Переваги та особливості мастильної продукції Delo
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Переваги та особливості мастильної продукції Delo

Переваги та особливості мастильної продукції Delo

На правах реклами


Компанія "НБК Україна" , екслюзивний постачальник продукції Chevron, презентує лінію мастильних матеріалів Delo. Оливи та мастила Delo виробляються за прогерсивною технологією ISOSYN Advanced Technology, що надає їм низку переваг та характерних відмінних рис, про які розповідають фахівці компанії-імпортера. Мастильні матеріали Delo корпорації Chevron – це продукція преміального сегменту, яка має підвищені експлуатаційні властивості, що перевершують галузеві вимоги і стандарти.

Переваги та особливості мастильної продукції Delo

Економічна вигода

Застосування мастильних матеріалів Delo забезпечують фінансову вигоду, так як вони:

дозволяють збільшити ресурс техніки й обладнання;
дозволяють істотно скоротити експлуатаційні витрати; забезпечують захист техніки в умовах подовженого міжсервісного інтервалу;
сприяють максимальній продуктивності техніки та обладнання.

Визначна риса корпорації Chevron – вона володіє повним циклом виробництва мастильних матеріалів. Всі етапи виробництва проходять в межах однієї корпорації, починаючи з видобутку нафти, виготовлення базових олив, розробки і виробництва присадок, та закінчуючи блендінгом.

Мастильні матеріали Delo виробляються на основі базових олив преміум-класу (група II +, III + і IV). Вони створюються за власною запатентованою технологією ISOSYN ™, яка дозволяє отримати базові оливи з високим ступенем очищення, такі базові оливи не містять домішок, що згубно впливають на техніку, і забезпечують мастильним матеріалам «підвищений запас якості» в порівнянні з популярними конкурентами.

Щільне співробітництво з ОЕМ

Постійна співпраця з виробниками оригінальної техніки і обладнання (ОЕМ) дозволяють розробляти продукти з високоефективними експлуатаційними характеристиками. Перед виходом на ринок продукти проходять не тільки лабораторні тестування, а й випробування в польових умовах. Компанія співпрацює з такими ОЕМ-виробниками, як: Caterpillar, Ford, Nissan, Paccar, Volvo, John Deere та багатьма іншими.

Delo – моторні оливи для тяжко навантажених двигунів з технологією ISOSYN Advanced Technology, яка дозволяє досягти досконалого нового рівня ефективності, завдяки чому мастильні матеріали Delo® корпорації Chevron можуть забезпечити надійний захист деталей у важких умовах експлуатації, і дають впевненість в тому, що обладнання буде працювати з максимальною продуктивністю.

Нова технологія забезпечує збільшений термін служби оливи і підвищений рівень захисту в порівнянні з аналогічними продуктами з попередньою сервісною категорією API CJ-4. Моторні оливи для сильно навантажених двигунів серії Delo c технологією ISOSYN Advanced Technology здатні забезпечити збільшений моторесурс двигуна, тривалий інтервал заміни і відмінний захист деталей дизельних двигунів.

Продукція Delo допомагає продовжити моторесурс і знизити загальні витрати при експлуатації техніки. Крім того, унікальна формула на основі технології ISOSYN додатково допомагає поліпшити паливну економічність при використанні серії Delo 400 з низьким ступенем в'язкості і категоріями API CK-4 і FA-4.

Більше інформації про компанію "НБК Україна" , ексклюзивного імпортера продукції корпорації Chevron в Україні, та її контакти дивіться за посиланням ...

Приєднуйтесь до autoExpert у соцмережах і месенджерах:

autoExpert у Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новини, акції компаній, статті.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - ексклюзивні матеріали та інтервью.
autoExpert у Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новини, акції компаній, статті.
autoExpert на Youtube: https://www.youtube.com/channel/autoExpert-consulting - відео, огляди, репортажі.

Це зручно! Актуальні новини та професійні статті - все про ринок Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчастини, моторні мастила, автохімія, обладнання для СТО, автобізнес в обличчях, гуми, вантажний сервіс.
.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое