СТО і Exist.ua: вигоди від співпраці » autoExpert. Aftermarket Business Platform. Опорная точка для увеличения продаж в бизнесе автокомпонентов.
autoExpert » СТАТЬИ » Автокомпоненты » СТО і Exist.ua: вигоди від співпраці

СТО і Exist.ua: вигоди від співпраці

СТО і  Exist.ua: вигоди від співпраці

Еxist.ua є визнаним лідером в роздрібній торгівлі автозапчастинами в Україні. Також одна з переваг компанії - вона володіє найбільш повними каталогами підбору деталей для легкових автомобілів і постійно їх розширює. Як використати цей професіоналізм та надати власнику автомобіля повний та якісний сервіс разом з СТО?

Отже, в першу чергу СТО може скористатися допомогою Еxist.ua в підборі запасних частин. Очевидно, що підібрати повітряний фільтр може, напевно, і працівник СТО. Але коли мова заходить про більш складні деталі, то працівнику СТО потрібно витратити на пошуки значно більше часу. Фахівці Еxist.ua виконають професійний підбір запасних частин за лічені хвилини, адже в компанії працюють більше 100 висококваліфікованих персональних менеджерів і діє система комунікації за допомогою он-лайн чату, яка не має аналогів у ринку.

Це пояснюється інноваційним спрямування діяльності Еxist.ua, який розробив, підтримує та постійно доповнює і покращує власний каталог автотоварів, використовуючи, в тому числі, зовнішні ресурси. В той же час інші інтернет-магазини не виходять за рамки ТеcDoc.

СТО і  Exist.ua: вигоди від співпраці

Друга вигода для СТО - клієнтська база Еxist.ua налічує понад 350 тис. користувачів, які є власниками автомобіля, а деякі володіють декількома машинами. Купівля клієнтом автозапчастини - це лише частина справи, і багато хто з них прагне отримати рекомендацію надійної СТО. Тому Еxist.ua, розуміючи таку потребу клієнтів, не тільки рекомендує їм партнерський сервіс, а буквально надсилає клієнта для СТО.
Звичайно, що в першу чергу Еxist.ua рекомендує своїм клієнтам ті сервіси, які поділяють одинакові з Еxist.ua цінності, надають якісні послуги з ремонту і обслуговування та не марнують час клієнта.

СТО і  Exist.ua: вигоди від співпраці

Показовим прикладом такої співпраці між Еxist.ua і СТО є спільна з турецьким виробником моторної оливи OPET акція, яка проходила з 14 січня по 14 березня поточного року. Суть її полягає в тому, що, придбавши в Еxist.ua моторну оливу OPET, клієнт отримує безкоштовну послугу з заміні оливи на партнерських СТО. В цьому проекті брали участь 97 сервісів по всій Україні. Одними з перших відгукнулись на цю ініціативу Еxist.ua СТО "Масленка" в Києві, СТО "Універсал-Автоплюс" у Вінниці, СТО "Ремзона" у Луцьку.

Поряд з цим, деякі СТО доволі скептично віднеслися до такої пропозиції, мовляв, вони втрачають заробіток від можливого власного продажу оливи. Така точка зору може мати місце, але, як кажуть, диявол криється у дрібницях.

По-перше, Еxist.ua сплачує СТО вартість роботи по заміні оливи, і СТО заробляє на роботі. По-друге, СТО отримує потенційного клієнта для майбутнього обслуговування, адже Еxist.ua приводить клієнта на поріг майстерні, і це цілковито безкоштовно для сервісу. Вміло використавши цю нагоду, СТО отримує реальний шанс заробітку в майбутньому. Результат залежатиме від якості сервісу.

СТО і  Exist.ua: вигоди від співпраці

Власне, вигода третя - партнерські СТО мають можливість безкоштовно рекламуватися на сайті Еxist.ua, який має велику кількість відвідувачів і є одним з найпотужніших інформаційних ресурсів в галузі автозапчастин і автотоварів.

Вищевказані вигоди кардинально відрізняють Еxist.ua від інших інтернет-магазинів. До речі, є загальна проблема на ринку автозапчастин - це підробки і фальсифікати. Ця проблема є реальною загрозою, і ринок насичений такими товарами. Еxist.ua веде рішучу боротьбу з підробками. В структурі компанії функціонує підрозділ по перевірці автотоварів, який має напрацьовану роками базу знань щодо підробок і їх ідентифікаційних ознак, тісні зв'язки з виробниками і досвід роботи у цьому напрямку. З усіма постачальниками без виключення, яких в компанії біля 400, підписано угоди із штрафними санкціями, які запобігають поставкам підробленої продукції. Крім того, Еxist.ua на своєму YouTube каналі розміщує відеоролики з оглядами підробок різних товарів і демонструє ознаки, за якими цю підробку можна ідентифікувати.
Ну, і на останок, Еxist.ua надає безпрецедентні умови гарантії своїм клієнтам на придбаний товар. Компанія відшкодовує не тільки вартість дефектних деталей, а й підтверджені витрати, які виникли у клієнтів у зв'язку із дефектом: евакуатор, демонтаж і монтаж, відновлення пошкоджень внаслідок дефекту тощо.

Тому використовуйте потенційні можливості, що їх надає Еxist.ua своїм партнерам, і контактуйте з регіональними офісами продажу Еxist.ua щодо налагодження взаємовигідної співпраці.

Коротко про компанію: Exist.ua є найбільшим інтернет-магазином автозапчастин в Україні - інтернет-сайт www.exist.ua. Компанія діє на ринку з осені 2008 року. Зараз штат компанії налічує близько 500 співробітників, вона представлена 35 відділами продажу у всіх регіонах України. Генеральним директором і власником компанії Exist.ua є Олег Москаленко, oleg.moskalenko@exist.uа, телефон +380 (50) 885-15-88.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое