Bosch провів змагання сервісних центрів діагностичного і гаражного обладнання
autoExpert » НОВОСТИ » События » Bosch провів змагання сервісних центрів діагностичного і гаражного обладнання

Bosch провів змагання сервісних центрів діагностичного і гаражного обладнання

У змаганнях взяли участь усі сервісні центри з обслуговування діагностичного і гаражного обладнання. Захід відбувся в Академії Бош на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Метою змагань було не тільки визначити кращого фахівця, а й підтримати партнерські відносини між сервісними центрами. Конкурсні завдання включали як стандартні ремонтні технології, так і роботу з обладнанням, процедурами і ПЗ, що були не знайомими для учасників раніше.

Bosch провів змагання сервісних центрів діагностичного і гаражного обладнання

В Академії Бош, що була створена на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, відбулися Всеукраїнські змагання сервісних центрів діагностичного і гаражного обладнання Bosch – BTS (Bosch Test Equipment Service). Основна мета заходу – не тільки визначити кращого, але і підтримати серед учасників мережі BTS довірчу атмосферу і практику взаємодопомоги. У змаганнях брали участь сім сервісних центрів, в результаті була визначена краща компанія на кожному робочому місці, а також трійка кращих компаній у загальному заліку. Перше місце посіла компанія «ПМС 2» (м. Київ), друге – «М-Дизель» (м. Львів), третє – «Гарант-Автотехнік-2» (м. Київ).

Програма змагань включала онлайн-тести з дизеля, а також практичні завдання з діагностики (на приладах FSA/KTS), регулювання кутів встановлення коліс (FWA4455), перевірки світла фар (HTD 815), лінії технічного контролю (SDL), газоаналізу (BEA) і сервісу кондиціонерів (ACS / SMT). Від учасників вимагалися не лише знання стандартних технологій налаштування і ремонту, а й вміння працювати з обладнанням, не знайомим раніше, незнайомими процедурами калібрування/налаштування і новим ПЗ.

Володимир Мігашко, керівник з продажу відділу діагностичного і гаражного обладнання Bosch в Україні, так прокоментував результати змагання: «Обладнання Bosch може багато років працювати без поломок при правильному сервісному обслуговуванні. Наші клієнти повинні бути впевнені, що куплену ними діагностичну лінію або установку для заправки кондиціонерів є кому обслужити. Адже простій обладнання для СТО означає незадоволених клієнтів і втрату грошей. Такі конкурси серед сервісних центрів не просто підтримують рівень фахівців наших партнерів. Удосконалення автосервісного обладнання, що прямує слідом за прогресом в автомобільній галузі, неминуче вимагає від фахівців з обслуговування обладнання нових знань і компетенцій. Саме це завдання було вперше змодельовано на конкурсі в цьому році. Ми задоволені рівнем знань, що продемонстрували учасники, і сподіваємося, що такий же креативний підхід до вирішення нестандартних завдань при необхідності вони продемонструють і в своїй повсякденній роботі».

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое