30 років діагностичним тестерам Bosch » autoExpert. Aftermarket Business Platform. Опорная точка для увеличения продаж в бизнесе автокомпонентов.
autoExpert » НОВОСТИ » Оборудование для СТО » 30 років діагностичним тестерам Bosch

30 років діагностичним тестерам Bosch

Протягом 30 років діагностичні рішення Bosch, включаючи програмне забезпечення для KTS і ESI [tronic], спрощують роботу автосервісів. Якщо раніше діагностика електронного блоку керування була доступна тільки для автомобілів трьох марок, то сьогодні пройти діагностику може будь-який транспортний засіб.

30 років діагностичним тестерам Bosch

У 1988 році Bosch KTS 300 були першими діагностичними тестерами, які стали використовуватися на приватних автосервісах для перевірки електронних систем автомобілів. Тоді Bosch назвав своє обладнання KTS - від німецького «Klein-Tester-Serie», що означає «лінійка портативних тестерів». Назва збереглася і сьогодні: всі аналогічні сучасні діагностичні апарати також називаються KTS. «Відтоді, як була заснована компанія, бренд Bosch є символом стійкого розвитку, високої якості і надійності. 30 років тому ми були серед перших, хто спирався на ці вимоги в створенні діагностичних пристроїв для блоку керування», - каже Олівер Фрей, регіональний президент Bosch Automotive Service Solutions в Європі, розповідаючи про прагнення до постійного розвитку технологій діагностики на KTS. «Ми завжди прагнули підвищити ефективність стандартних досліджень на сервісах з використанням наших діагностичних тестерів і сучасного програмного забезпечення. Ці діагностичні рішення підійдуть і для використання на сервісах в майбутньому - ось що надихає нас», - продовжує Фрей. Отже, 30-річну історію успіху діагностичних тестерів Bosch очікує продовження - завдяки оптимізації роботи електронних блоків керування і новим поколінням KTS, здатним забезпечити їх якісне обслуговування за технологіями майбутнього.


Історія успіху почалася з Bosch Hammer
Перші KTS були здатні вимірювати показники палива на автомобілях всього трьох виробників. Але вже до 1999 року кількість моделей електронних блоків керування доступних для діагностики за допомогою KTS, значно зросла і склала 120 видів систем керування для автомобілів 25 різних марок, а для автомобільного світу ця абревіатура стала синонімом паливних тестерів в цілому. З 1999 року тестери отримали підтримку програмного забезпечення для Bosch ESI [tronic], що стало ще однією важливою віхою в діагностиці блоків керування і подальший розвиток технологій KTS.

Щоквартальні оновлення ПЗ - спочатку на CD, потім на DVD і в підсумку онлайн - гарантують, що сервіси завжди укомплектовані новітньою версією програм, що підходять для діагностики навіть найновіших моделей автомобілів і електронних блоків керування. Сьогодні діагностичні тестери KTS і ESI [tronic] 2.0 дозволяють сервісам обслуговувати блоки керування понад 90 тис. моделей автомобілів 150 різних виробників.

30 років досвіду і знань про діагностику блоків керування
Деякі електронні системи, розроблені інженерами Bosch, виробники автомобілів по всьому світу використовують в якості оригінального обладнання. Поряд з розробкою перших електронних систем в автоінженерії Bosch використовував свої знання при створенні тестового обладнання. Ось уже протягом 30 років Bosch залишається лідером в області діагностики блоків керування. У міру зростання вимог до автосервісів щодо кваліфікованої та ефективної діагностики Bosch продовжував покращувати програмні характеристики для KTS (Klein-Tester-Serie) і ESI [tronic]. Сьогодні модульні тестери KTS здобули переконливу перемогу на ринку над газовими та механічними тестерами.

Всі необхідні функції вкладенні в один пересувний корпус, що складається з комп'ютера, екрана і принтера, або доступні за допомогою портативних комп'ютерів, придатних для мобільного використання на автосервісах.

За допомогою Bluetooth, Wi-Fi або LAN-з'єднання ці пристрої зв'язуються з тестерами, мережею обслуговування автосервісу або навіть передають дані безпосередньо в інтернет. До того ж ці комп'ютери підтримують ті ж протоколи, що і електронні автомобільні системи.

Технології майбутнього з інтерфейсом PassThru і Ethernet
Беручи до уваги необхідність обслуговування і ремонту сучасних автомобільних систем, Bosch підтримує приватні мультибрендові сервіси, пропонуючи до використання моделі діагностичних тестерів останнього покоління KTS 560/590.

Стандарти Euro5 / 6 зобов'язують автосервіси надавати будь-яку необхідну для ремонту інформацію на своїх онлайн-базах. Для отримання доступу до цих баз необхідний PassThru-інтерфейс. Пристрої Bosch KTS підтримують його з 2009 року і можуть отримувати всю необхідну інформацію про комплектації автомобіля - хоча і з деякими обмеженнями. Сучасні тестери KTS 560/590 отримали покращений PassThru-інтерфейс, який дає автосервісам безперешкодний доступ до баз даних майже всіх автовиробників. Це дозволяє приватним автосервісам покращувати роботу свого обладнання і перепрограмувати блоки керування. Для цього клієнтам більше не потрібно звертатися в офіційний сервісів автовиробника.

Використовуючи KTS 560/590, автосервіси працюють на майбутнє. Пристрої вже включають в себе програму діагностики на основі локальної мережі, інтерфейс якої працює на базі інтернет-протоколу DoIP. Це дозволяє передавати дані швидше, приділяючи особливу увагу великим масивам інформації (наприклад, про системи допомоги водієві). Все більше і більше автовиробників також використовують Ethernet-з'єднання для діагностики. Базовий аналіз буде доступний через CAN-інтерфейс. Для більш складних задач діагностики або перезавантаження системи блоку керування знадобиться вбудований в моделі останнього покоління тестерів KTS інтерфейс Ethernet.
30 років діагностичним тестерам Bosch

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.

Теги: Bosch, Бош

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Ноябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое