Texa AIR+ для ефективної дезінфекції автомобіля з каталогу «ТМАВТО»
autoExpert » НОВОСТИ » Оборудование для СТО » Texa AIR+ - прилад для ефективної дезінфекції автомобіля з каталогу «ТМАВТО»

Texa AIR+ - прилад для ефективної дезінфекції автомобіля з каталогу «ТМАВТО»

З січня 2020 року, коли епідемія нового вірусу перетворилася на тему №1 у світових ЗМІ та стрічках новин, інтерес до засобів гігієни та санітарної обробки постійно зростає. Відповідно зростає і необхідність у дезінфекції автомобілів, де знезараження потребують не лише поверхні салону та панелі, але й внутрішні частини системи кондиціонування та клімат-контролю.

Texa AIR+ - прилад для ефективної дезінфекції автомобіля з каталогу «ТМАВТО»

Існує кілька методів знезараження салону, а компанія TEXA, як один з головних постачальників обладнання для кондиціонування повітря, пропонує різні рішення цієї проблеми: сучасні пристрої для санітарної обробки, які вже можна придбати у компанії "ТМАВТО" Найновішим з них є озонатор – це рішення преміум класу. Бюджетну альтернативу йому представляє пристрій AIR+, який також ефективно бореться із шкідливими мікроорганізмами.

Air+ – ц е професійний ультразвуковий розпилювач, який виробляє дрібнодисперсний бактерицидний туман всередині автомобіля. Утворений аерозоль поширюється всередині усієї системи кондиціонування, через повітроводи досягаючи випарника (найбільшого джерела поширення інфекції), де він усуває спори, цвіль і бактерії, відновлюючи здоровий повітряний потік, вільний від шкідливих мікроорганізмів.

Значна кількість мікроорганізмів і бактерій, що живуть і розмножуються в системі вентиляції автомобіля, поширюються по всьому автомобілю, як тільки включається вентилятор. Ці алергени, грибки і бактерії, є причиною численних респіраторних захворювань, викликають запалення, кашель, подразнення горла і слизових оболонок дихальних шляхів та очей, а також алергію і спричиняють постійний неприємний запах.

Texa AIR+ - прилад для ефективної дезінфекції автомобіля з каталогу «ТМАВТО»
Незважаючи на те, що повітряні фільтри створюють ефективний бар'єр проти зовнішнього пилу, пилку і бруду, вони не можуть гарантувати захист від мікроорганізмів, що швидко розмножуються на випарнику системи кондиціонування.

На відміну від простих рідин, призначених для боротьби з мікроорганізмами, які розпорошуються в районі вентилятора, пристрій AIR + від компанії ТЕХА може забезпечити проникнення реагенту глибоко в радіатор системи кондиціонування повітря для того, щоб очистити його до необхідного рівня гігієни. AIR + є професійною системою, принцип дії якої заснований на ультразвуковому розпиленні. За допомогою п’єзоелементу він створює з надвисокою частотою дрібнодисперсний туман антисептичного реагенту всередині транспортного засобу. Водночас він простий у застосуванні, тому може бути використаний і самим автовласником.

Все, що потрібно, для забезпечення необхідного рівня гігієни всередині автомобіля, це включити пристрій AIR+ і запустити систему кондиціонування транспортного засобу в режимі рециркуляції.

Texa AIR+ - прилад для ефективної дезінфекції автомобіля з каталогу «ТМАВТО»Основні особливості використання пристрою:

Робота в повністю автоматичному режимі без участі оператора
Автоматичне вимикання по завершенню циклу
Наявність датчика, що показує рівень дезінфікуючого розчину та сигнал про низький рівень розчину.
Робота проводиться при ввімкненому двигуні та кондиціонері, фільтр кондиціонеру потрібно зняти
Температура повітря на клімат контролі 22°, швидкість вентилятору середня, режим RECIRCULATE
Тривалість процедури близько 15 хв.
Після завершення дезінфекції потрібно близька 10 хв для провітрювання салону.


Дезінфікуючий розчин (який також можна придбати у "ТМАВТО"), що розпорошується AIR +, всмоктується в систему кондиціонування повітря і, поширюючись по контуру, досягає випарника, де знищує грибки, бактерії і мікроорганізми, відновлюючи безпечне здорове середовище.

Окрім цього, завдяки дії туману дезінфекційного розчину, AIR + покращує гігієнічний стан всього салону транспортного засобу, включаючи килимки і оббивку.

Texa AIR+ - прилад для ефективної дезінфекції автомобіля з каталогу «ТМАВТО»

Ефект глибокої чистки після проведення сеансу з AIR + можна відразу оцінити, особливо під час тривалої подорожі, насолоджуючись чистим і безпечним повітрям всередині автомобіля.

Сеанс саніфікаціі з використанням AIR + від компанії ТЕХА є дуже економічним і займає тільки 15 хвилин. Для отримання оптимальних результатів, а також уникнення непотрібних респіраторних проблем і алергій, ТЕХА радить використовувати дезінфекцію кожні 6 місяців.

Даний прилад відповідає стандартам EN 292-1, EN 292-2 и EN 1050 (Безпечність машин), відповідно до норм директив 2004/108/EEC и 98/37/EC.

Варто нагадати, що незалежно від епідеміологічної обстановки, санітарно-гігієнічну обробку кондиціонера рекомендується проводити мінімум раз на рік, щоб кліматична система автомобіля не перетворилась на інкубатор патогенів. Чисте повітря – це запорука здоров’я водія та пасажирів.

Більше інформації про компанію "ТМАВТО", імпортера та дистриб'ютора обладнання TEXA, та її контакти дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое