - дослідження

Згідно з прогнозом консалтингової компанії Kline & Co, попит на моторну оливу, яка використовується в двигунах, що працюють на природному газі, в найближчі кілька років буде зростати, оскільки уряди будуть прагнути до створення більш чистих альтернативних видів палива, а виробники оригінального устаткування – шукати більш якісні мастильні матеріали для своїх двигунів.

Обсяги вирорбництва олив для двигунів на природному газі збільшуються - дослідження

За останніми дослідженнями, попит на моторну оливу для двигунів на природному газі в найближчі п’ять років зросте на 3-4%. Світовий попит на цей тип моторної оливи склав близько 454 000 метричних тон в 2018 році, причому на частку Сполучених Штатів припало більше половини цього обсягу. Європа, на чолі з Німеччиною, Росією і Великобританією, становить майже чверть попиту, за нею йдуть Азіатсько-Тихоокеанський регіон і Південна Америка.

Вироблення електроенергії в майбутньому стане основним фактором зростання попиту на моторні оливи через потребу в більш чистому паливі, використання двигунів з природним газом буде успішно застосовуватися на великих ринках, таких як США, Канада, Великобританія.

Одним з головних факторів, що впливають на застосування нових газових двигунів, є зусилля урядів всього світу, що заохочують використання природного газу в якості важливого джерела енергії. Грамотний розподіл виробленої електроенергії, сприятлива політика і більш широке використання електроенергії на основі газу – все це буде сприяти зростанню.

Обсяги вирорбництва олив для двигунів на природному газі збільшуються - дослідженняРинок моторних олив для двигунів на природному газі, здебільшого, обслуговується провідними міжнародними постачальниками мастильних матеріалів. ExxonMobil, Shell і Chevron займають майже 70% ринку. Лінійка олив Chevron HDAX – це високоякісні мастильні матеріали для двигунів, де, в якості палива, використовується природний газ. Вони розроблені із застосуванням новітніх високоякісних присадок, добре відібраних парафінових базових олив групи 2 та новітньої оптимальної суміші дисперсантів, детергентів, інгібіторів окислення, зносу, корозії та протипінних присадок. Chevron HDAX Low Ash Gas Engine Oils розроблено з базовими оливами ISOSYN.

До складу більшості олив для двигунів, що працюють на природному газі, входять базові оливи групи II, зважаючи на поліпшені антиокислювальні властивості і конкурентоспроможні ціни, в порівнянні з базовими оливами групи І. Хоча на азіатсько-тихоокеанському ринку, здебільшого, використовуються базові оливи групи I.

Для двигунів, що працюють на природному газі, потрібні оливи спеціального складу, які відрізняються від складу дизельних і бензинових моторних олив в плані підвищеної в’язкості при відсутності розведення палива, більш високої температури згоряння і більшої кількості відкладень.

Моторна олива з низьким вмістом золи користується великим попитом – близько 70%, так як вона краще підходить для двигунів, що працюють на природному газі з високим відсотковим вмістом метану і низьким вмістом домішок.
Стосовно в’язкості, то, за рекомендаціями OEM-виробників, SAE 40 і 30 задовольняють майже всі потреби.

Обсяги вирорбництва олив для двигунів на природному газі збільшуються - дослідження

Обсяги видобутку і споживання природного газу відчутно збільшилися за останні 10 років. Уряди багатьох країн приділяють все більше уваги ініціативам щодо скорочення викидів парникових газів і сприяють їх використанню.

Більше інформації про компанію "НБК Україна" , ексклюзивного імпортера продукції корпорації Chevron в Україні, та її контакти дивіться за посиланням ...

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com[/url] - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое