ACEA випустила нову редакцію стандартів моторних олив Oil Sequences 2016 (REV 3)
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » ACEA випустила нову редакцію стандартів моторних олив Oil Sequences 2016 (REV 3)

ACEA випустила нову редакцію стандартів моторних олив Oil Sequences 2016 (REV 3)

Європейська асоціація автовиробників (ACEA) у липні 2020 року випустила перегляд специфікацій моторних олив. Специфікації олив ACEA – це сукупність стандартів, які встановлюють мінімально сприйнятливий рівень якості моторних олив, використовуваних членами асоціації – шістнадцятьма провідними європейськими автовиробниками. Окремі члени можуть встановлювати більш суворі межі продуктивності, ніж ті, які охоплюються цими специфікаціями. Ці специфікації замінили ACEA 2012 як засіб визначення якості моторної оливи з 1 грудня 2016 року і є обов'язковими для оновлених вимог з 1 грудня 2017 року.

ACEA випустила нову редакцію стандартів моторних олив Oil Sequences 2016 (REV 3)

Перегляд, зроблений минулого місяця, включає новий тест CEC L-107-19, що оцінює здатність моторних олив запобігати утворенню відкладень в картерах. Він замінює тест Daimler M271 і тепер є частиною специфікацій моторних олив для легкових автомобілів класу A / B і моторних олив класу C, сумісних з двигунами, оснащеними каталізаторами для контролю викидів. Редакція також включає оновлення до ASTM D892, що перевіряє схильність моторної оливи до піноутворення.

Асоціація прагне до кінця 2020 року опублікувати ширше оновлення своїх специфікацій моторних олив – найбільше з 2016 року, але більшість нововведень стають чинними вже зараз.

ACEA випустила нову редакцію стандартів моторних олив Oil Sequences 2016 (REV 3)«Деякі методи випробувань не були готові, тому ми вирішили почекати – звідси і затримки з оновленою версією, яка в повному обсязі очікується до кінця 2020 року», - так коментує нову редакцію доктор Пол Грінінг (Dr Paul Greening), директор по викидах і паливу ACEA. «Тим не менше, новий тест L107 вже доступний, і, оскільки виробники мастильних матеріалів та присадок вважають за краще випуск нової версії, ми погодилися офіційно її випустити. Зміна тесту ASTM D892 є незначним оновленням».

Спочатку планувалося, що ширше оновлення буде прийняте до кінця 2018 року, його затримка пов’язана із завершенням роботи над його північноамериканським аналогом GF-6, розробленого Міжнародним комітетом зі стандартизації мастильних матеріалів і консультативний комітетом – специфікації ACEA 2018 включають кілька випробувань двигунів, розроблених ILSAC для GF-6.

ACEA представляє 16 великих європейських виробників автомобілів, фургонів, вантажівок та автобусів: BMW Group, CNH Industrial, DAF Trucks, Daimler, Ferrari, Fiat Chrysler Automobiles, Ford of Europe, Honda Motor Europe, Hyundai Motor Europe, Jaguar Land Rover, PSA Group, Renault Group, Toyota Motor Europe, Volkswagen Group, Volvo Cars і Volvo Group.


Матеріал надано компанією "НБК Україна", фахівцем на ринку мастильних матеріалів та ексклюзивним імпортеррм продукції корпорації Chevron в Україні.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое