Офіційно: Opet Lubricants та Fuchs консолідують зусилля в Україні
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Офіційно: Opet Lubricants та Fuchs консолідують зусилля в Україні

Офіційно: Opet Lubricants та Fuchs консолідують зусилля в Україні

Офіційно: Opet Lubricants та Fuchs консолідують зусилля в Україні

Бренд мастильних матеріалів Opet після трьох з половиною років стрімкого зростання виходить на новий, вищий рівень розвитку в Україні.

Офіційно: Opet Lubricants та Fuchs консолідують зусилля в УкраїніМайже десятиріччя успішної співпраці компаній, що володіють торговельними марками Оpet Lubricants та Fuchs на території Туреччини, сформувало підґрунтя для впровадження даної моделі бізнесу на інших ринках, зокрема в Україні. Саме тому з квітня 2021 року відбудеться офіційна передача дистриб’юторських прав на представлення і розвиток продажу мастильних матеріалів Opet компанії «Фукс Мастила Україна».

Офіційно: Opet Lubricants та Fuchs консолідують зусилля в УкраїніКоментує Мурат Сейхан (Murat Seyhan), генеральний директор компанії Opet Fuchs Madeni Yag A.S.:

«З гордістю можу сказати, що ті плани, які були поставлені перед усіма нами на етапі виведення бренду Opet Lubricants на ринок України, повністю виконані. Сформована міцна партнерська мережа, проведено багато різноманітних рекламно-маркетингових заходів, які дали змогу представити бренд українським споживачам та познайомити їх з усіма його перевагами. І зараз, спираючись на багаторічний досвід співпраці та вже досягнуті результати, ми виходимо на новий, ще більш амбітний, етап розвитку. Бажаю подальших успіхів команді продажу Оpet, яка буде продовжувати нашу спільну справу вже у складі компанії «Фукс Мастила Україна».

Цей крок, безумовно, підсилить позиції обох брендів та буде серйозним поштовхом для зростання на високо конкурентному українському ринку мастильних матеріалів. Кожен з брендів, Opet Lubricants та Fuchs, має в своєму асортименті велику кількість продуктів, які виготовляються за різними технологіями та не є ідентичними за технічними характеристиками, отже, мають свою сферу застосування та свого споживача.

Офіційно: Opet Lubricants та Fuchs консолідують зусилля в УкраїніКрістіан Олігмахер (Christian Ohligmacher), віце-президент Fuchs Petrolub SE в регіоні Центральна та Східна Європа, так оцінює цей крок:

«Ми вдячні за довіру та надану нам можливість надалі представляти бренд Opet Lubricants на території України. Знання у сфері продажу, маркетингу та технічних аспектів, якими володіють команди обох брендів, дадуть нам реальну можливість в найкоротші терміни зміцнити позиції торговельних марок Fuchs та Opet Lubricants в Україні»


Більше інформації про бренд Opet його контакти, дистриб'юторів та компанію Fuchs дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое