Олива Delo 400 XSP-FA перша в світі отримала новий допуск Volvo VDS-5
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Олива Delo 400 XSP-FA перша в світі отримала новий допуск Volvo VDS-5

Олива Delo 400 XSP-FA перша в світі отримала новий допуск Volvo VDS-5

Компанія "НБК Україна", авторизований імпортер продукції нафтохімічного гіганту Chevron, якому належить марка Delo, повідомила, що олива Delo 400 XSP-FA SAE 5W-30, створена спеціально для вантажівок нового покоління, 11 червня 2020 роду перша в усьому світі отримала новий допуск Volvo VDS-5. Це велике досягнення для компанії, так як раніше цей допуск отримували виключно брендовані оливи Вольво.

Олива Delo 400 XSP-FA перша в світі отримала новий допуск Volvo VDS-5

Delo 400 XSP-FA – це високоефективна синтетична високопродуктивна дизельна моторна олива для дизельних двигунів з високими експлуатаційними показниками та вимогами виробників до експлуатаційних характеристик на дорогах. Олива заснована на технології ISOSYN і наділена вдосконаленою композицією з низьким SAPS для забезпечення захисту систем двигунів, сумісних з GHG 17 і EPA 2010 для дорожніх дизельних вантажівок, які працюють на дизельному паливі з наднизьким вмістом сірки (ULSD). Олива розроблена для використання в новітніх двигунах з системами селективного каталітичного відновлення (SCR), дизельними сажовими фільтрами (DPF) і системами рециркуляції відпрацьованих газів (EGR) і забезпечує поліпшену економію палива.

Даний продукт має ряд відчутних переваг:

Олива Delo 400 XSP-FA перша в світі отримала новий допуск Volvo VDS-5 Системні резистори і присадки Delo 400 XSP-FA SAE 5W-30 допомагають підвищити економію палива до 1,3% порівняно з оливою для дизельних двигунів SAE 15W-40.
Має стійкість до окислення, термічну стабільність і здатність забезпечити високоефективний контроль відкладень та захист турбокомпресора.
Контроль зношення, відкладення і розсіювання сажі допомагає захистити циліндри, поршні, кільця і клапанні блоки від зносу і корозії.
Сприяє максимальному терміну служби і використання автомобіля з мінімальними витратами часу і витрат на технічне обслуговування
Допомагає забезпечити оптимальний термін служби системи контролю викидів з мінімальним часом простою і очищення, знижуючи витрати на технічне обслуговування
Низькотемпературні властивості потоку і прокачуваності сприяють швидкій циркуляції оливи, зводячи до мінімуму знос при запуску при низькій температурі

Ця економічна моторна олива рекомендована для чотиритактних дизельних двигунів з наддувом і турбонаддувом, які потребують класу API FA-4 і SAE 5W-30. Продукт розроблений для дизельних двигунів з низьким рівнем викидів CO2 і тих, що відповідають нормам 2010 року, з селективним каталітичним відновленням, з або без систем фільтру сажі й рециркуляції вихлопних газів, що вимагають SAE 5W-30.
Водночас Delo 400 XSP-FA SAE 5W-30 несумісна з попередніми категоріями API Oil Services.

Олива Delo 400 XSP-FA перша в світі отримала новий допуск Volvo VDS-5

Ця олива має офіційні схвалення: Volvo VDS-5 approval, Mack EOS-5 approval, Renault VI RLD-5 approval, очікує на схвалення Cummins CES 20087, Detroit Diesel 93K223, Mercedes-Benz MB 228.61 і відповідає вимогам API FA-4 SN і Ford WSS-M2C214-B1.

Компанія «НБК-Україна» працює над тим, щоб забезпечити появу цієї оливи оливи в Україні найближчим часом.

Більше інформації та контакти компанії "НБК Україна", а також її контакти дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 1)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое