DS-AUTODISTRIBUTION. ДС-Автосервис. Дистрибутор в Украине поршневых колец PRIMA S.A. О качестве, подделках, преимуществах эксплуатации, характеристиках, производстве продукции
autoExpert » СТАТЬИ » Автокомпоненты » Поршневі кільця PRIMA. Гарантована потужність та ефективність двигуна автомобіля

Поршневі кільця PRIMA. Гарантована потужність та ефективність двигуна автомобіля

заводПровідний польський виробник поршневих кілець PRIMA S.A. експортує по всьому світу поршневі кільця високої якості для двигунів внутрішнього згорання легкових і вантажних автомобілів,тракторів, мотоциклів, моторних човнів, а також для амортизаторів, гідравлічних циліндрів і компресорів.

 

 

 

Відмінною рисою поршневих кілець PRIMA є високий рівень точності, яка досягається з використанням передових технологій виробництва. Польський завод-виробник PRIMA S.A. оснащений таким самим обладнанням для ливарного виробництва і механічної обробки, як відомі японські і німецькі виробники.


PRIMA S.A. за багато років своєї плідної роботи забезпечує продукцією таких масштабних виробників первинного ринку, як американський концерн General Electric Co. (GE Aircraft Engines компанія з виробництва авіадвигунів), чеський завод ALMET a.s. – виробник поршнів для двигунів внутрішнього згорання і компресорів, Ярославський моторний завод (Росія), Коломенський завод локомотивів (Росія), Борисовський завод агрегатів (Білорусь), Ульянівський моторний завод (Росія) та інші. Також PRIMA S.A. постачає свою продукцію на конвеєр заводу Fiat та ін.

 
коробкаОсновним виробничим матеріалом є чавун. Виробничий процес кілець включає сфери лиття і механічної обробки. Лиття відбувається у спеціальному ливарному конвеєрному цеху.

 

 

У виробництві поршневих кілець використовують наступні методи:
1. Технологія гільзового лиття з тепловим формуванням замка.
2. Технологія індивідуального лиття із фасонним заточенням.
3. Технологія виробництва із керамічного залізного порошку.
4. Технологія виробництва із стальної стрічки.

 
Але всі основні якості кінцевого продукту досягаються завдяки різним обробкам поверхні кілець.


Застосовуються наступні види поверхневої обробки:
• фосфорування;
• хромування;
• луження;
• оксидування;
• обробка молібденом;
• обробка хром-молібденом.

 
колцо1кол2кол3
Наприклад, фосфорування як м'який вид покриття впливає на кращу припасовку під час пуску, а також на скорочення часу приробки кілець. Хромування як твердий вид покриття використовується для подовження ресурсу кілець. А обробка кілець хром-молібденом дає можливість самостійного змащення.

 
Польський виробник сумлінно дбає про якість товару, а також дуже активно бореться із підробками.


Поршневі кільця PRIMA сертифіковані в Україні. Окрім того, виробник має сертифікати ISO 9001, QS 9000, VDA 6.1, ISO 14001. Виробник PRIMA S.A. орієнтує свою продукцію не тільки на двигуни старого покоління, але й на двигуни, що відповідають стандарту Euro 3.

 

 

AVTO primaВ 2008 році в Україні кільця торгової марки PRIMA для автомобілів Lada Samara випробовувались на міцність під час спортивних перегонів та ралі класу Off-Road на Закарпатті. Цього року ужгородська команда автогонщиків «Сінт» за допомогою спонсорів, тестуватиме новий продукт виробника PRIMA S.A. – поршневі кільця для автомобілів сімейства ВАЗ – Lada Priora. Змагання відбудуться в гірській місцевості, що дасть змогу в суворих умовах, показати нові технічні рішення і перемогти у ралі. Поршневі кільця PRIMA є невід'ємною і однією з ключових складових двигунів, яка забезпечує оптимальний режим роботи навіть в екстремальних ситуаціях.

 

таблица 

 

 

Поршневі кільця PRIMA мають наступні характеристики:
• підвищений рівень стійкості до зношування;
• висока термічна стабільність;
• особливі види покриття робочої поверхні;
• високі технології виробництва дозволяють отримати оптимальні форми робочої поверхні.


 

Перевагами в експлуатації кілець PRIMA є:
• зменшення розходу оливи;
• підтримка належної компресії в двигуні без втрат;
• підвищена стійкість до зношування та термостійкість;
• швидка приробка.

 

 

Пам'ятайте! Технічний стан поршневих кілець в більшій мірі визначає загальний технічний стан двигуна та його експлуатаційні показники.

 
Польський виробник PRIMA S.A. також активно робить кроки із захисту товару від підробок, і активно розширює асортимент своєї продукції. Окрім поршневих кілець PRIMA, у дистрибутора можна придбати запчастини PRIMA для двигунів, такі як поршні, направляючі, пальці та вкладиші (шатунні і кореневі).

 

Приклади того, як виявити справжній товар, наведені нижче. 

 

Голограма на продукції PRIMA має кілька індивідуальних ознак, за якими можна відрізнити оригінальні кільці PRIMA від підробки. Вони представлені нижче.

 

 

  

Контраст
У горизонтальному положенні лого PRIMA є світлим на темному фоні. Якщо повернути наклейку на 90° праворуч чи ліворуч, відбувається заміна, і світлий логотип опиняється на темному фоні
prima1 

 

 

 

 

 

 

Дифракція чорного кольору
Якщо дивитися на голограму, відхиливши її під максимальним кутом від себе, то контур логотипа у певний момент набуде темно-зеленого чи блакитного кольору. У нормальному положенні він чорний. мал2

 

 

 

 

Зміна малюнку та кольору
Повертаючи голограму вздовж вертикальної вісі, отримуємо зміну малюнку. На першому – кілька різнокольорових логотипів PRIMA, на другому – три кільця різного відтінку сірого кольору.


 

 

 

 

 

 

 

Прихована інформація
У нижній частині голограми в колі біля логотипу є прихована інформація. Якщо навести на це коло лазером під кутом 45°, з'явиться напис «ОК», що підтверджує оригінальність продукту.

мал4 

 

 

 

 

 

Прима

 

Дистрибутор в Україні  PRIMA S.A. - торгова фірма DS-AUTODISTRIBUTION.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 4)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое