Shell надає приклад зменшення викидів і негативного впливу на екологію
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Shell надає приклад зменшення викидів і негативного впливу на екологію

Shell надає приклад зменшення викидів і негативного впливу на екологію

11 лютого компанія Royal Dutch Shell змалювала в загальних рисах плани щодо прискорення свого руху по скороченню викидів вуглекислого газу, заявивши, що також планує розширити свій маркетинговий бізнес, включаючи мастильні матеріали, і бізнес з переробки газу в рідкі вуглеводні, який включає базові оливи GTL і готові мастильні матеріали.

Shell надає приклад зменшення викидів і негативного впливу на екологію

Shell виклала подробиці того, як досягти поставленої мети за 30 років – до 2050 року сформувати енергетичний бізнес з нульовими викидами у відповідності з глобальними зусиллями по скороченню викидів парникових газів. Мета охоплює викиди від власної діяльності, а також використання всіх енергопродуктів, які компанія продає. «Ми вважаємо, що наш річний видобуток нафти досяг піку в 2019 році, і ми очікуємо, що загальний видобуток нафти буде знижуватися на 1-2% на рік до 2030 року», – стверджують у компанії.

Shell надає приклад зменшення викидів і негативного впливу на екологіюГенеральний директор Royal Dutch Shell Бен ван Берден (Ben van Beurden) у ході презентації заявив, що план по досягненню екологічної мети включає в себе рішення в галузі поновлюваних джерел енергії, зміни в області виробництва мастильних матеріалів та інших хімічних продуктів, інтегрований газовий бізнес компанії. Shell планує збільшити обсяги і ринки СПГ. «Ми також включили вибіркові інвестиції в наш план капіталовкладень, щоб розширити наш власний портфель заводів з виробництва СПГ і збільшити поставки природного газу».

Восени минулого року компанія оголосила про плани продати або закрити вісім з 14 своїх нафтопереробних заводів, заявивши, що збереже шість цінних енергетичних і хімічних парків. «Ми закінчимо реформацію до 2030 року, якщо не раніше, – сказав пан ван Берден. «І частина цього переходу вже йде повним ходом, включаючи продаж і закриття непрофільних позицій в нафтопереробці».

Shell надає приклад зменшення викидів і негативного впливу на екологіюРобін Моолдейк (Robin Mooldijk), виконавчий віце-президент Shell з хімічних речовин і продуктів, сказав, що компанія змінює свій бізнес з виробництва хімікатів та продуктів. «Це зміцнює нашу здатність реагувати на майбутній попит на низьковуглецеві продукти». За словами пана Моолдейка, шість енергетичних і хімічних парків «максимально збільшать ефективність інтегрованого виробництва палива та хімікатів і будуть використовувати перепрофільовані активи для виробництва більшої кількості низьковуглецевого і синтетичного палива – на додаток до таких дорогих продуктів, як бітум і мастильні матеріали. Зміни в нашому портфелі продуктів допоможуть скоротити викиди, що виникають в результаті їх використання, а більша кількість поновлюваної та переробленої сировини допоможе знизити викиди, що виникають при їх виробництві», – сказав він.

Компанія також заявила, що скоротить обсяг виробничих відходів і збільшить переробку пластмас. «До 2030 року ми збільшимо кількість переробленого пластику в наших упаковках до 30%, як наслідок, упаковка, яку ми обираємо для наших продуктів, зможе бути повторно використана або перероблена», – заявила Shell. «Ми прагнемо до нульових відходів за рахунок збільшення повторного використання і переробки в нашому бізнесі і ланцюжках поставок».

Матеріал надано компанією «Екоінтел», яка займається прийомом та переробкою певних позицій із цього переліку, здебільшого – відходами нафтопродуктів.

Це ліцензована компанія, метою якої є екологічно чиста, безпечна і доступна утилізація небезпечних відходів, що утворюються в процесі господарської діяльності.

ЕКОІНТЕЛ: збір і видалення відпрацьованого масла; переробка відпрацьованого масла; утилізація відпрацьованого масла; купівля / продаж пічного палива. Більше інформації про компанію читайте за посиланням…


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое