Bosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто Сервіс
autoExpert » НОВОСТИ » События » Bosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто Сервіс

Bosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто Сервіс

Компанія Bosch провела конкурс механіків Бош Авто Сервіс, присвячений 90-річчю гальмівних систем Bosch. Конкурс проходив у два етапи: онлайн-тестування й оцінювання теоретичних і практичних навичок. Фінал конкурсу відбувся у Навчальному центрі Bosch у Києві. Троє переможців отримали запрошення відвідати випробувальний полігон компанії у м. Жювенкур-е-Дамарі (Франція).

Bosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто Сервіс

Компанія Bosch провела конкурс механіків Бош Авто Сервіс, присвячений 90-річчю гальмівних систем Bosch. Конкурс мав на меті не лише визначити й заохотити найкращих, а й підтвердити рівень технічної грамотності спеціалістів сертифікованих майстерень. «Усі 15 років, що я працюю у компанії, я вірю у якість Bosch, - сказав на церемонії нагородження Олександр Лізун, регіональний керівник підрозділу з розвитку автосервісних концепцій у Росії, Україні, Закавказзі і Середній Азії. – Цього року наш центральний офіс провів дослідження у шести найбільших країнах світу, і виявилося, що 60% водіїв, які ніколи не обслуговувались на Бош Авто Сервіс, асоціюють його з якісним і надійним сервісом. Ми хочемо бути упевнені, що клієнти Бош Авто Сервіс отримають таке саме якісне обслуговування, і саме для підтвердження рівня професійної майстерності проводяться такі конкурси. А запорукою якісного виконання робіт є дотримання технологій ремонту й обслуговування автомобілів».

Bosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто СервісBosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто Сервіс
Bosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто СервісBosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто Сервіс

Конкурс проходив у два етапи. Спочатку механіки СТО Бош Авто Сервіс протягом місяця проходили онлайн-тестування з гальмівних систем. За результатами першого етапу 83% учасників набрали понад 80% балів, що є дуже високим результатом. До фіналу конкурсу пройшли 9 механіків, які набрали максимальну кількість балів.

Фінал відбувся у навчальному центрі Bosch у Києві і передбачав оцінювання не тільки теоретичних знань з діагностики гальмівних систем, але і практичних навичок: конкурсанти мали замінити гальмівний диск і колодки на одному колесі, максимально дотримуючись інструкції виробника, викладеної у Bosch ESI[tronic]. Кожен крок контролювали і фіксували у спеціальній анкеті експерти з компанії Bosch. Теоретична підготовка оцінювалася максимум у 9 балів, практична – у 100. Час, витрачений на виконання практичного завдання, був останнім з критеріїв, що бралися до уваги.

Bosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто Сервіс

Усі фіналісти отримали у подарунок набори електроінструменту Bosch, а троє переможців разом з керівниками своїх станцій техобслуговування отримають можливість відвідати випробувальний полігон Bosch у м.Жювенкур-е-Дамарі (Франція).

Bosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто Сервіс

Перше місце посів Олександр Комарницький (СТО «Автохелф», м.Вінниця). Віталій Курмак (СТО «Універсальна», м.Запоріжжя) завоював друге місце. Третє місце – за Олегом Мартиновим («Полтаваавтозапчастина», м.Полтава). Решта учасників представляли Косів, Костопіль, Рівне, Білу Церкву, Кременчуг та Київ.

Костянтин Кляхін, керівник відділу із розвитку автосервісних концепцій компанії Bosch в Україні: «Тренери Навчального центру Bosch, які складали журі цього конкурсу, відзначили досить високу складність завдань і першокласний рівень підготовки механіків Бош Авто Сервіс. Такі конкурси дають нам чітке уявлення про знання і навички спеціалістів партнерських майстерень і сприяють підвищенню рівня їхньої підготовки. Я радий, що усі учасники показали відмінний рівень знань, про що свідчить напружена боротьба за призові місця. Долю поїздки вирішували 1-2 бали, і це означає, що клієнти Бош Авто Сервісу отримують дійсно ту якість обслуговування, на яку розраховують, побачивши на станції вивіску Bosch».

Bosch в Україні
Група компаній Bosch працює на українському ринку з 1993 року та є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, а також промислової та побутової техніки.

Продажі групи Bosch у 2016 фінансовому році становлять 71 млн евро. Чисельність персоналу компанії складає 370 осіб (за даними на 01.01.2017 р.). У Львівській області розташований завод з відновлення автомобільних стартерів. У Києві діє сервісний центр Bosch з обслуговування і ремонту електроінструментів. Для співробітників автосервісних майстерень відкрито учбовий центр Bosch. У 2012–2013 р.р. у Львові, Одесі і Харкові на базі технічних вузів створено учбові центри «Академії Bosch»


Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.

Теги: Bosch, Бош

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое