ExxonMobil посилила захист своїх олив від підробок
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » ExxonMobil посилила захист своїх олив від підробок (+відео)

ExxonMobil посилила захист своїх олив від підробок (+відео)

Торговий дім «Весма», як офіційний дистриб’ютор Mobil, уважно ставиться до якості своєї продукції, піклується про своїх клієнтів і партнерів та їхнього обладнання. Лідер з виробництва мастильних матеріалів ExxonMobil також проводить регулярний моніторинг ринку на предмет виявлення порушення прав на використання торгових марок компанії.

Саме тому, починаючи з 2018 року, почалося впровадження багаторівневих систем цифрового підтвердження оригінальності продукції. Починаючи з 2020 року, інноваційні технології по захисту оригінальності продукції впроваджені не тільки на 1л і 4л каністрах, а й на бочковій тарі (208 л).

ExxonMobil посилила захист своїх олив від підробок (+відео)

Тепер технологія багатоступінчастої аутентифікації дозволить клієнтам з числа транспортних, промислових, видобувних т.і. компаній бути впевненими, що про ресурс і працездатність їх техніки піклується саме оригінальна високоякісна продукція ExxonMobil. Етикетки з новими елементами захисту мають 20-літрові каністри, 208-літрові бочки і 1000-літрові ємності, в яких доступні для замовлення моторні та індустріальні оливи та технічні рідини.

На етикетці кожного продукту розміщений QR-код і унікальний 12-значний ідентифікатор. Переконатися в автентичності оливи можна за допомогою смартфона.

Для цього треба просканувати QR-код і дотримуватись нескладної інструкції, яку запропонує система. Перевірити каністру або бочку можна також за допомогою комп’ютера, ввівши на сайті https://original.mobil.ru/ унікальний 12-значний код з етикетки.Обидва алгоритми перевірки представлені нижче:

ExxonMobil посилила захист своїх олив від підробок (+відео)
Клікніть зображення щоб збільшити

Коли буде доступна продукція з новим захистом

Впровадження нових заходів щодо захисту продукції Mobil в бочковий тарі почалося на початку 2020 року. Що стосується індустріального сектора, воно проходить в три етапи. Перший з них завершився в липні 2020 року, і за його підсумками окремі найменування продуктів вже отримали етикетки нового типу з QR-кодом і ідентифікатором. Більша частина промислових товарів отримає нові етикетки до кінця 2020 року.

Дії у випадку невідповідності елементів захисту
Якщо елементи захисту на веб-сторінці не зібгаються з тими, що нанесені на каністрі або бочці (опуклі металеві точки поруч з QR-кодом), ТД «Весма», як офіційний дистриб’ютор Mobil в Україні, переконливо просить проінформувати його про цей факт.

Для цього слід відправити на електронну адресу ТД «Весма» wesma@wesma.kiev.ua:

фото бочки (або каністри) з QR-кодом;
копію накладної, по якій був придбаний товар.

Отримана інформація дасть ТД «Весма» можливість уберегти клієнтів від подальших проблем. У компанії сподіваються на розуміння і прагнуть до довгострокового взаємовигідного співробітництва.

Більше інформації про Торговий дім «Весма», офіційного дистриб’ютора Mobil в Україні, читайте за посиланням…


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое