autoExpert


autoExpert » АВТОНОВОСТИ » События » Усе, що ви хотіли дізнатись про зчеплення і двохмасові маховики SACHS

Усе, що ви хотіли дізнатись про зчеплення і двохмасові маховики SACHS

Усе, що ви хотіли дізнатись про зчеплення і двохмасові маховики SACHSУкраїнське представництво концерну ZF Friedrichshafen AG організувало з 18 по 20 липня у Бартатові (поблизу Львова) семінар для клієнтів компанії і учасників мережі OSS (OriginalSachsService), присвячений зчепленням і двохмасовим маховикам на прикладі легкого комерційного автомобілю MercedesSprinter. Теоретичну і практичну частину провів тренер ZF Aftermarket, фахівець з трансмісії Філіп Кльокенер, який спеціально прибув до України з Німеччини.

Усе, що ви хотіли дізнатись про зчеплення і двохмасові маховики SACHS

На початку червня подібний семінар у Києві відвідало понад 300 учасників. Великий інтерес з боку авторемонтників свідчить про актуальність даної тематики.

За пропозицією українського представництва, семінар у Бартатові було спеціально адаптовано під місцеві реалії. Тому не дивно, що приміщення ледве вмістило всіх зацікавлених.

Усе, що ви хотіли дізнатись про зчеплення і двохмасові маховики SACHSУсе, що ви хотіли дізнатись про зчеплення і двохмасові маховики SACHS

Вступна частина семінару була присвячена теоретичним основам роботи зчеплення: принципам конструювання, функціям передачі крутного моменту і захисту трансмісії чи двигуна. Наступний з важливих розглянутих на семінарі моментів – зазор і биття диска. Крім зчеплень було приділено достатньо уваги вижимним підшипникам, а також гідравлічним вижимним підшипникам.

Усе, що ви хотіли дізнатись про зчеплення і двохмасові маховики SACHSУсе, що ви хотіли дізнатись про зчеплення і двохмасові маховики SACHS

Фінальна частина семінару була присвячена двохмасовим маховикам, і зокрема випадкам, коли новий маховик швидко виходить з ладу через несправність пов'язаних агрегатів. Також в рамках 6-годинного семінару окремий час було відведено практичній частині.

www.zf.com/ua


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Архив

Сентябрь 2018 (1)
Август 2018 (12)
Июль 2018 (29)
Июнь 2018 (13)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (25)


Для размещения рекламы обращайтесь в рекламный
отдел по телефону:

+38 (067) 537-82-42