СП «Юкойл» під маркою YUKO спростив доступ до експертів технічної підтримки.
autoExpert » НОВОСТИ » Масла, смазки » Замовлення послуг експертів ТОВ «СП ЮКОЙЛ» відтепер і онлайн

Замовлення послуг експертів ТОВ «СП ЮКОЙЛ» відтепер і онлайн

Український виробник змащувальних матеріалів ТОВ «СП ЮКОЙЛ» під маркою YUKO спростив доступ до своїх експертів технічної підтримки.

Відтепер отримати експертну консультацію від спеціалістів компанії, або замовити їх послуги можна онлайн, заповнивши форму замовлення на офіційному сайті ТОВ «СП ЮКОЙЛ».

Відділ технічної підтримки компанії реалізує низку постійно діючих партнерських програм, що мають на меті експертний підбір, випробування та моніторинг якості мастильних матеріалів, а також навчання технічного та торгового персоналу.

Замовлення послуг експертів ТОВ «СП ЮКОЙЛ» відтепер і онлайн

Програма «Моніторинг» дозволяє підвищити продуктивність та стабільність роботи техніки і оптимізувати витрати з її експлуатації та сервісу. Партнерська програма «Випробування» являє собою проведення технічних тестів мастильних матеріалів на техніці й обладнанні клієнта та призначена для корпоративних клієнтів компанії, та підприємств різних галузей промисловості.

Ще один пріоритетний напрямок діяльності відділу – проведення навчальних семінарів різного рівня, які допомагають підвищити рівень знань співробітників компаній в сфері застосування мастильних матеріалів та стимулювати зростання продажів.

Відділ технічної підтримки ТОВ «СП ЮКОЙЛ» оперативно реагує на кожний запит, а його ресурси та досвід дозволяють пропонувати експертні, ефективні та вигідні рішення для бізнесу.

На заводі технічних олив ТОВ «СП ЮКОЙЛ», збудованому в м. Запоріжжя в 2002 році за участю німецьких партнерів, працює одна з найсучасніших в Україні дослідних лабораторій, яка акредитована Держстандартом. Відділ технічного контролю щодня здійснює поглиблений аналіз сировини, що надходить, а також олив і мастил на всіх етапах виробництва. Асортимент мастильних матеріалів, що випускаються серійно під торговою маркою YUKO складає більше 250 найменувань олив, мастил, мастильно-холодильних та інших технічних і сервісних рідин.

Більше інформації про СП «Юкойл» і бренд YUKO дивіться за посиланням.

Присоединяйтесь к autoExpert в соцсетях и мессенджерах:

autoExpert в Telegram
: https://t.me/autoexpert_consulting_com - новости, акции компаний, статьи.
autoExpert в Instagram: https://www.instagram.com/autoexpert_consulting_com - эксклюзивные материалы и интервью.
autoExpert в Facebook: https://www.facebook.com/autoexpertconsultingcom/ - новости, акции компаний, статьи.

Это удобно! Актуальные новости и профессиональные статьи - всё о рынке Automotive Aftermarket: авторемонт, автозапчасти, моторные масла, автохимия, оборудование для СТО, автобизнес в лицах, шины, грузовой сервис.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое