Якість продукції Chevron підтверджено сертифікатом IATF
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Якість продукції Chevron підтверджено сертифікатом IATF

Якість продукції Chevron підтверджено сертифікатом IATF

Компанія Chevron (Бельгія) отримала сертифікат IATF 16949, який підтверджує, що компанія працює відповідно до найвищих стандартів якості.

Якість продукції Chevron підтверджено сертифікатом IATF

Оскільки підприємство вже має акредитацію ISO / TS 16949, рішення про отримання сертифіката IATF є частиною зобов'язання Chevron Lubricants Europe по виконанню вимог ключових автовиробників. Для управління процесом був призначений новий координатор IATF, Керолайн Стуйваерт, яка представила ряд заходів, розроблених для відповідності жорстким критеріям акредитації і демонстрації якості у всіх бізнес-операціях.

«Процес акредитації включав в себе цілий тиждень ретельного зовнішнього аудиту. Необхідно було переконатися, що всі процеси компанії відповідають необхідним стандартам. Ми впровадили ряд нових заходів, в тому числі додаткові перевірки керівництва; поліпшили процес обміну повідомленнями при виконанні повсякденних завдань, вдосконалили аудити нашої системи управління, аудити виробничих процесів і продуктів, щоб зосередитися на отриманні найкращої якості продукту» - коментує Керолайн Стуйваерт.

Якість продукції Chevron підтверджено сертифікатом IATFДжеймс Уелчман (James Welchman), менеджер з маркетингу EMEA, Chevron Lubricants, сказав: «Ця акредитація є величезним успіхом, і слід подякувати всій команді за їх зусилля по проведенню надзвичайно суворого аудиту. Сертифікація IATF зміцнює ділові стосунки і репутацію Chevron в Бельгії, і ще більш наближає нас до вимог OEM-виробників ».

IATF 16949 (замінює ISO / TS 16949: 2009) - це стандарт, який встановлює вимоги до Системи управління якістю (СУЯ), зокрема, для автомобільного сектора. ISO / TS 16949 був створений в 1999 році для узгодження різних схем оцінки і сертифікації в усьому світі. Стандарт IATF 16949 надає вказівки для компаній і організацій, які хочуть забезпечити відповідність їх продуктів вимогам клієнтів, а також підвищити якість і ступінь задоволеності клієнтів. Стандарт IATF 16949 є додатковим стандартом і використовується в поєднанні зі стандартами ISO. Впровадження IATF 16949 гарантує те, що клієнти отримують продукти, послуги та сервіс найвищого ґатунку.

Більше інформації про компанію "НБК Україна" , ексклюзивного імпортера продукції корпорації Chevron в Україні, та її контакти дивіться за посиланням ...

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.
autoExpert на Youtube: https://www.youtube.com/channel/autoExpert-consulting - відео, огляди, репортажі.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.
.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое