Автоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в Україні
autoExpert » НОВОСТИ » События » Автоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в Україні

Автоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в Україні

На початку грудня пройшов фінал конкурсу «Найкраща СТО 2017», де автомайстерні мережі Bosch Service отримали почесні нагороди від авторитетного українського веб-видання «АвтоБазар» і увійшли до рейтингу «ТОП 100 СТО України».

Автоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в Україні

З 11 липня по 20 листопада 2017 року автомобільний інтернет-портал AvtoBazar організував 3-й всеукраїнський конкурс «Найкраща СТО 2017», у ході якого були визначені найкращі спеціалізовані станції технічного обслуговування в Україні. Змагання проходило у два етапи: проведення відкритого онлайн-голосування автовласників, які оцінювали рівень обслуговування автомайстерень на основі власного досвіду, а також визначення переможців експертним журі ринку автосервісу. Усього у конкурсі взяло участь 254 станції технічного обслуговування, які боролися за звання найкращих у 13 номінаціях. Спеціальна комісія оцінювала СТО за 20 різними критеріями, а саме – за зручністю розміщення станції, впізнаваністю, програмами лояльності, чистотою і завантаженістю, рівнем обслуговування клієнтів та ін.

Автоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в Україні

За результатами конкурсу вже другий рік поспіль «Найкращою мультибрендовою СТО» стає автосервіс «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс. «Інтерциклон» має відповідні атестаційні документи, сертифікати якості і дипломи спеціалістів, і пропонує своїм клієнта високоякісне обслуговування автомобілів усіх марок, а також ремонт будь-якого рівня складності і встановлення всіх видів додаткового обладнання.

Автоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в Україні

Ще три автомайстерні мережі Бош Авто Сервіс увійшли до списку переможців 2017 року:Бош Авто Сервіс «Тандем» (м. Чернівці) отримав лідерське звання «Найкраща СТО з ремонту кузова у західному регіоні», Бош Авто Сервіс «112 Україна» (м. Львів) посів перше місце у категорії «Найкраща СТО Львівської області, а Бош Авто Сервіс «Бровакар» (м. Бровари) – «Найкраща СТО Київської області».

Автоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в УкраїніАвтоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в УкраїніАвтоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в УкраїніАвтоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в Україні


Костянтин Кляхін, керівник відділу розвитку автосервісних концепцій компанії Bosch в Україні та Молдові, прокоментував перемогу: «Bosch Car Service – одна з наймасштабніших міжнародних мереж автомайстерень, що відповідає високим стандартам сервісу і надає широкий спектр послуг, у тому числі технічне обслуговування, якісний ремонт автомобілів і комп’ютерну діагностику з використанням високоточного обладнання. Ми пишаємося тим, що наші партнери не перший рік поспіль отримують визнання як від автолюбителів, так і від експертів ринку, і продовжують удосконалювати робочі процеси. Такий успіх говорить про довіру українських клієнтів до глобальної мережі і про високий рівень професіоналізму її персоналу та керівництва».

У світі мережа Bosch Service розпочалась із заснування майстерні у Гамбурзі у 1921 році. На теперішній день понад 15 тис. станцій Bosch Service діють у 125 країнах світу. Усі СТО мережі оснащені найсучаснішими діагностичними системами для швидкого і точного усунення несправностей, а персонал отримав відповідне навчання. Зі свого боку, компанія Bosch надає своїм партнерським станціям постійну технічну підтримку.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.

Теги: Bosch, Бош

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое