Chevron випустив на ринок моторну оливу Delo 600 ADF, що збільшує термін служби дизельних двигунів
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Chevron випустив на ринок моторну оливу Delo 600 ADF, що збільшує термін служби дизельних двигунів

Chevron випустив на ринок моторну оливу Delo 600 ADF, що збільшує термін служби дизельних двигунів

Склад моторної оливи для дизельного двигуна надзвичайно важливий, він визначає набір його властивостей і ефективність. Фахівці науково-дослідної лабораторії Chevron Traveling Technology Lab в Північній Америці відзначають, що присадки, що підвищують продуктивність двигуна, не завжди позитивно впливають на дизельні сажеві фільтри (DPF).

Chevron випустив на ринок моторну оливу Delo 600 ADF, що збільшує термін служби дизельних двигунів

Саме тому компанія розробила оливу Chevron Delo 600 ADF зі зменшеним вмістом металевих добавок і надмалою зольністю. Її використання дозволяє знизити інтенсивність забруднення фільтру DPF на 60%. Продукт Chevron Delo 600 ADF призначений для вантажного транспорту, який експлуатується в тяжких умовах бездоріжжя. Олива має спеціальний сертифікат ISOCLEAN, що свідчить про екологічність продукту. Бренд-менеджер компанії Chevron Дан Холдмейер (Dan Holdmeyer) зазначив, що Delo 600 ADF може подовжити термін служби фільтру сажі до 2,5 разів, а також забезпечити тривідсоткову економію палива. Запатентована технологія OMNIMAX дозволяє знизити рівень золи до 0,4%, замінюючи металеві добавки органічними сполуками, які забезпечують найкращий захист. В ході лабораторних і польових випробувань, виявилося, що Delo 600 ADF відповідає і навіть перевершує за певними показниками норми стандартів API CK-4 і OEM-виробників щодо захисту від зносу, окислення і контролю відкладень. Нова формула перевершила за багатьма характеристиками конкурентні оливи API CK-4 з використанням звичайних присадок на на металевій основі.

Цей прогрес в технології створення олив встановлює новий стандарт і піднімає планку для всієї промисловості з виробництва мастильних матеріалів. Очікується, що даний продукт буде доступний для європейського ринку, зокрема і в Україні, протягом найближчого пів року.

В Україну мастильні матеріали виробництва Chevron імпортує компанія "НБК Україна", авторизований дистриб’ютор продукції американського концерну.


Зола, яка утворюється під час згоряння оливи у високопродуктивних двигунах, забруднює фільтр твердих частинок, що призводить до зайвих витрат часу та грошей. Chevron пропонує захистити двигун та систему вихлопу завдяки оливі Delo 600 ADF

Більше інформації та контакти компанії "НБК Україна" дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое