Реакція Chevron на пандемію Covid-19: соціальні благодійні програми та коригування фінансового плану
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Реакція Chevron на пандемію Covid-19: соціальні благодійні програми та коригування фінансового плану

Реакція Chevron на пандемію Covid-19: соціальні благодійні програми та коригування фінансового плану

2020 рік приніс із собою нові виклики як для людства в цілому, так і для бізнесу. По всьому світу як маленькі підприємства так і гігантські корпорації змушені реагувати на зміни умов, перебудовувати бізнеспроцеси, переглядати плани. Це справедливо і для корпорації Chevron , яка попри оптимізацію балансу не полишає свої благодійні програми, адже тут вважають, що найважливіша енергія – це енергія людей.

Реакція Chevron на пандемію Covid-19: соціальні благодійні програми та коригування фінансового плану

Зміна фінансового плану
Корпорація Chevron оголосила про кілька кроків, вжитих у відповідь на зміну ринкових умов через пандемію Covid-19. В першу чергу, вони пов'язані зі значним коригуванням фінансового плану компанії:

Скорочення капітальних витрат на 2020 рік на 4 мільярди доларів, що дорівнює 20%.
Призупинення викупу акцій
Захист дивідендів і підтримка балансу галузі.

Реакція Chevron на пандемію Covid-19: соціальні благодійні програми та коригування фінансового плану«Завдяки стійкій позиції на ринку і гнучкій програмі капіталовкладень ми вважаємо, що Chevron має здатність протистояти цим складним умовам», - сказав голова і виконавчий директор Chevron Майкл Вірт (Michael K. Wirth). «З огляду на зниження цін на сировинні товари, ми вживаємо заходів, що, як очікується, збережуть кошти, підтримають баланс, скоротять короткострокове виробництво і збережуть довгострокову вартість».

На додаток до скорочення капітальних витрат, компанія виконує інші дії для підтримки свого лідируючого в галузі балансу, включаючи такі кроки:

Щорічна програма викупу акцій на суму 5 млрд доларів була припинена після викупу цінних паперів на 1,75 млрд доларів протягом першого кварталу.
Компанія завершила продаж своєї частки в родовищі Малампая на Філіппінах з виручкою понад 500 мільйонів доларів, отриманої в першому кварталі. У квітні компанія розраховує завершити продаж належних їй акцій в Азербайджані.
Компанія продовжує виконувати свої плани щодо скорочення поточних експлуатаційних витрат більш ніж на 1 млрд доларів до кінця 2020 року.

Реакція Chevron на пандемію Covid-19: соціальні благодійні програми та коригування фінансового плану«Фінансові пріоритети Chevron залишаються незмінними», - сказав фінансовий директор Chevron П'єр Бребер (Pierre R. Breber). «Наша увага зосереджена на захисті дивідендів, визначенні пріоритетів капіталу, що визначає довгострокову вартість і підтримку балансу».

Очікується, що недавнє зниження цін на сировинні товари в результаті впливу COVID-19 на зниження попиту і геополітичний тиск, збільшить пропозицію, матиме негативний вплив на майбутні фінансові та операційні результати компанії. Через мінливу обстановку, зберігається невизначеність і непередбачуваність впливу на галузь.

Соціальна програма підтримки від Chevron
Корпорація Chevron піклується про тих, хто постраждав від COVID-19, і активно надає допомогу медичним працівникам, які ведуть боротьбу проти пандемії, по всьому світу. Chevron мобілізувала місцеві, регіональні і глобальні команди для розгляду впливу пандемії на компанію і для проактивного усунення потенційних ризиків. Пріоритетом компанії є безпека працівників, сімей, партнерів і клієнтів. Було зроблено ряд фінансових внесків, щоб допомогти у протидії цій глобальній кризі. Команда Chevron підтримує тісний зв'язок з урядами та експертами в галузі охорони здоров'я в усьому світі, щоб гарантувати, що були вжиті всі відповідні дії для обмеження поширення коронавірусу.

Реакція Chevron на пандемію Covid-19: соціальні благодійні програми та коригування фінансового плану

Корпорація Chevron прагне досягти балансу між соціальним дистанціюванням і забезпеченням світу енергією, необхідною для уповільнення зростання захворювання.

Спільно з глобальними партнерами Chevron проводить серію ініціатив соціальної інвестиції та підтримки, щоб допомогти громадам і некомерційним організаціям подолати кризу в галузі суспільної охорони здоров'я через COVID-19.

Компанія бере участь у програмі DonorsChoose «Keep Kids Learning» з грантом у розмірі 500 000 доларів США. Внесок допоможе надати вчителям в школах з найбільш високими потребами гранти на придбання необхідних матеріалів для дистанційного навчання.
За межами США Chevron співпрацює з глобальними партнерами по цілому ряду ініціатив, таких як допомога у фінансуванні екстрених служб у віддалених районах земної кулі.
На сьогоднішній день глобальні зобов'язання Chevron складають 7 мільйонів доларів.

Реакція Chevron на пандемію Covid-19: соціальні благодійні програми та коригування фінансового плану

Матеріал надано компанією "НБК Україна", фахівцем на ринку мастильних матеріалів та ексклюзивним імпортеррм продукції корпорації Chevron в Україні.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое