Компанія WABCO представляє TRAXEE - систему управління автопарками
autoExpert » НОВОСТИ » Софт для автобизнеса » WABCO представляє TRAXEE - систему управління автопарками

WABCO представляє TRAXEE - систему управління автопарками

Компанія WABCO Holdings Inc., провідний глобальний постачальник технологій, які покращують безпеку, ефективність та зв'язок комерційних транспортних засобів, у 2018 році оголосила про запуск системи TRAXEE. Це нова Система Управління Парком (Fleet Management System, FMS), розроблена спеціально для задоволення конкретних потреб операторів малих та середніх комерційних автопарків.

Компанія WABCO представляє TRAXEE - систему управління автопарками

TRAXEE FMS пропонує невеликим паркам кілька критично важливих для бізнесу функцій, при цьому не витрачаючи великих капітальних інвестицій або накладних витрат на управління. Запущена в якості масштабного та швидкого вирішення окупності, система TRAXEE дозволяє операторам більш ефективно координувати можливості парку, значно полегшує управління діяльністю водія і підвищує ефективність управління парком. Система також надає оновлення статусу в реальному часі для кожного окремого транспортного засобу та окремого водія, таким чином допомагаючи вирішувати вимоги правового дотримання тахографів у Європі та Туреччині.

Компанія WABCO представляє TRAXEE - систему управління автопарками
“Малі та середні комерційні автопарки виконують дуже важливу роль в галузі логістики та транспортування, а новаторське рішення WABCO TRAXEE спеціально розроблено для задоволення зростаючого попиту у цьому секторі”, - сказав Нік Ренс, Президент компанії WABCO у Європі, Близькому Сході та Африці (ЕМЕА). “Крім демонстрації диференційованих рішень від компанії WABCO для комерційних парків різних розмірів, система TRAXEE пропонує для малих та середніх розмірів парків доступний шлюз, який поліпшує обслуговування клієнтів при одночасному поліпшенні експлуатаційних характеристик транспортних засобів.”Компанія WABCO представляє TRAXEE - систему управління автопаркамиПрограма TRAXEE може працювати як на настільних комп'ютерах, так і на широкому спектр мобільних пристроїв. Бортовий пристрій TRAXEE можна швидко встановити в кожному вантажному автомобілі з передачею даних, які передаються безпосередньо менеджеру парку для підтримки операційних рішень в режимі реального часу. Пристрій TRAXEE обладнаний GPS зв’язком, який спроможний відображати точне місце розташування вантажівки в реальному часі. Бортовий пристрій TRAXEE підключається до цифрового тахографа вантажівки та системи CAN Bus. Це надає керівнику парку в реальному часі інформацію про періоди водіння та відпочинку водія, а також ключові дані про продуктивність, включаючи споживання палива та екологічну звітність. Система TRAXEE також підвищує швидкість роботи парку та комунікацію з клієнтами, включаючи можливість надавати точну інформацію про стан доставки та ряд автоматичних попереджень та сповіщень.Додаткову інформацію про компанію WABCO дивіться за посиланням...

Теги: WABCO, WABCO News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое