Автошины и диски от "Навигатор"(НАВІГАТОР),Тернополь
autoExpert » СТАТЬИ » Рынок колес и шин » Концепція безпеки

Концепція безпеки

«Не можна досягати мобільності ціною здоров’я і життя людей,» - проголошено в Резолюції Генеральної асамблеї ООН 58/289 від 14.04.2004 «Поліпшення глобальної безпеки дорожнього руху».

Концепція безпеки


Людина, її життя, здоров’я і безпека, відповідно до Конституції України, визнані найвищою соціальною цінністю в нашій державі. Однак, порівняно з країнами Європи, стан безпеки дорожнього руху в Україні можна охарактеризувати як вкрай незадовільний через високий рівень смертності та дорожньо-транспортного травматизму. Щорічно тисячі громадян нашої держави гинуть, стають інвалідами, що спричиняє глибокі душевні страждання мільйону громадян – окрім потерпілих, їх близьким та родичам.

В Україні відношення кількості загиблих у ДТП на 1 млн. автомобілів у 7 разів більше ніж в ЄС і США і у 10 разів більше ніж у Японії. Кількість загиблих на 1 млрд. автомобіле-кілометрів в Україні – 97, в Німеччині – 14 (у 7 разів меншу), в Швеції – 8 (у 12 разів менше). Тяжкість наслідків ДТП в Україні в 1,5 - 5 разів вища.

Кількість загиблих у ДТП в Україні становить 13% від загиблих у дорожніх подіях усієї Європи, тоді як кількість автомобілів – лише 2% від усього європейського автомобільного парку. Ймовірність потрапити в дорожньо-транспортну пригоду зі смертельним наслідком в Україні через поганий стан дорожнього полотна та недисциплінованості водіїв у п’ять разів вища, ніж у західноєвропейських країнах.

Керування транспортом у нетверезому стані призводить до близько 5 % ДТП. А який відсоток ДТП в результаті експлуатації автошин, що не відповідають вимогам законодавства? На жаль більший!

Євросоюз розробив нові правила й норми, що стосуються маркування шин. Увесь пакет був схвалений Європейською асоціацією виробників гумовотехнічних виробів і каучуку (ETRMA). Згідно з новими правилами, за їзду на літніх шинах по снігу, льоду або сніговій каші, накладається штраф у розмірі 40 євро, а якщо водій на літній гумі створив тільки перешкоду руху (не говорячи за ДТП) транспортного потоку, сума штрафу зростає в 2 рази до 80 євро.

Для безпечної їзди взимку глибина канавок не повинна бути меншою 4 мм. У шині зі зносом більше 4 мм різко знижуються характеристики опору слашпленінгу та її зимові властивості, що вкрай небезпечно при її подальшій експлуатації взимку. Тому в Німеччині з 2012 року законом вимагається зимою автомобіль експлуатувати тільки на зимових автошинах з залишковою глибиною протектора не менше 4 мм (замітьте, не як в Україні – 1,6 мм).

Згідно з новим німецьким законом, водії можуть використовувати будь-які шини з маркуванням M + S, і багато експертів говорять, що це ще не визначає справжність зимової шини, придатні для їзди по снігу або льоду. Деякі шини з Китаю з маркуванням M + S абсолютно не годяться для зимових умов.

Позиція Німеччини та інших європейських держав до вимог щодо експлуатації своїх автомобілів в зимовий період тільки на зимових автошинах та нерозумна митна і податкова політика України безперечно призведе до дефіциту у 2011-2012 рр. зимових автошин на українському ринку. Поєднання нових правил щодо обов'язкової установки зимових шин вже привело в Німеччині та в інших європейських країнах до дефіциту автошин.

Керувати автомобілем у зимовий час нескладно в контрольованих умовах. Шини повинні бути такими, щоб водій зміг отримувати задоволення від їзди. Крім комфорту, зимова шина повинна забезпечити безпеку і відмінне зчеплення на той випадок, якщо раптом зміниться погода або дороги різко покриються льодом. За ступенем важливості слід порівняти ці характеристики шини з подушкою безпеки в автомобілі – гарантована готовність спрацювати в той момент, коли це життєво необхідно.

Отож, компания "Навигатор"("Навігатор") пропонує вам вчасно придбати в нас автошини відомих світових виробників та бажає безпечної зимової їзди!


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое