CCD стенд розвал-сходження для вантажних автомобілів DWA1100 TRUCK від CEMB з’явився в асортименті «ТМАВТО»
autoExpert » НОВОСТИ » Оборудование для СТО » CCD стенд розвал-сходження для вантажних автомобілів DWA1100 TRUCK від CEMB з’явився в асортименті «ТМАВТО»

CCD стенд розвал-сходження для вантажних автомобілів DWA1100 TRUCK від CEMB з’явився в асортименті «ТМАВТО»

Компанія "ТМАВТО", вже багато років пропонує комп'ютерні стенди розвалу-сходження, а також аксесуари до них від провідних виробників США, Німеччини, Італії та Китаю. Кожен з виробників має свої переваги та особливості. Окремо серед них стоїть італійська компанія СЕМВ, яка понад 70 років проектує та випускає гаражне обладнання, що втілює виноходи, ноу-хау та інновації компанії. Компетенції СЕМВ довіряють виробники люксових автомобілів Ferrari та Maserati.

CCD стенд розвал-сходження для вантажних автомобілів DWA1100 TRUCK від CEMB з’явився в асортименті «ТМАВТО»

Серед останніх новинок від СЕМВ в каталозі «ТМАВТО» CCD стенд розвалу-сходження DWA1100 TRUCK. Даний пристрій є вимірювальною системою для регулювання кутів установки коліс (РКУК) великогабаритного транспорту: вантажних автомобілів і автобусів. Цей пристрій дозволяє проводити виміри на автомобілях з колісною базою до 12 м навіть на відкритому повітрі при сильному сонячному освітленні. Обладнання поставляється в комплекті з усім необхідним для виконання операцій по регулюванню: корпусними меблями, комп'ютерною периферією, датчиками і належними аксесуарами.

Серед ключових переваг даного стенду фахівці перед усім виділяють наступні:

Акселерометр MEMS.
Разом з CCD-датчиками, акселерометр MEMS (Micro Electro-Mechanical System) утворює систему збору даних про кути установки коліс. Вимірювання нахилу датчиків проводиться за двома основними осями (сходження і розвал). Акселерометр остаточно витіснив попередній інклінометр, делікатну і дуже чутливу до ударів систему.

Літієві батареї. Вони не схильні до ефекту пам'яті і можуть заряджатися в будь-який час, а також характеризуються тривалим терміном служби.

Радіозв'язок. Для зв'язку між датчиками і комп'ютером використовується УКХ частота 2,4 ГГц. Ця технологія забезпечує стабільну передачу даних на далеку відстань. Можна обрати один з 7 каналів зв'язку, що корисно як у випадку використання кількох пристроїв, так і для усунення проблем з перешкодами.

Інтуїтивний інтерфейс. Проста та зрозуміла графіка ПЗ для управління процесами регулювання, що була повністю розроблене CEMB, направляє оператора на всіх етапах. ПЗ підтримує спеціальну функцію AUDIT для виявлення проблем водіння.

База даних. Нова класифікація моделей автомобілів дозволяє швидко і точно вибирати потрібну. База даних вантажівок CEMB містить більше 50 000 моделей автомобілів і постійно оновлюється.

Стандартна комплектація обладнання включає в себе:

Мобільне робоче місце DWA з 27" TFT-монітором
промисловий ПК з ОС Windows 10, принтером та периферією
чотири 8-ми сенсорних вимірювальних датчика TRUCK з літієвими батареями
чотири 4-точкових затискачі 12-24"
комплект кігтів 120 мм
2 поворотних круги для вантажівок
фіксатор керма і депресор педалі гальма
ПЗ та база даних для вантажних автомобілів

Більше інформації про компанію "ТМАВТО", офіційного представника СЕМВ в Україні,та її контакти дивіться за посиланням...


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое