Euro 7 – до смаку не всім. Виробники обурені оновленими вимогами
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Euro 7 – до смаку не всім. Виробники обурені оновленими вимогами

Euro 7 – до смаку не всім. Виробники обурені оновленими вимогами

Європейські автовиробники та інші учасники автопромислової галузі відмовляються приймати новий стандарт, який, як повідомляється, може зупинити продажі автомобілів з двигунами виключно внутрішнього згоряння до 2025 року.

Euro 7 – до смаку не всім. Виробники обурені оновленими вимогами

Заперечення стосуються роботи Консультативної групи по стандартам викидів транспортних засобів, яка відповідала за розробку рекомендацій для Європейської комісії щодо змісту Euro 7, наступного стандарту Європейського Союзу щодо викидів легкових і вантажних автомобілів. Консультативна група нещодавно представила комісії звіт, в якому закликає до зниження рівнів вуглекислого газу і закису азоту до такої міри, що автомобілі, які працюють виключно на бензині або дизельному паливі, не змогли б їх задовольнити.

Euro 7 – до смаку не всім. Виробники обурені оновленими вимогами

Кілька бізнес-груп з тих пір розкритикували напрям стандарту, заявивши, що пропоновані обмеження занадто амбітні і що консультативна група демонструє упередженість проти двигунів внутрішнього згоряння. Федеральна асоціація компаній з виробництва мінеральних олив минулого тижня опублікувала заяву, в якій скаржилася, що пропозиція консультативної групи зводиться до заборони двигунів внутрішнього згоряння. Європейська асоціація автовиробників (ACEA) приєдналася до чотирьох інших галузевих груп в понеділок, випустивши заяву з проханням до комісії переглянути принципи досягнення своїх цілей щодо Euro 7. У заяві, підписаній Європейською асоціацією автомобільних постачальників і Асоціацією газових транспортних засобів та міжнародних автомобільних перевезень, йдеться про те, що організації підтримують мету досягнення вуглецевої нейтральності до 2050 року, але при цьому слід вибирати досяжні цілі і ґрунтуватися на наукових даних.

Стандарт Euro 7 планується прийняти до четвертого кварталу 2021 року. Посадові особи, які працюють над стандартом, намагаються відстояти думку, що, хоча автомобільні викиди знижуються, вони не скорочуються досить швидко, щоб допомогти упередити зміни клімату.

Стандарти викидів вплинули на галузь мастильних матеріалів по-різному. Обмеження на викиди оксидів азоту, сполук сірки і сажі призвели до прийняття технологій контролю викидів, які вимагали від розробників моторних олив обмеження використання певних присадок. Мета скоротити викиди CO2 досягається за допомогою вимог щодо економії палива, що, в свою чергу, призвело до широкого спектру змін, включаючи зміну конструкцій двигунів і перехід на більш низьку в’язкість мастильних матеріалів. Уряди по всьому світу починають вимагати використання автомобілів з нульовим рівнем викидів, що призводить до зростання продажів електромобілів, які споживають набагато менше мастильних матеріалів, а також пред’являють деякі нові вимоги до характеристик мастильних матеріалів.

Euro 7 – до смаку не всім. Виробники обурені оновленими вимогами

Інформація надана компанією «Екоінтел», однією з провідних компаній на ринку паливно-мастильних матеріалів України, що дотримуються екологічної філософії. Її контакти дивіться за посиланням…


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Январь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое