Опитування Bosch водіїв: чи готове суспільство до безпілотних автомобілів?
autoExpert » НОВОСТИ » События » Опитування Bosch водіїв: чи готове суспільство до безпілотних автомобілів?

Опитування Bosch водіїв: чи готове суспільство до безпілотних автомобілів?

Опитування Bosch водіїв: чи готове суспільство до безпілотних автомобілів?«Дотримуйся дистанції», «Не варто їхати так швидко» або «Ти б легко встиг проскочити на тому світлофорі!» - водії часто змушені вислуховувати такі зауваження від пасажирів . Проте незабаром все це залишиться у минулому. Автоматизована система керування автомобілями перетворює наші транспорті засоби на водіїв, а водіїв – на пасажирів. У майбутньому автомобілі при натисканні лише однієї кнопки зможуть самостійно доїжджати до місця, яке вибере водій, при цьому дотримуючись усіх правил дорожнього руху і швидкісних обмежень, що зробить процес водіння безпечнішим. Багато учасників опитування зізналися, що хочуть, аби самокерований автомобіль позбавив їх необхідності виконувати водійські обов’язки, які приводять до стресу. Їх приваблює можливість передати керування автомобілю під час паркування або у заторах. Ця інформація була отримана у результаті останнього опитування, проведеного компанією Bosch у шести країнах — Бразилії, Німеччині, Китаї, Сполучених Штатах Америки, Франції і Японії. Більшість опитаних водіїв хотіли б під час водіння у режимі автопілота дивитися у вікно і насолоджуватися краєвидами (63%) чи розмовляти з пасажирами (61%).
Опитування Bosch водіїв: чи готове суспільство до безпілотних автомобілів?
Більше комфорту та менше стресу за кермом
Усього через декілька років автоматизовані автомобілі стануть звичайним явищем на дорогах. Найбільше очікування респонденти пов’язують зі збільшенням комфорту та значним зменшенням стресу під час водіння. Автомобіль майбутнього, який повністю позбавить водіїв потреби керувати, тиснути на педаль газу чи гальма, розглядається водіями як зручний транспортний засіб для дальніх поїздок (67%) чи для дозвілля (61%). Більшість опитаних очікують зростання комфорту під час поїздки (68%) та безпеки (60%) у типових щоденних ситуаціях, як наприклад, паркування у великому місті. Дослідження також показало цікавий перелік найбільш жаданих функцій у самокерованому авто: паркування вказувалось найчастіше (65%), а також автоматизований пошук місця для паркування у центральних районах міста (60%) і безстресова навігація в дорожніх заторах (59%).
Опитування Bosch водіїв: чи готове суспільство до безпілотних автомобілів?
Релаксація водія під час подорожі
Розслабитися, відкинувшись на спинку сидіння, дивитися у вікно і насолоджуватися краєвидами – саме так більшість водіїв представляє собі альтернативу постійній концентрації за кермом. З опитаних учасників 63% сказали, що вони б з радістю відпочивали, поки їх авто знаходиться в режимі самокерування. Також для респондентів велике значення має можливість поговорити з пасажирами, яку дає автоматизоване водіння. Можливості, які відкриває автоматизоване водіння, роблять машини ще більш привабливими для покупців. Більше половини учасників даного опитування (54%) погодилися із цим твердженням. Нові технології як аргументи для покупки є особливо важливими для чоловічої аудиторії опитування. При цьому 52% чоловіків заявили, що технологія самокерування може збільшити їх зацікавленість у покупці нового транспортного засобу. Існує закономірність, чим молодший водій, тим більший його інтерес до покупки автомобіля з функціями незалежного керування.
Опитування Bosch водіїв: чи готове суспільство до безпілотних автомобілів?
Методологія опитування
Для дослідження думки про автоматизоване водіння Bosch опитав біля 6 тисяч водіїв з діючими посвідченнями у шести країнах: Бразилія, Китай, Німеччина, Франція, Японія та США. В опитуванні взяли участь респонденти віком від 16 років та старші, по 1000 чоловік в кожній країні. Учасники були обрані на основі критеріїв, розроблених компанією Bosch та Lightspeed Research.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.

Теги: Bosch, Бош

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое