«Євро Ойл Груп Імпорт» пропонує мастильні матеріали Aviaticon для старих авто
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » «Євро Ойл Груп Імпорт» пропонує мастильні матеріали Aviaticon для старих авто

«Євро Ойл Груп Імпорт» пропонує мастильні матеріали Aviaticon для старих авто

Характерною відмінністю автопарка України є його величезна різноманітність, як за марками автомобілів так і за роками їх випуску. І поряд із сучасними моделями на дорогах зустрічаються їхні попередники, а за межами мегаполісів багато автоваласників досить користуються ще радянськими автомобілями та їх однолітками з-за кордону. Ця техніка досі є справна у дбайливих руках своїх господарів, але вона проектувалась відповідно до зовсім інших технічних умов та вимог, ніж ті, які використовуються сьогодні. Це справедливо і для низькооктанового палива, і для мастильних матеріалів, що були значно густіші за сучасні.

«Євро Ойл Груп Імпорт» пропонує мастильні матеріали Aviaticon  для старих авто

В асортименті компанії «Євро Ойл Груп Імпорт» наряду із сучасними оливами, є окрема спеціальна лінійка продуктів, що відповідають саме тим вимогам. Завод з виробництва мінеральних олив Finke Mineralolwerk GmbH має в своєму розпорядженні цілу низку моторних олив різної в’язкості для старих класичних моделей автомобілів та нових авто з фокусом на вантажний транспорт та сільськогосподарську техніку.

Нелеговані сезонні моторні оливи Aviaticon Motac як і частково леговані сезонні моторні оливи Aviaticon HDS-3 чудово підходять для двигунів різних епох. Серед продукції заводу є, наприклад, 20W-50, 20W-20 та10W-60 – це моторні оливи, спеціально виготовлені для старих двигунів переважно комерційного транспорту та сільськогосподарської техніки.

«Євро Ойл Груп Імпорт» пропонує мастильні матеріали Aviaticon  для старих авто«Євро Ойл Груп Імпорт» пропонує мастильні матеріали Aviaticon  для старих авто


Порт-фоліо Finke для класичних автомобілів гармонійно доповнюється різними охолоджуючими рідинами, трансмісійними оливами для різноманітних видів коробок передач (GL-3, GL-4, GL-5), першокласними змащувальними матеріалами та аерозолями та відмінними засобами для догляду за автомобілем.

Що ж робить продукти від Finke такими, що відмінно підходять для застосування у класичних та ретро автомобілях? Джерело компетенції німецького виробника – у 136 літній історії компанії, яка розвивалась паралельно з вдосконаленням автомобілів. Підприємство має в своєму розпорядженні документацію на транспортні засоби та витратні матеріали, що сягають далеко у минуле.

Всесезонні моторні оливи для двигунів з набагато вищим коефіцієнтом корисної дії, що використовуються зараз, зовсім відмінні від тих, що застосовувались 30 або 40 років тому. На сьогоднішній день ми використовуємо спеціальні матеріали для моторних олив для того щоб забезпечити легкість ходу деталей і економію палива та не наносити шкоду навколишньому середовищу.

Через застосовані присадки, дані моторні оливи більш не мають нічого спільного з моторними оливами для старих моделей автомобілів. Вони навіть можуть, через свої присадки та їх високий рівень легування, завдати шкоду і так вже не новому двигуну. Якщо є недостатнє фільтрування, розрив змащувальної плівки та корозія підшипників, це може стати результатом надмірного зношування двигуна та, в певних випадках, призвести до його пошкодження.

Через капітальний ремонт двигунів, встановлення масляних фільтрів чи вдосконалення технологій, вибір засобів виробництва це не завжди легка справа. Експерти заводу по виробництву мінеральних олив Finke Mineralolwerk GmbH можуть допомогти у виборі правильного робочого матеріалу. А лабораторія заводу та сертифікація по ISO 9001 гарантує якість продукції та виробничих процесів.

Звичайно, моторні оливи від Finke є також нейтральними до клімату.

Довготривала традиція в області виробництва змащувальних матеріалів зобов’язує та підкреслює високу якість, яку компанія забезпечує вже більше 100 років. Завод мінеральних олив Finke Mineralolwerk GmbH надає якість, якій можна довіряти.

«Євро Ойл Груп Імпорт» пропонує мастильні матеріали Aviaticon  для старих авто

Більше інформації про компанію «Євро Ойл Груп», ексклюзивного дистриб'ютора продукції Finke та AVIATICON, читайте за посиланням…


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое