Заміна паливного насосу. Експерти Bosch розповідають, як не заплатити двічі
autoExpert » СТАТЬИ » Автокомпоненты » Заміна паливного насосу. Експерти Bosch розповідають, як не заплатити двічі

Заміна паливного насосу. Експерти Bosch розповідають, як не заплатити двічі

Паливний насос – одна з найважливіших частин автомобіля, адже відповідає за подачу пального з бака до двигуна. Які ознаки свідчать про несправність паливного насоса та до яких наслідків вони можуть призвести? Що спричиняє відмову паливного модуля та чому не варто економити на якості паливного насоса? Тему досліджували експерти компанії Bosch.

Заміна паливного насосу. Експерти Bosch розповідають, як не заплатити двічі

Головні причини, через які паливні насоси виходять з ладу, можна звести до декількох основних груп:

1. Бруд у паливному баку автомобіля. Джерелом забруднення найчастіше є неякісне пальне – бруд, який у ньому міститься, з часом накопичується та сприяє виходу з ладу паливного насоса. В старих моделях авто джерелом засмічення може також бути корозія самого баку.
2. Перепади тиску в паливній системі. Причиною можуть бути, наприклад, проблеми з герметичністю паливної системи. Проте частіше на стан паливного насоса негативно впливає засмічення паливного фільтра. Через зниження його пропускної здатності насосу доводиться «качати» пальне в режимі підвищеного навантаження, внаслідок чого ресурс його роботи значно скорочується.
3. Проблеми з електропроводкою. Більшість сучасних паливних насосів управляються електричним реле. Якщо десь в електросхемі, що живить його, порушується контакт або окислюються дроти, реле не може нормально працювати, подача пального припиняється – і автомобіль не може рушити з місця.
4. Перегрів. Його основна причина – хронічно низький рівень пального в баку, причому як в бензинових, так і в дизельних двигунах. Річ у тому, що пальне для насоса виступає свого роду охолоджувальною рідиною і мастилом. А коли бензину або солярки замало, замість них насос починає захоплювати повітря і працювати в буквальному сенсі на знос, що призводить до перегріву та зрештою виходу з ладу.

Деякі автовласники, чиї транспорті засоби потребують заміни паливного модуля або паливного насоса як одного з найважливіших його компонентів, прагнуть заощадити й купують якомога дешевші автокомпоненти. Але робити так категорично не рекомендується, і ось чому *:

1. Використання неякісного паливного модуля може призвести до відмови або некоректної роботи обладнання.Наприклад, до заклинювання датчика рівня пального і, в підсумку, до некоректного розрахунку відстані до заправки (з'являється невірна інформація про запас ходу) або некоректної роботи індикатора низького рівня пального (лампочка починає світитися при достатньому рівні пального або ж не вмикається, коли бак майже порожній).
2. Витік пального. Він може статися через недостатню товщину пластикових стінок паливного модуля або наявність невидимих для ока механічних пошкоджень. Наслідок – в кращому разі запах пального в салоні, а в гіршому – по-справжньому небезпечні ситуації.
3. Некоректна робота паливного насоса або датчика рівня пального через неправильно встановлені штекери або їх відсутність (іноді вони відпадають під час транспортування!). В результаті не відображається рівень пального або не запускається двигун.
4. Швидке руйнування неякісної ізоляції. Це може призвести до виникнення коротких замикань і поломок автомобіля.
5. Низький термін служби: знос щіток, поломка комутатора тощо. Насос відмовляє після короткого терміну служби, автомобіль раптово глухне та більше не запускається.

Заміна паливного насосу. Експерти Bosch розповідають, як не заплатити двічіЗаміна паливного насосу. Експерти Bosch розповідають, як не заплатити двічі


За перших ознак проблем у роботі паливного модуля в цілому і паливного насоса зокрема рекомендується відвідати сучасний сервіс-центр (наприклад, такий як у мережі «Бош Авто Сервіс»), щоб вчасно виявити та усунути можливі несправності.
___
* Висновки зроблені на основі проведеної компанією Bosch перевірки функціонування і конструкції різних контрафактних модулів подачі пального, а також матеріалів, з яких вони вироблені.

Матеріал підготовлено за участю представництва "Роберт Бош" в Україні.

Більше інформації про компанію Bosch та її дистрибьюторів читайте за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое