Оливи YUKO для двотактних двигунів отримали допуск JASO
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Оливи YUKO для двотактних двигунів отримали допуск JASO

Оливи YUKO для двотактних двигунів отримали допуск JASO

Щоб підтвердити високу якість продукції YUKO та її відповідність міжнародним стандартам, компанія СП «Юкойл» приділяє особливу увагу процедурам сертифікації і стандартизації, відповідно до вимог, які сьогодні пред'являються до мастильних матеріалів в усьому світі.

Оливи YUKO для двотактних двигунів отримали допуск JASO

Черговим підтвердженням виняткової якості, ефективності та відповідності найвищим стандартам, стало отримання сертифікату JASO (Японія) для моторних олив YUKO, призначених для двотактних бензинових двигунів:

Моторні оливи YUKO SCOOTER SYNT 2T і YUKO SUPER SYNT 2T отримали сертифікат відповідності класу FС.
Моторна олива YUKO MOTOMIX 2T - відповідає класу FB.
Моторна олива YUKO Power SYNT 2T - сертифікована згідно найвищого класу FD, за яким сертифікуються оливи, що мають покращені очисні здатності за високих температур.

Напівсинтетична олива YUKO SCOOTER SYNT 2T та мінеральна YUKO MOTOMIX 2T призначені для застосування у двотактних двигунах з повітряним охолодженням, такої як техніки як сучасні мотоцикли, мопеди, скутери, снігоходи т.і. А напівсинтетична олива YUKO SUPER SYNT 2T відмінно підходить для змащення двигунів садово-паркової техніки.

JASO (Japanese Automotive Standards Organization) - стандарт, який був розроблений для сертифікації та ліцензування мастильних матеріалів для японських двигунів. Сьогодні ця класифікація стала еталонною, коли мова йде про вибір оливи для 2х-тактних і 4х-тактних двигунів. Основа стандарту - найвищі вимоги, що пред'являються до моторних олив: їх якості та впливу на навколишнє середовище (зниження токсичності вихлопних газів).

Нагадаємо, що навесні 2020 року компанія «Юкойл» пройшла інспекційний аудит АРІ та подовжила дію ліцензії на 2020-21 рр, а шість продуктів YUKO отримали підвищення у класі якості, що дозволяє компанії успішно експортувати мастильні матеріали у кількадесят країн по всьому світу.

Більше інформації про СП «Юкойл» та про бренд YUKO дивіться за посиланнями...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое