Конденсор Nissens с уплотнителями и крепежами в комплекте. Украина
autoExpert » СТАТЬИ » Автокомпоненты » Nissens. Увага до деталей

Nissens. Увага до деталей

Конденсори, друга за розміром група продуктів торгової марки Nissens, демонструють вражаючі темпи зростання за останні декілька років. З 2012 року кількість проданих одиниць в Європі збільшилася більш ніж на 39%, а в Україні протягом останніх двох років зростання відбувалось ще вищими темпами – 50%. І якщо зростання продажів в Україні частково пов'язане з ремонтом іномарок, які вийшли з гарантії, то загальноєвропейський успіх Nissens базується на таких перевагах, як якість і увага до деталей.

Nissens. Увага до деталей

З 2014 року Nissens випустила понад 200 нових моделей конденсорів. Кожна позиція була ретельно відібрана шляхом моніторингу ринку, і в результаті покриття ринку конденсорів складає 95%. «Наші клієнти очікують від нас покриття майже кожної моделі авто, і ми б не мали цього зростання, якщо б не змогли задовольнити цей попит», – розповідає керівник відділу продуктового менеджменту Йеспер Аоягі-Йенсен. Nissens пропонує широкий асортимент частин системи кондиціонування, тому СТО отримує можливість практично повністю відновити старий кондиціонер на конкретному автомобілі. І оскільки машин віком 5-7 років, які вже потребують ремонту кондиціонера, в Україні дуже багато, продажі Nissens в Україні зросли на 50% за два роки.

Ще одна важлива особливість конденсорів Nissens – наявність в комплекті необхідних ущільнень і кріплення – «Nissens First Fit». На перший погляд, це дрібнички. Однак їх відсутність швидко перетворюється на проблему, якщо під час монтажу доводиться шукати відповідне ущільнююче кільце (O-rings), і на велику проблему, якщо знайдене «десь» кільце виявилося невідповідним. Отже, наявність необхідних комплектуючих є запорукою швидкого та якісного ремонту. «Така увага до деталей, навіть в пакуванні незначних дрібниць – те, що дуже цінують наші клієнти, і є одним з основних факторів для нашого зростання на 39%», – пояснює старший віце-президент Клаус Т. Педерсен.

Однією з особливих сфер, яким Nissens приділятиме все більше уваги в майбутньому, є захист конденсорів від корозії. Конденсор зазвичай встановлюється перед радіатором системи охолодження, тому збирає на себе весь бруд, який узимку, до того ж, стає розчином хімічних реактивів проти ожеледиці. В сучасних алюмінієвих радіаторах та конденсорах, на відміну від старих мідних, використовується дуже тонкий метал. До того ж, деякі виробники бажають зекономити на якості алюмінієвого сплаву.

Nissens. Увага до деталейЗадля подовження строку служби конденсора він має бути захищений від корозії. «Ми бачили, що оптимізація процесу пайки алюмінію може істотно зменшити поверхневі домішки, – розповідає Йеспер Аоягі-Йенсен. – Це робить поверхню конденсора значно гладшою і забезпечує більшу ефективність нанесення захисту від корозії. Для клієнтів це означає, що в майбутньому ми будемо мати можливість збільшити термін служби виробу до 50%». Отже, продумана інвестиція Nissens у вже повністю функціонуючий продукт – те, що допоможе гарантувати зростання продажів, особливо в країнах із суворим кліматом.

Щодо якості продукції Nissens директор ТОВ «Ніссенс-Україна» Олексій Мізгарьов запевняє, що існує єдиний контроль якості, а також єдині гарантійні стандарти: «Будь-який радіатор або конденсор надходить на центральний склад у Данії. Там розташована лабораторія контролю якості, яка дає партії «зелене світло» для дистрибуції по світу. Відповідно, гарантійні зобов'язання Nissens однакові для всієї продуктової лінійки».

З 1921 року Nissens a/s розробляє, виготовляє та постачає широкий спектр рішень для систем кондиціонування та охолодження двигуна для незалежного автомобільного ринку у всьому світі. В асортименті:
радіатори, конденсори, опалювачі, компресори, вентилятори, фільтри-осушувачі, інтеркулери. Цінові сегменти – від «ціна / якість» до «преміум». З 2004 року працює філія зі складом в Україні (Київ), а також компанія співпрацює з найбільшими дистриб'юторами.

Опубликовано в журнале autoExpert №2 2016. Использование материалов возможно только со ссылкой на источник.

Nissens. Увага до деталей


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое