Советы по выбору летних шин от компании "Навигатор"(полный спектр услуг по продаже импортных и отечественных автопокрышек, дисков к любим видам техники)
autoExpert » СТАТЬИ » Рынок колес и шин » Поради від компанії «Навігатор»

Поради від компанії «Навігатор»

Компанія «Навігатор» хоче надати кілька порад щодо особливостей їзди і догляду за автошинами у літню пору.

По-перше, правильний тиск в шинах – важливий фактор, що впливає на безпеку руху. Правильний тиск в автошинах дає можливість використовувати максимум можливостей автомобіля, не зменшуючи термін експлуатації шин. Якщо тиск в автошинах низький, то автомобіль гірше гальмує і погано слухається керма. При цьому збільшується опір коченню, автошина перегрівається і навіть може зруйнуватись. Перекачані шини нерівномірно зношуються, погіршують комфортність їзди, спричиняють передчасне руйнування вузлів ходової. Недокачані шини скоріше зношуються і сприяють збільшенню розходу пального. Різниця тиску у 20% від нормативного скорочує термін служби шини на третину! Контроль тиску повинен проводитись на «холодній» шині, оскільки в результаті нагріву шини при їзді тиск в ній підвищується. Тому ніколи не понижуйте тиск в «гарячій» шині.

По-друге, хоч нормативними документами вимагається обов’язкове встановлення шин з одинаковим малюнком протектором хоча би на одній осі, встановлюйте однакові шини на всі чотири диски.

По-третє, враховуючи кліматичні особливості України, кількість випадання опадів у вигляді дощу у весняний, літній і осінній період, вкрай поганий стан доріг, відсутність чи погана пропускна здатність дощової каналізації водіям при виборі шин і експлуатації авто слід враховувати так званий «ефект аквапланування». Коли ви на великій швидкості в’їжджаєте в калюжу, то між колесом і дорожнім полотном утворюється водяна прослойка. В цей момент машина стає слабокерованою, що призводить до аварійних ситуацій. В так званих «шинах з дощовим протектором» менший ефект аквапланування досягається за рахунок збільшення водовідводних канавок і додаткових поперечних канавок в малюнку протектора. До таких літніх шин слід віднести як рекомендовані і оптимальні по співвідношенню «ціна-якість» Fulda EcoControl, Fulda Carat Progreso, GoodYear Optigrip, GoodYear Efficientgrip.

Як і раніше, компания "Навигатор"("Навігатор") пропонує автошини всіх відомих світових виробників в розмірі R13 – R22,5.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Январь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое