autoExpert » НОВОСТИ » События » XIV Міжнародний промисловий форум

XIV Міжнародний промисловий форум

XIV Міжнародний промисловий форум24-27 листопада 2015 року в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський пр-т.,15) відбудеться XIV Міжнародний промисловий форум.

Мета і завдання Форуму: сприяння розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування та модернізації основних виробничих галузей України, впровадження енерго і ресурсозберігаючих технологій та обладнання; комплексна демонстрація технологічних можливостей підприємств у створенні інструментарію та обладнання для різних галузей промисловості, зорієнтована на пошук потенційних інвесторів і замовників.

З 2005 року Міжнародний промисловий форум входить до списку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих і визнаних UFI – Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії. Він щорічно підтверджує свій статус найбільшої виставкової події України з машинобудівної та металообробної тематики.

Цього року на площі 10 тис.кв.м. найбільш ефективні досягнення вітчизняної й світової інженерної та науково-технічної думки представляють близько 300 компаній з 28-ми країн світу.

XIV Міжнародний промисловий форум

За структурою Міжнародний промисловий форум - це ефективне поєднання дванадцяти взаємопов’язаних спеціалізованих виставок:

• Металообробка (металообробні технології та обладнання);
• УкрМашТех (промислові технології, обладнання для машинобудування);
• УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання);
• УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва);
• УкрЗварювання (технології, обладнання, матеріали);
• УкрПластТех (обладнання і технології для виробництва та переробки пластмас);
• Гідравліка, пневматика;
• Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників);
• УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості);
• Підйомно-транспортне, складське обладнання;
• Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація);
• Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони).

В експозиціях представлено сучасні вітчизняні й світові інженерно-технологічні рішення та науково-технічні досягнення практично в усіх галузях промислового виробництва.

Так, серед новинок, які вперше буде продемонстровано в Україні — панелезгинач TRUMPF TruBend Center 5030 (стенд ТОВ "Сфера-Техно"), новітній лазерний комплекс AFL-3000, представлений вітчизняним виробником ТОВ "Араміс", високоточний оброблювальний токарний центр DOOSAN lynx 220y (стенд компанії ВариУс). І безумовно, увагу фахівців приверне найбільш насичена за всі роки існування Форуму експозиція роботів провідних світових брендів.

Більш докладна інформація про Форум - на сайті: www.iec-expo.com.ua

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Української національної компанії «Укрверстатоінструмент».

Прес-служба Міжнародного виставкового центру (тел.: 044 201-1174)

XIV Міжнародний промисловий форум


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое