Майбутнє – це сучасна дистрибуційна система торгової фірми DC-AUTODISTRIBUTION » autoExpert. Aftermarket Business Platform. Опорная точка для увеличения продаж в бизнесе автокомпонентов.
autoExpert » СТАТЬИ » Автокомпоненты » Майбутнє – це сучасна дистрибуційна система торгової фірми DC-AUTODISTRIBUTION

Майбутнє – це сучасна дистрибуційна система торгової фірми DC-AUTODISTRIBUTION

Поточний рік для багатьох видів бізнесу став не легким випробовуванням на міцність в кризових умовах. Компанії, що прямували тільки за великою виручкою і не зважали на побудову стратегії діяльності, однозначно залишилися за бортом своєї галузі. В свою чергу, доказом того, коли компанія має чітко означену стратегію, мету, плани, вона буде планомірно й стабільно рухатись уперед. Таким прикладом стабільного розвитку бізнесу на автомобільному ринку запчастин є ТОВ «ДС-АВТОСЕРВІС», яке навіть у теперішній непростий час стає засновником ще однієї компанії. Ця молода компанія буде мати назву DS-autodistribution та стрімко розвивати дистрибуцію запчастин в Україні.


Робота новоствореної фірми DS-autodistribution буде спрямована на динамічний розвиток в регіонах України. Ця компанія буде ще краще і чіткіше розширювати асортимент товарів в умовах кризи, відкривати регіональні філії, впроваджувати новинки від постачальників, а також забезпечувати клієнтів автоматизованою програмою для роботи в on-line режимі і проводити якісні консультації з питань технічних характеристик товарів. Саме ці складові допоможуть компанії стати ще ближчими до клієнтів в кожному куточку нашої країни.

Метою компанії DS-autodistribution є розвиток в Україні ринку автозапчастин іноземного виробництва для вітчизняних і російських автомобілів за рахунок розширення асортименту якісних автокомпонентів.

Нова компанія візьме на себе ексклюзивні права представлення торгових марок автокомпонентів для вітчизняних і російських авто. Це бренди Master-Sport, Prima, Craft, RAVV, Dacia Asam, Tungsram, K&K – угорські гальмівні шланги, Ditton – ланцюги двигуна виробництва Прибалтика, а також вітчизняних виробників – «Гост-Продукт», «Полюс», «ВАМП», «Соболь», «Альтаїр». Вектор дистрибуції буде спрямований на торгові марки LUK, VALEO, Тесла, FAG, AMP, SM, Delphi, Elring, Fenox, GLO, BAKONY, Vernet, Hepu, Tungsram, Kormetal, KingRoy. І багато інших відомих європейських та російських брендів, таких як «СААЗ», «Начало», «ВИС», Best, «Кедр», «Трек», «ЧАЗ», автокомпоненти зі Старого Осколу, Белебея та інші. Є напрямок запчастин для іномарок від торгової марки Master-Sport, Dacia Asam, QAP для Daewoo, FSO (кузовні деталі для Daewoo), MANN, PowerGrip, Bosch, NGK, BRISK, Chаmpion, Denso, BERU, Contitech, Kayaba, Delphi. На складах компанії, окрім автокомпонентів, клієнти можуть знайти для себе ще й автомобільні аксесуари та автохімію іноземного виробництва.

Звернемо особливу увагу на те, що за останній час досить виріс попит на запчастини після гарантійного сервісу для автомобіля Dacia Logan. Тому компанія залучила в Україну румунського виробника якісних запчастин бренда Dacia Asam, що постачаються на конвеєрну зборку авто. В асортименті запчастини підвіски, рульового механізму, гальмівної системи, системи запалення і охолодження, фільтри, стартери, кузовні деталі, аксесуари.

Всі автокомпоненти є високоякісними та сертифікованими. Асортимент компанії нараховує до 40 тис. найменувань запасних частин для легкових вітчизняних авто та до 15 тис. товарних позицій на складі аксесуарів та хімії.

Готуючись до сезону, наприклад, зимового чи іншого, компанія ставить за мету тримати високий рівень логістики, а саме – правильно і чітко планувати запаси на складах, керувати і контролювати процеси доставки запчастин до клієнтів, тим самим забезпечити ідеальну взаємодію між виробником, постачальником, дистрибьютором і споживачем. Компанія розширить і виведе на досконалий рівень зручні для клієнтів маршрути доставки по всій Україні та за її межі. Забезпечить споживачів максимальною наповненістю складів своїх філій товарними позиціями, які користуються найбільшим попитом в певному регіоні країни.

Хороший рівень логістики забезпечує фірмі конкурентні переваги. Маємо на увазі максимальне скорочення строків доставки запчастин з-за кордону від виробника до точок збуту, а також готовність оперативно реагувати на коливання попиту, маючи товарні запаси. Ще однією складовою вдалого ведення логістики є наявність порядних дилерів і власних філій компанії в більшості регіонів країни. Наша компанія робить акцент на створенні філій у стратегічно важливих регіонах, що дає змогу краще знати потреби партнерів і оперативно їх забезпечувати. Такі відносини із споживачем запчастин дозволяють фірмі організовувати такі транспортні схеми, які дають змогу партнерам компанії, незалежно від регіону і від сезону, отримувати автозапчастини швидко, точно і в строк. Також нашим пріоритетом є розвиток власного автопарку, силами якого ми вже тепер обслуговуємо більшу частину клієнтів на Заході, Сході, Півночі і в Центрі України.

Маючи просту і зрозумілу схему управління, в компанії відбувається оперативне прийняття рішень. Рішень, які орієнтовані на головне – на успіх наших клієнтів.

Обов'язково систематично будемо публікувати в засобах масової інформацію, що стосується недоброякісних підробок продукції відомих торгових марок і їх виявлення на вітчизняному ринку автозапчастин. І почнемо ми з Master-Sport та PRIMA.

Виробник Master-Sport-Automobiltechnik (MS) GmbH, який добре відомий в нашій країні під брендом Master-Sport, вже багато років веде боротьбу з виявлення потоків та точок продажу підробок. Свіжим кроком в цьому напрямку була розробка нової голограми, що наноситься на упаковку, а також фірмове таврування всіх запчастин.

Польський виробник поршневих кілець PRIMA S.A. також активно робить кроки із захисту товару від підробок, і активно розширює асортимент своєї продукції. Окрім поршневих кілець PRIMA, у нашої компанії можна придбати клапани та запчастини для двигунів торгової марки PRIMA. В перспективі виробника – поставки в Україну поршнів, направляючих клапанів, кульових пальців шарнірів.

Торгова фірма DS-autodistribution

м. Ужгород, пл. Кирила і Мефодія, 1/50

тел.: (03122) 2-54-10

067-310-46-98, 067-310-35-29

факс: (03122) 2-54-10

e-mail: ds-autodistribution@mail.ru

master-sport@email.uz.ua


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое