СТО Bosch Service – переможці рейтинг-акції «Кращий автосервіс України 2020»
autoExpert » НОВОСТИ » События » СТО мережі Bosch Service – переможці рейтинг-акції «Кращий автосервіс України 2020»

СТО мережі Bosch Service – переможці рейтинг-акції «Кращий автосервіс України 2020»

У рамках конкурсу «Кращий автосервіс України 2020» станції мережі Bosch Service увійшли до списку фіналістів, а також здобули перемогу в трьох номінаціях. Рейтинг автосервісів формується на основі результатів голосування автовласників і автолюбителів, а також оцінок експертного журі.

Стандарти сервісу компанії Bosch вкотре отримали високу оцінку: за результатами всеукраїнської рейтинг-акції «Кращий автосервіс України 2020», організованого інтернет-ресурсом «Автобазар», дві автомайстерні мережі Bosch Service увійшли до списку фіналістів.

СТО мережі Bosch Service – переможці рейтинг-акції «Кращий автосервіс України 2020»

Найкращими були визнані:
Bosch Service «Автодром Тернопіль» у категорії VIP СТО, а також «Краща СТО з експрес ремонту та обслуговування легкових автомобілів»;
Bosch Service Tandem (м. Чернівці) у категорії «Краща універсальна СТО».

Окрім того, Bosch Service «Автодром Тернопіль» переміг у спеціальній номінації «Перспектива 2021». Лише за рік своєї роботи інтелектуальному автосервісу мережі вдалося завоювати прихильність автовласників та стати кращим СТО у місті*.

Засновник мережі авторизованих сервісних станцій «Автодром» Олег Романюк так прокоментував перемогу свого наймолодшого автосервісу, створеного за стандартами Bosch: «Автодром у Тернополі – це вже третє СТО, створене за моделлю Бош Авто Сервіс. Із огляду на досвід і помилки минулих запусків нам вдалося мінімізувати час виходу на високі операційні показники. Цьому безперечно сприяли успішна стратегія, налагоджені бізнес-процеси, навчений та професійний колектив «Автодрому», а також, звісно, імідж і підтримка такого сильного та надійного партнера як компанія Bosch. Ми вдячні нашим клієнтам за зворотний зв’язок та високу оцінку нашої роботи».

СТО мережі Bosch Service – переможці рейтинг-акції «Кращий автосервіс України 2020»

Рейтинг-акція «Кращий автосервіс України 2020» проводиться щорічно сайтом «Автобазар» для визначення кращих автомайстерень у понад 20 номінаціях. Цього року заявки на участь подали 786 станцій технічного обслуговування. На першому етапі автовласники голосували за ту чи іншу станцію, ґрунтуючись на власному досвіді обслуговування. В результаті віртуального голосування був складений список фіналістів рейтинг-акції. На другому етапі конкурсу журі в складі журналістів, експертів ринку автосервісу та представників компаній-спонсорів, визначили переможців у номінаціях.

«Вже декілька років поспіль СТО мережі Bosch Service посідають провідні позиції у рейтингу кращих автосервісів України. Це свідчить про високу оцінку їх роботи з боку клієнтів, визнання майстерності та професіоналізму персоналу, а також підтверджує високі стандарти сервісу компанії Bosch. Ми раді успіху наших партнерів і вітаємо їх з перемогою» - зазначив Костянтин Кляхін, керівник відділу розвитку автосервісних концепцій компанії Bosch в Україні та Молдові.

СТО мережі Bosch Service – переможці рейтинг-акції «Кращий автосервіс України 2020»

Станом на грудень 2020 року мережа незалежних автосервісів Bosch Service в Україні об'єднує 100 СТО (в тому числі 16 Bosch Diesel Service/Bosch Diesel Center). Історія мережі розпочалася із заснування першої автомайстерні в Гамбурзі 1921 року. Сьогодні близько 15 000 станцій Bosch Service діє в 150 країнах. Усі СТО мережі оснащені найсучаснішими діагностичними системами для швидкого і точного усунення несправностей, а персонал пройшов відповідне навчання. До того ж компанія Bosch надає своїм партнерським станціям постійну технічну підтримку.

СТО мережі Bosch Service – переможці рейтинг-акції «Кращий автосервіс України 2020»

Наступного 2021 року мережа Bosch Service відзначатиме 100-річчний ювілей з дня заснування першого брендового СТО. «Ми дякуємо нашим партнерам та постійним клієнтам мережі по всьому світу за довіру. Попри виклики часу ми продовжуємо розвиватися – найближчим часом плануємо відкриття нових авторизованих сервісних центрів Bosch, щоб ще більше автовласників мали змогу отримувати обслуговування найвищого рівня» - прокоментував Костянтин Кляхін.
____
*за результатами голосування в конкурсі «Народний бренд» у номінації «Автосервіс»

Більше інформації про компанію Bosch та її дистриб'юторів читайте за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое