autoExpert » НОВОСТИ » События » Уряд схвалив пропозиції АІДА, спрямовані на спрощення імпорту автозапчастин

Уряд схвалив пропозиції АІДА, спрямовані на спрощення імпорту автозапчастин

Уряд схвалив пропозиції АІДА, спрямовані на спрощення імпорту автозапчастинЯк повідомлялося нашим виданням раніше, 31 січня 2019 року реформовано діяльність Асоціації імпортерів та дистриб'юторів автокомпонентів (АІДА) та здійснено кадрові зміни в управлінні — обрано Правління АІДА та призначено генеральним директором Вікторію Черкач.

За період діяльності в оновленому форматі асоціація уже показує позитивні результати. АІДА доклала максимальних зусиль для спрощення імпорту автомобільних запчастин в Україну та зменшення адміністративного тиску на підприємства-імпортери цієї продукції. 27 березня 2019 року Кабінет Міністрів України (КМУ) схвалив проект постанови «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності», розроблений за ініціативи та активної участі АІДА спільно з офісом ефективного регулювання BRDO та Міністерством економічного розвитку та торгівлі України.

На сьогодні імпорт автомобільних запчастин ускладнений необхідністю отримання сертифікатів типу і якості виключно від уповноважених органів в Україні. Це у свою чергу суперечить умовам міжнародних договорів між Україною та ЄС, зокрема, Угоди про асоціацію. Проектом Постанови КМУ передбачається внесення змін до постанови КМУ від 09.06.2011 № 738 «Деякі питання сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання» та скасування вимоги отримання в Україні "сертифікату типу" на автомобільні запчастини, що імпортуються з ЄС та країн-членів Женевської угоди 1958 року. Після офіційного опублікування ухваленої постанови КМУ імпорт автозапчастини до України буде здійснюватися виключно на підставі міжнародного маркування (Е, е) та/або сертифікатів типу і якості автозапчастин країн, виданих в країнах ЄС, без необхідності отримання відповідних сертифікаційних документів в Україні.

Теги: АИДА, AIDA

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое