Стерильно чисто. Новітній пристрій для дезінфекції TEXA AIR2 SAN вже доступний у компанії «ТМАВТО»
autoExpert » НОВОСТИ » Оборудование для СТО » Стерильно чисто. Новітній пристрій для дезінфекції TEXA AIR2 SAN вже доступний у компанії «ТМАВТО»

Стерильно чисто. Новітній пристрій для дезінфекції TEXA AIR2 SAN вже доступний у компанії «ТМАВТО»

Останнім часом, коли новини щодо пандемії і карантину займають перші шпальти та прайм-тайм, в усьому світі особливо посилились увага як до особистої гігієни, так і до санітарної обробки приміщень. Відповідно зростає запит на послуги дезінфекції. Італія, як країна, що протягом довгого часу очолювала сумний рейтинг країн за кількістю захворілих на COVID-19, накопичила багатий досвід щодо протидії збудникам респіраторних захворювань і вдосконалила протоколи профілактичної обробки. Озонування – це визнаний метод знезараження повітря, оскільки озон має сильну бактерицидну та антивірусну дію та знищує спори цвілі та грибків, адже він є потужним окисником. Озон використовується в медичних установах для дезінфекції приміщень та стерилізації хірургічних інструментів.

Стерильно чисто. Новітній пристрій для дезінфекції TEXA AIR2 SAN вже доступний у компанії «ТМАВТО»

AIR2 SAN – революційне рішення TEXA для дезінфекції салонів транспортних засобів, яке було представлено як готовий продукт на ринку наприкінці квітня 2020 року. Цей прилад розроблено і виготовлено в Італії. Не минуло й місяця, як компанія "ТМАВТО" вже готова запропонувати його своїм клієнтам в Україні. Даний пристрій дозволить СТО, автомайстерням, автомийкам, салонам детейлінгу запропонувати клієнтам нову послугу, попит на яку буде тільки зростати. Також таке рішення буде доречне для підприємств з великим власним парком: пасажирським перевізникам, таксопаркам, АТП, тощо.

Ноу-хау та особливості AIR2 SAN
В пристрої AIR2 SAN інженери ТЕХА застосували запатентоване ноу-хау, що одразу виділяє дане обладнання серед аналогів на ринку, не кажучи вже про імпровізовані саморобні озонатори. Суть нововведення полягає у вирішенні проблеми із токсичністю озону, адже газ, який за лічені секунди вбиває мікроорганізми, є небезпечним і для людини через свою надвисоку окислювальну здатність (саме тому після кварцювання лікарняних палат їх залишають на провітрювання на пів години). Розробники заклали в алгоритм роботи AIR2 SAN етап розпаду озону до кисню, що робить використання озонатора безпечним і для автовласника, і для оператора.

Разом з цим, дане обладнання має ряд інших характерних особливостей:

повністю автоматичний процес
фільтр HEPA H13 і каталізатор O?
датчики озону, температури, вологості
сумісність з AXONE NEMO
функція роздруківки звіту сервісу

Стерильно чисто. Новітній пристрій для дезінфекції TEXA AIR2 SAN вже доступний у компанії «ТМАВТО»

TEXA AIR2 SAN може працювати як в автономному режимі "stand alone", так і в поєднанні з діагностичною системою TEXA і її інтерфейсом IDC5. AIR2 SAN активується зовні автомобіля за допомогою пульта дистанційного керування або смартфону із встановленим додатком АРР і робить повністю автоматичну дезінфекцію салону. Завдяки датчикам озону, вологості і температури, AIR2 SAN самостійно забезпечує правильний рівень вмісту озону.

Схема роботи AIR2 SAN
Для забезпечення повної ефективності і професіонального підходу AIR2 SAN діє в три етапи:

на першому етапі завдяки електростатичному розряду TEXA AIR2 SAN перетворює кисень (O?), присутній в повітрі салону, в озон (O?) і розподіляє його точно, контрольовано і рівномірно. Відбувається зростання концентрації озону в повітрі до встановленого рівня.

другий етап – це власне дезінфекція, в ході якої мікропроцесор SAN AIR2 на основі даних, отриманих від датчиків, підтримує ідеальну і необхідну концентрацію озону для того, щоб безпечно видалити цвіль, грибки, віруси і бактерії. Частка озону підтримується на постійному рівні. Це відрізняє рішення ТЕХА від аналогів, керованих таймером.

на третьому етапі здійснюється зворотний цикл перетворення залишкового озону в кисень за допомогою спеціального каталізатора. Концентрація озону знижується до безпечного рівня.

Керування роботою TEXA AIR2 SAN
Обладнання є простим та зручним у використанні. Оператор може активувати повністю автоматичний режим роботи: він просто запускає AIR2 SAN через додаток і чекає закінчення санітарної обробки. Завдяки вбудованим датчикам та під контролем мікропроцесору пристрій самостійно визначить правильну кількість озону для поширення.

Стерильно чисто. Новітній пристрій для дезінфекції TEXA AIR2 SAN вже доступний у компанії «ТМАВТО»Стерильно чисто. Новітній пристрій для дезінфекції TEXA AIR2 SAN вже доступний у компанії «ТМАВТО»


Для озонатора TEXA розроблено зручний безкоштовний додаток АРР, (працбює як з iOS, так і з Android), за допомогою якого можна контролювати крок за кроком хід процесу, отримати звіт про виконання робіт і створити документ в форматі PDF для його друку.

Стерильно чисто. Новітній пристрій для дезінфекції TEXA AIR2 SAN вже доступний у компанії «ТМАВТО»

Для СТО, які вже використовують AXONE Nemo і інтерфейс VCI Navigator, TEXA розробила і запатентувала інноваційну інтеграцію з AIR2 SAN через Bluetooth. Використання діагностики і, отже, можливість взаємодії з електронікою автомобіля дозволяє активувати в транспортних засобах з сучасними системами кондиціонування повітря такі пристрої, як, наприклад, вентилятор, рециркуляція, напрямок потоків і інші операції, що було б неможливим після закриття дверей для дезінфекції.

Стерильно чисто. Новітній пристрій для дезінфекції TEXA AIR2 SAN вже доступний у компанії «ТМАВТО»

Виробник зазначає, що застосування AIR2 SAN не обмежується лише салонами автомобілів. Пристрій є універсальним, тому завдяки своїй ефективності і надійності також ідеально підходить для дезінфекції будь-яких приміщень: готельних номерів, барів, залів очікування, офісів тощо.

Примітка. Щоб позбутися спекуляцій та можливих звинувачень, офіційний сайт ТЕХА дає роз’яснення щодо ефективності озонатора проти коронавірусу. На разі не існує жодних наукових досліджень, які б доводили, що озон знищує COVID-19. Втім існують доведені дані, що підтверджують ефективність озону проти вірусу SARS, що належить до тої ж родини збудників що й COVID-19. У своєму протоколі № 24482 от 31/07/1996 МОЗ Італії визнало дезінфекцію озонуванням ефективною для знезараження і стерилізації приміщень та навколишнього середовища.


Більше інформації про компанію "ТМАВТО", імпортера та дистриб'ютора обладнання TEXA, та її контакти дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое