ANDRMAX презентує повітряний ресивер (бустер) AXFB: для миттєвої подачі стиснутого повітря і щільної посадки безкамерної покришки на диск
autoExpert » НОВОСТИ » Оборудование для СТО » Миттєва накачка шин: ANDRMAX презентує повітряний ресивер (бустер) AXFB

Миттєва накачка шин: ANDRMAX презентує повітряний ресивер (бустер) AXFB

При монтажі безкамерних шин, особливо низькопрофільних або типу RunFlat, шиномантажник часто зустрічається з проблемою: краї таких покришок не прилягають до диска щільно, що унеможливлює накачування коліс звичайним пістолетом для підкачки (особливо це стосується пошкоджених, деформованих шин).

Для таких випадків ANDRMAX пропонує рішення: ресивер AXFB моментального накачування шин (також таке обладнання називають "пневмогармата", бустер, інфлятор, вибухова накачка).

Цей пристрій призначений для миттєвої подачі стиснутого повітря і щільної посадки безкамерної покришки на диск. Використовується, зазвичай, при шиномонтажних роботах з колесами як легкового, так і вантажного транспорту.


Миттєва накачка шин: ANDRMAX презентує повітряний ресивер (бустер) AXFB

Характерною особливістю та перевагою бустера AXFB від ANDRMAX, яка вигідно вирізняє його серед аналогічних пристроїв на ринку, є клапан надшвидкої дії. На більшості бустерів замість такого клапану встановлено запірні пристрої (ручні вентилі), що не дають такого ефекту миттєвості вивільнення повітря з ресивера. Використання пневмогармати ANDRMAX істотно полегшує і пришвидшує роботу шиномонтажа, а швидкість праці у «високий сезон» - ключовий показник ефективності.

Принцип роботи пневогармати
1. У балон ресивера закачують повітря до максимально дозволеного виробником тиску за допомогою компресора. Контроль тиску повітря в пневмогарматі здійснюється за допомогою зовнішнього манометра, закріпленого на ресивері.
2. Сопло пристрою спрямовується у зазор між шиною та диском на відстані 2-5см. При натисканні на клапан скидання повітря ресивер швидко від нього звільняється, тим самим накачуючи шину під високим тиском – краї покришки тепер щільно прилягають до ободу.
3. Повне, остаточне, накачування шин до номінального тиску проводиться за допомогою стаціонарного обладнання.

Головні технічні характеристики ресивера ANDRMAX AXFB:
Об'єм: 19 л
Робочий тиск: 8 атм
Макс. тиск: 12 атм
Вага: 12 кг

Особливості застосування пневмогармати.
Перед тим як використовувати пневмогармату, борти шини повинні бути ретельно змащені монтажною пастою, а борт шини з внутрішньої сторони має бути посаджений на диск.

Миттєва накачка шин: ANDRMAX презентує повітряний ресивер (бустер) AXFB

Зверніть увагу на круглий швидкодіючий клапан між балоном ресивера і соплом - головну перевагу ANDRMAX AXFB

Слід застерегти, що стиснене повітря небезпечне і потребує обережного поводження. Недотримання правил техніки безпеки при роботі з пневмогарматою вибухової підкачки може привести до серйозних травм. Використання дозволено лише досвідченниму персоналу, який пройшов інструктаж з техніки безпеки, та має засоби індивідуального захисту (окуляри, беруші т.і.). Перед початком роботи з обладнанням слід ретельно вивчити правила використання та заходи безпеки, наведені у інструкції, та суворо їх дотримуватись.

Більше інформації про компанію ТОВ «АНДРМАКС», офіційного імпортера ANDRMAX в Україні, читайте за посиланням…

Теги: ANDRMAX, ANDRMAX News

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое