Нове обладнання від Bosch для оцінки стану протектора шин
autoExpert » НОВОСТИ » Оборудование для СТО » Нове обладнання від Bosch для оцінки стану протектора шин

Нове обладнання від Bosch для оцінки стану протектора шин

Визначення ступеня зносу шин без необхідності зупинки транспортного засобу стало реальністю з новим обладнанням Bosch TTM. Воно визначає залишкову глибину протектора всього за кілька секунд. Щоб запустити автоматичну перевірку стану всіх чотирьох коліс, досить проїхати автомобілем поверх двох вимірювальних модулів на швидкості до 8 км/год. Система здатна розпізнавати навіть нерівномірний знос шин. Завдяки цьому за допомогою обладнання можна швидко виявити необхідність регулювання кутів установки коліс або заміни несправних елементів підвіски. Протокол вимірювань можна вивести на стаціонарний комп'ютер майстерні, на дисплей мобільного планшета майстра або на екран телевізора в загальній зоні СТО, відкрито демонструючи інформацію для всіх клієнтів. Наочне відображення результатів вимірювань у детальному вигляді робить її зрозумілою навіть для пересічного автолюбителя.

Нове обладнання від Bosch для оцінки стану протектора шин

Висока стійкість до впливу пилу, вологості та змін температури
У новій системі Bosch для вимірювання залишкової глибини протектора використовуються HD-камери і метод колірного кодування. Завдяки цьому розробникам вдалося повністю виключити помилки вимірювань, що виникають при використанні механічних приладів. Нове обладнання від Bosch для оцінки стану шин стійке до дії пилу, вібрації, зміни вологості та температури. Проведенню вимірів не заважають ані забруднення на поверхні протектора, ні маркування на шинах, ні слабке освітлення. Додаткова перевага нового обладнання в тому, що для очищення робочих поверхонь можна сміливо використовувати воду. При цьому сушити їх стисненим повітрям після мийки не потрібно, що дозволяє домогтися додаткової економії часу та коштів.

Нове обладнання доступне в двох варіантах виконання. Модифікація ТТМ 2104 призначена для установки на підлозі. Монтаж ТТМ 2104 у такому випадку гранично простий – обладнання кріпиться на поверхні за допомогою болтів. Висота встановленого стенда навіть у такому виконанні становить всього 80 мм. Завдяки цьому вимір глибини протектора можливий для будь-яких автомобілів, у тому числі спортивних із невеликим дорожнім просвітом. В якості альтернативи Bosch пропонує виконання TTM 2204 для поглибленого монтажу врівень із поверхнею. І в тому, і в іншому варіанті в системі використовуються одні й ті ж вимірювальні модулі завдовжки 50 см. Але у виконанні ТТМ 2104 у комплект поставки системи додатково включені два металеві пандуси для заїзду.

Додаткові можливості для бізнесу
Нове обладнання Bosch для оцінки залишкової глибини протектора шин забезпечує СТО кількома перевагами. Автоматизований алгоритм вимірювань дозволяє швидко оцінювати стан шин у процесі приймання автомобілів на обслуговування. Результати, що від початку представлені в цифровій формі, легко обробляти, зберігаючи разом із сервісною історією автомобіля. І, врешті решт, швидке відображення результатів вимірювань у режимі реального часу поряд із їхньою високою точністю позитивно впливає на статус майстерні в очах клієнтів.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 (голосов: 0)


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Спецвыпуски

Календарь

«    Декабрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Опрос

Направление вашего бизнеса

Продажа автомобилей
Автосервис
Оптовая торговля автокомпонентами
Автомагазин
Автоперевозки
Другое