autoExpert » НОВОСТИ » События » CITEXPO розповідає про перспективи китайського ринку автозапчастин

CITEXPO розповідає про перспективи китайського ринку автозапчастин

CITEXPO розповідає про перспективи китайського ринку автозапчастинКитайський ринок автозапчастин пропонує найкращі в світі можливості для розвитку бізнеса. Це підтверджує низка авторитетних досліджень і звітів.

Наприклад, згідно доповіді «Китайський вторинний ринок, прогноз до 2025 року» від Research And Markets, у 2017 році в Китаї було продано 28,88 млн. нових автомобілів, порівняно з 17,25 млн. у США, що становило майже 30% світових продажів, і склало 97 мільйонів доларів. Згідно з прогнозом, число експлуатованих легкових автомобілів зросте з 185 до 401,7 мільйонів з 2017 року до 2025 року. Зараз середній вік автомобіля в Китаї становить лише 4,4 роки, а це означає, що в наступні роки продаж автозапчастин та післяпродажного обладнання в Китаї буде швидко зростати.

CITEXPO розповідає про перспективи китайського ринку автозапчастинCITEXPO розповідає про перспективи китайського ринку автозапчастин

Звіт компанії McKinsey прогнозує, що до 2030 року китайський ринок післяпродажного обслуговування виросте на 7,5% за рік, порівняно з 1,7% у Північній Америці та 1,5% в Європі. Решта країн Азії стануть другим найбільш швидкозростаючим ринком автозапчастин з темпами зростання 6,1%.

CITEXPO розповідає про перспективи китайського ринку автозапчастинCITEXPO розповідає про перспективи китайського ринку автозапчастин

З негативних тенденцій китайського ринку післяпродажного обслуговування – розширення сфери діяльності платформ електронної комерції. Основними електронними конкурентами на сьогодні є Alibaba і Tuhu, які очолюють китайський онлайн ринок автозапчастин. За прогнозами, проникнення електронної комерції може зрости з 12,7% у 2017 році до 40% у 2025 році.

CITEXPO розповідає про перспективи китайського ринку автозапчастинCITEXPO розповідає про перспективи китайського ринку автозапчастин

Сьогодні на китайському ринку домінують іноземні та спільні підприємства-виробники автозапчастин і тому китайські споживачі віддають перевагу іноземним високоякісним брендам. З огляду на це, щорічна Китайська міжнародна виставка шин CITEXPO є чудовою нагодою для учасників авторинку, щоб наблизитися до китайських покупців і заявити про свій бізнес. Виставка пройде в експоцентрі Shanghai World Expo Exhibition and Convention Center в місті Шанхай 17-19 серпня 2019 року.

Зареєструватися на CITEXPO та дізнатися більше про виставку можна на офіційному сайті виставки www.citexpo.com.cn.

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com[/size] - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.

Теги: CITEXPO

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Ноябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое