autoExpert


autoExpert » АВТОНОВОСТИ » События » Bosch розширює свої виробничі потужності в Китаї

Bosch розширює свої виробничі потужності в Китаї

Група компаній Bosch розширює свої виробничі потужності в Китаї. Постачальник технологій і послуг інвестує майже 100 млн євро в новий завод, який розміститься в південно-східному місті Нанкін. З 2019 року підприємство з територію приблизно в 20 тис кв. м буде виробляти гальмівні системи Bosch iBooster для замовників з Азії.

Bosch розширює свої виробничі потужності в Китаї

Цей вакуумно-незалежний електромеханічний підсилювач гальм є ключовим компонентом для електромобільних систем і систем допомоги водію. «Китай є найбільшим у світі автомобільним ринком. Будівництво нового заводу в Нанкіні стало реакцією на ріст в Китаї попиту на рішення, що сприяють розвитку автоматизованого та електричного водіння, – говорить член правління Robert Bosch GmbH доктор Дірк Хоайзель. – Це дозволяє нам запропонувати своїм клієнтам у Китаї продукти і послуги з урахуванням вимог локального ринку».

Bosch розширює свої виробничі потужності в КитаїBosch розширює свої виробничі потужності в Китаї

Підвищення енергоефективності і безпеки на дорогах Китаю
Система Bosch iBooster відповідає усім вимогам до сучасних гальмівних систем. Крім того, вона сумісна з будь-якою з існуючих концепцій трансмісії – зокрема з тими рішеннями, які застосовуються в гібридних і електричних транспортних засобах. Практично повністю зберігаючи енергію гальмування, Bosch iBooster збільшує пробіг електричних транспортних засобів на одній зарядці. Також шляхом швидкого нарощування тиску система значно скорочує гальмівний шлях у випадку автоматичного екстреного гальмування. У Китаї понад 260 млн людей проживають у мегаполісах – міських агломераціях з чисельністю населення, що перевищує 10 млн. З огляду на перевантаженість трафіка і розширення автоматизації, система iBooster допоможе підвищити ефективність використання енергії і безпеку на дорогах Китаю.

Підвищення продуктивності завдяки Індустрії 4.0
Новий завод також буде оснащений рішеннями Індустрія 4.0. Наприклад, цифрова система керування виробництвом забезпечить швидшу реакцію на короткострокові зміни на ринку, а також дозволить побачити увесь ланцюжок формування вартості у реальному часі. На цей момент 14 заводів компанії Bosch у Китаї оснащені мережевими технологіями. Що стосується Індустрії 4.0, компанія є її провідним споживачем і головним постачальником. У Китаї компанія Bosch стала партнером Китайського державного об’єднаного дослідницького центру з розвитку. Метою цього співробітництва є просування мережевих технологій у виробництві по всій країні.

Bosch у Китаї
Компанія Bosch присутня в Китаї з 1909 року. Усі 4 бізнес-напрямки компанії функціонують у понад 60 пунктах по всій країні. У межах своїх зусиль з реалізації стратегії локалізації компанія Bosch у 2016 році інвестувала в місцеве підприємство приблизно 660 млн євро. У листопаді 2016 року компанія BSH Hausgeräte GmbH відкрила науково-дослідницький центр у місті Нанкін. З квітня 2017 року Bosch займається виробництвом електронних компонентів для автоматизованого водіння і суміжних продуктів у В’юджині. До кінця поточного року новий завод в Уху почне виробництво для підрозділу автомобільних мультимедіа. За останні 5 років об’єм інвестицій групи компаній Bosch у розвиток свого виробництва в Китаї перевищив 2,5 млрд євро, а за останні 10 років – 4 млрд євро. У 2016 році об’єм продажів компанії на китайському ринку склав 12,5 млрд євро. Китай є найбільшим виробничим майданчиком Bosch за межами Германії: кількість осіб, що задіяні у виробництві, складає 59 тис чоловік.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.

Теги: Bosch, Бош

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Архив

Август 2018 (5)
Июль 2018 (29)
Июнь 2018 (13)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (25)
Март 2018 (26)


Для размещения рекламы обращайтесь в рекламный
отдел по телефону:

+38 (067) 537-82-42