«ТМАВТО» пропонує стенд розвал-сходження HAWEKA AXIS 4000 для вантажних автомобілів
autoExpert » НОВОСТИ » Оборудование для СТО » Компанія «ТМАВТО» пропонує стенд розвал-сходження HAWEKA AXIS 4000 для вантажних автомобілів (+відео)

Компанія «ТМАВТО» пропонує стенд розвал-сходження HAWEKA AXIS 4000 для вантажних автомобілів (+відео)

На правах реклами

Компанія "ТМАВТО", офіційний представник в Україні продукції німецького виробника обладнання HAWEKA, пропонує систему регулювання коліс AXIS 4000. Це перевірене та надійне обладнання преміум класу є результатом багаторічного досвіду в області мобільних систем для регулювання кутів установки коліс. Яскравим підтвердженням високого стандарту цієї системи регулювання коліс є той факт що її варіант AXIS 4000MB отримав омологацию для сервісних центрів Mercedes-Benz по всьому світу.

Компанія «ТМАВТО» пропонує стенд розвал-сходження HAWEKA AXIS 4000 для вантажних автомобілів (+відео)

Вимірювання та регулювання кутів нахилу коліс і розташування осей у AXIS 4000 проводиться відносно центральної осі транспортного засобу. Так само використовуючи даний метод, точно виставляється центральне положення рульового колеса. Це, поряд з регулюванням сходження, одна з основних процедур, які необхідно здійснити при виконанні робіт з регулювання кутів установки коліс комерційного транспорту. Даний метод вимірювання підвищує їх точність, а внаслідок цього здійснюється більш точне регулювання кутів (± 0°05’). Правильне регулювання кутів в свою чергу дозволяє знизити витрату палива, зменшити зношення шин, поліпшити комфорт водія і зношення елементів керування автомобілем.

Наступною істотною перевагою стенду HAWEKA AXIS 4000 є використання в якості засобу вимірювання унікальної інфрачервоної цифрової камери. Це – високоточний вимірювальний прилад, призначений спеціально для визначення всіх кутів установки коліс. На відміну від лазера і CCD-головки камера дуже мініатюрна. У ній немає рухомих частин, а отже падіння камери на підлогу не призведе до її виходу з ладу. Камера здатна витримати багаторазові падіння з висоти 1 метр (на тестових випробуваннях камеру 100 разів кидали з висоти 1 метр, при цьому розбилося тільки захисне скло, сама камера зберегла повну працездатність). Камера герметична, тому їй не страшні вода і пил. Заряд батареї розрахований мінімум на 10 годин роботи. Вона оснащена джерелом інфрачервоного випромінювання і може функціонувати в повній темряві або в умовах недостатнього освітлення. Звичайно, ця опція не має практичного застосування, проте, така можливість є. Отримані результати вимірювань аналізується мікропроцесором, що знаходяться в вимірювальному пристрої камери і надсилаються в комп'ютер за допомогою бездротового зв'язку по виділеному радіоканалу. В результаті розрахунків мікропроцесора видаються параметри, які потім обробляються комп'ютером для обчислення кутів установки коліс. Камера оснащена гіроскопом і кількома електронними інклінометрами. Гіроскоп використовується для збільшення кутового діапазону для обчислення максимального кута повороту коліс керованої осі. Електронні інклінометри використовуються для обчислення розвалу і кутів поздовжнього і поперечного нахилу шворня.

Компанія «ТМАВТО» пропонує стенд розвал-сходження HAWEKA AXIS 4000 для вантажних автомобілів (+відео)Компанія «ТМАВТО» пропонує стенд розвал-сходження HAWEKA AXIS 4000 для вантажних автомобілів (+відео)


При використанні будь-якого стенду HAWEKA не потрібно проводити компенсацію биття колеса. Тобто не потрібно вивішувати вантажівку. Вивішувати вантажівку не рекомендується, так як в цьому випадку положення шворнів не відповідатиме їх робочому (маршевому) положенню. Для того, щоб не робити компенсацію биття колісні адаптери ProClamp з камерами кріпляться на маточину колісного диска за допомогою магнітних ніжок. Це унікальна запатентована технологія HAWEKA. Як відомо, маточини диска не схильні до деформації. Кожна магнітна ніжка здатна витримати зусилля на відрив в 30 кг. За допомогою спеціальних зачепів колісні адаптери ProClamp можна з легкістю закріпити на легкосплавних дисках. Ця властивість також перешкоджає падінню камер в процесі експлуатації. Так само завдяки цій унікальній технології не потрібна і прокатка автомобіля для проведення компенсації биття, що дозволяє використовувати стенди HAWEKA в СТО з обмеженою довжиною приміщення.

За рахунок унікальної технології кріплення затискачів на колесо, а також відсутності необхідності вивішувати і прокатувати транспортний засіб стенди можуть експлуатуватися на обмеженій площі. Стенди поставляються в мобільних ящиках і кейсах на колесах, а отже можуть використовуватися як пристрій для діагностики підвіски при організації виїзного діагностичного центру.

Цей високотехнологічний стенд дозволяє проводити всі виміри і регулювання точно і швидко в режимі реального часу. Будь-які зміни в регулюванні миттєво відображаються на дисплеї комп'ютера. Фірмове програмне забезпечення допомагає оператору покроково пройти весь процес вимірювань. Результат вимірювань до і після регулювань, а так само індивідуальні дані про автомобіль відображаються в спеціальному звіті, який разом з усіма даними можна роздрукувати або ж зберегти на жорсткому диску.

Для вимірювання всіх кутів і положення осей двухосної вантажівки потрібно всього 10 хвилин. Програмне забезпечення з підказками виключає помилки в роботі фахівця виробляє регулювання кутів, що значно підвищує ККД.

Компанія «ТМАВТО» пропонує стенд розвал-сходження HAWEKA AXIS 4000 для вантажних автомобілів (+відео)

Додаткова перевага стенду HAWEKA AXIS 4000 полягає в тому, що після незначної модернізації з’являється можливість вимірювати геометрію рам вантажівок і причепів. Інформація про проведені виміри надходить в комп'ютер, а результат відображається у вигляді 3D креслення. Такий звіт зручний для надання в страхові компанії при визначенні страхових випадків. Переважна кількість інших стендів сходження-розвалу подібною опцією не володіє. Так само за допомогою додаткових комплектів можна вимірювати кути установки коліс на напівпричепах і причепах, автобусах і вантажівках з алюмінієвими рамами, легких вантажівках. Без проблем можна обслужити будь-який транспортний засіб з будь-якою кількістю керованих осей.

Компанія «ТМАВТО» пропонує системи РКУК HAWEKA AXIS 4000 в 3 варіантах: AXIS 4000 PREMIUM, AXIS 4000 PRO SOLO та AXIS 4000MB, а також широкий асортимент аксесуарів та додаткової оснастки, що дозволяє обрати оптимальний варіант відповідно до задач та наявного бюджету.Більше інформації про компанію "ТМАВТО", офіційного представника HAWEKA в Україні,та її контакти дивіться за посиланням...

Компанія «ТМАВТО» пропонує стенд розвал-сходження HAWEKA AXIS 4000 для вантажних автомобілів (+відео)Компанія HAWEKA є одним з лідерів на ринку в області балансування коліс і надає технології для безперебійної роботи транспортних засобів. Її програма поставок включає в себе обладнання для коліс і їх балансування, від окремих інструментів для фіксації аж до повного набору ремонтного обладнання. Високотехнологічні рішення компанії в сфері ходової частини дозволяють балансувати кожну шину на вищому рівні і, отже, відновити плавну їзду транспортного засобу. Окрім того компанія розробляє та випускає стенди РКУК. За понад 50 років роботи на ринку в досьє HAWEKA зібралося понад 100 патентів, що свідчить про її невпинне прагнення поєднати досвід та інновації.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 1)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое